Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:3
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:2
16.09.2017 17:00 6 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
27.09.2017 17:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 6:2
08.10.2017 16:00 10 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 2:4
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
04.11.2017 14:00 14 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
11.11.2017 14:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
18.11.2017 14:00 16 кръг Г Банско (Банско) 2:6
25.11.2017 14:00 17 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
31.03.2018 23 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
21.04.2018 27 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
28.04.2018 28 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Септември (Симитли) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Банско (Банско) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област София / Финал
23.08.2017 18:00 1-ви мач Г Чавдар (Етрополе) 1:1
(3:4)
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
20.09.2017 17:00 1-ви мач Г Чавдар (Етрополе) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 10:30 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
20.07.2017 18:00 - Г Кариана (Ерден) 0:1
22.07.2017 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
23.07.2017 17:00 - Д Миньор (Перник) 0:1
28.07.2017 18:00 - Г Германея (Сапарева баня) 1:2
02.08.2017 10:30 - Г ЦСКА 1948 (София) 1:1