Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.07.2019 21:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
19.07.2019 18:45 2 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
26.07.2019 18:30 3 кръг Г Дунав (Русе) 1:3
05.08.2019 21:00 4 кръг Д Левски (София) 0:2
10.08.2019 18:00 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:0
16.08.2019 20:30 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
23.08.2019 18:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1
01.09.2019 15:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
13.09.2019 17:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
20.09.2019 20:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
27.09.2019 20:00 11 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
04.10.2019 17:30 12 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
21.10.2019 17:30 13 кръг Д Ботев (Враца) 3:0
29.10.2019 18:30 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
07.11.2019 15:30 15 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:0
11.11.2019 17:30 16 кръг Д Дунав (Русе) 1:2
24.11.2019 17:45 17 кръг Г Левски (София) 0:2
30.11.2019 15:00 18 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
06.12.2019 17:00 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
14.12.2019 12:00 20 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
14.02.2020 17:00 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.02.2020 14:15 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
29.02.2020 17:30 23 кръг Д ЦСКА (София) -:-
06.03.2020 17:30 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
14.03.2020 25 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
21.03.2020 26 кръг Г Ботев (Враца) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
24.09.2019 16:00 1-ви мач Г Кариана (Ерден) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 10:30 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
26.06.2019 18:30 - Д Спартак (Плевен) 3:1
28.06.2019 18:30 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
03.07.2019 18:45 - Д Ботев (Пловдив) 0:0
06.07.2019 18:30 - Г Берое (Стара Загора) 1:3
07.09.2019 11:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
12.10.2019 14:00 - Г Ботев (Пловдив) 1:3
24.10.2019 14:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 5:2
02.11.2019 10:30 - Д Сливнишки герой (Сливница) 7:0
16.11.2019 11:45 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Г Септември (Симитли) 7:0
22.01.2020 14:30 - Д Ботев (Гълъбово) 4:2
26.01.2020 15:00 - Д Урал (Екатеринбург, Русия, 1) -:-
28.01.2020 14:00 - Д Ракув (Ченстохова, Полша, 1) -:-
31.01.2020 14:00 - Г Ботев (Пловдив) -:-
05.02.2020 14:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
08.02.2020 14:00 - Д Беласица (Струмица, Мак, 2) -:-