Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
15.08.2020 09:30 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
19.08.2020 18:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
23.08.2020 18:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:6
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
30.08.2020 17:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
12.09.2020 15:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
20.09.2020 16:30 8 кръг Г Хасково (Хасково) 0:0
29.09.2020 15:30 9 кръг Д Дунав (Русе) 0:4
04.10.2020 13:30 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
10.10.2020 13:30 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
18.10.2020 11:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
25.10.2020 10:00 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
01.11.2020 14:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
08.11.2020 13:30 15 кръг Д Черно море (Варна) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 11:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:5
29.08.2020 11:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:2
04.09.2020 11:00 3 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3
13.09.2020 11:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
20.09.2020 10:30 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
26.09.2020 11:00 6 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 1:3
- 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 22 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-