Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Ботев (Луковит) 0:4
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:0
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:1
15.10.2017 14:00 10 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 3:2
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Спартак (Плевен) 0:1
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
25.02.2018 16 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
04.03.2018 17 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
11.03.2018 18 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
18.03.2018 19 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
25.03.2018 20 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
01.04.2018 21 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
08.04.2018 22 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
15.04.2018 23 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
22.04.2018 24 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
29.04.2018 25 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
06.05.2018 26 кръг Д Академик (Свищов) -:-
13.05.2018 27 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
20.05.2018 28 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
27.05.2018 29 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
03.06.2018 30 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 0:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Велико Търново/Габрово/Ловеч / Финал
30.08.2017 17:00 1-ви мач Г Чавдар (Троян) 4:1
Северозападна България / Финал
13.09.2017 16:00 1-ви мач Д Спартак (Плевен) 3:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
06.09.2017 18:00 1-ви мач Д Янтра 1919 (Габрово) 3:3
(3:4)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 19:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
15.07.2017 18:30 - Г Литекс (Ловеч) 2:4
18.07.2017 18:00 - Д Спартак (Плевен) 4:1
22.07.2017 18:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 8:2
26.07.2017 18:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 4:1
28.07.2017 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 3:1