Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-08 18:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
2020-08-15 18:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
2020-08-22 18:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:4
2020-08-29 18:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 0:0
2020-09-05 17:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
2020-09-12 17:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:2
2020-09-19 17:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
2020-09-26 17:00 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
2020-10-03 16:00 9 кръг Г Хасково (Хасково) 0:1
2020-10-10 16:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
2020-10-17 16:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
2020-10-25 14:30 12 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
2020-10-31 14:30 13 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
2020-11-07 14:30 14 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
2020-11-14 14:30 15 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
2020-11-22 14:30 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
2020-11-28 14:30 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
- 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 21 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 25 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 26 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 27 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 28 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 29 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 30 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 31 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 32 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 33 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 34 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2020-09-30 16:00 1-ви мач Д Септември (Симитли) 4:2
Първи кръг (1/16 финали)
2020-10-21 15:00 1-ви мач Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали, Финали
2020-08-26 17:30 1-ви мач Г Върбица 2006 (Бенковски) 6:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково, 1/2 финали
2020-10-07 15:30 1-ви мач Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
Област Хасково, Финал
2020-10-14 15:30 1-ви мач Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2