Баражи за Първа лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.05.2018 17:30 1-ви мач Г Дунав 2010 (Русе) 1:2
Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 18:30 1 кръг Д Несебър (Несебър) 3:2
30.07.2017 18:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 2:2
05.08.2017 18:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:0
14.08.2017 18:00 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
19.08.2017 18:00 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
26.08.2017 18:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 4:1
09.09.2017 17:00 7 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:0
16.09.2017 17:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
25.09.2017 17:00 9 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
01.10.2017 16:00 10 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
13.10.2017 16:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:1
20.10.2017 16:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
28.10.2017 14:45 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:1
26.11.2017 13:00 16 кръг Г Несебър (Несебър) 3:2
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Поморие (Поморие) 2:0
25.02.2018 12:30 18 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:0
04.03.2018 15:30 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
10.03.2018 15:30 20 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
19.03.2018 15:00 21 кръг Г Созопол (Созопол) 1:0
30.03.2018 17:00 22 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:0
07.04.2018 15:00 23 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:3
16.04.2018 17:00 24 кръг Д Ботев (Враца) 1:2
19.04.2018 17:00 25 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:1
23.04.2018 17:30 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
28.04.2018 17:00 27 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
07.05.2018 17:30 28 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:2
13.05.2018 18:00 29 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
19.05.2018 17:15 30 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 1-ви мач Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
24.10.2017 15:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 3:4
(прод.)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2017 18:00 - Д Ботев (Враца) 4:3
01.07.2017 10:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:3
04.07.2017 18:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
08.07.2017 18:30 - Г Септември (София) 2:3
12.07.2017 18:30 - Г Оборище (Панагюрище) 0:1
15.07.2017 18:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Македония, 1) 2:1
26.07.2017 10:00 - Г ЦСКА (София) 4:7
30.08.2017 18:00 - Д Ал-Мархия (Доха, Катар, 1) 0:4
02.09.2017 17:00 - Г Славия 1913 (София) 1:0
10.11.2017 14:30 - Д Пирин (Благоевград) 3:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2018 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
29.01.2018 16:30 - Д Къзължар (Петропавловск, Каз, 1) 2:2
01.02.2018 14:00 - Д Трепча 89 (Митровица, Косово, 1) 1:4
04.02.2018 15:10 - Д Рустави (Рустави, Грузия, 1) 2:0
06.02.2018 09:30 - Д Кайсар (Къзълорда, Казахстан, 1) 1:1
10.02.2018 13:00 - Г ЦСКА (София) 1:2
17.02.2018 14:00 - Д Ботев (Гълъбово) 1:0