Първа професионална лига |
Пирин (Благоевград) | 15:15 | Черно море (Варна) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 17:45 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Левски (София) | 20:15 | Берое (Стара Загора) |
Втора професионална лига |
Спартак (Плевен) | 17:00 | Спортист 2009 (Своге) |
Литекс (Ловеч) | 17:00 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Черноморец (Балчик) | 17:00 | Бдин 1923 (Видин) |
Монтана 1921 (Монтана) | 17:00 | Беласица (Петрич) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 17:00 | Спартак 1918 (Варна) |
Добруджа 1919 (Добрич) | 17:00 | Марица 1921 (Пловдив) |
Североизточна Трета лига |
Септември 98 (Тервел) | 16:00 | Дунав от Русе II (Русе) |
Черноломец 1919 (Попово) | 16:00 | Светкавица Търговище (Търговище) |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 16:00 | Черно море II (Варна) |
Рилци (кв.Рилци, Добрич) | 16:00 | Бенковски (Исперих) |
Лудогорец 1945 III (Разград) | 17:00 | Локомотив 2022 (Русе) |
Северозападна Трета лига |
Боруна (Царева ливада) | 17:00 | Етър ВТ II (Велико Търново) |
Павликени (Павликени) | 17:00 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Севлиево (Севлиево) | 17:00 | Дунав (Лом) |
Дреновец (Дреновец) | 17:00 | Академик (Свищов) |
Янтра (Полски Тръмбеш) | 17:00 | ОФК Локомотив (Мездра) |
Партизан (Червен бряг) | 17:00 | Вихър (Славяново) |
Югозападна Трета лига |
Левски II (София) | 15:00 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
Вихрен (Сандански) | 16:00 | Ботев 1937 (Ихтиман) |
Банско тийм (Банско) | 16:00 | Рилски спортист 2011 (Самоков) |
Кюстендил (Кюстендил) | 16:00 | Чавдар (Етрополе) |
Септември (Симитли) | 16:00 | Хебър 1918 II (Пазарджик) |
Септември II (София) | 16:00 | Оборище (Панагюрище) |
Сливнишки герой (Сливница) | 16:00 | Славия 1913 II (София) |
ФК ЦСКА 1948 III (София) | 16:00 | ЦСКА II (София) |
Балкан 1929 (Ботевград) | 16:00 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Миньор (Перник) | 18:00 | Пирин 1941 (Разлог) |
Югоизточна Трета лига |
Загорец (Нова Загора) | 17:00 | Левски (Карлово) |
Розова долина (Казанлък) | 17:00 | Локомотив 1926 II (Пловдив) |
Карнобат (Карнобат) | 17:00 | Димитровград 1947 (Димитровград) |
Атлетик (Куклен) | 17:00 | ФК Сливен (Сливен) |
Родопа Смолян (Смолян) | 17:00 | Гигант (Съединение) |
Сокол (Марково) | 17:00 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Несебър (Несебър) | 17:00 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Саяна (Хасково) | 17:00 | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) |
Берое II (Стара Загора) | 17:00 | Созопол (Созопол) |
Ботев II (Пловдив) | 20:00 | Секирово (кв.Секирово, Раковски) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" |
Върбица 2008 (Ореше) | 16:00 | Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) |
Слащен 2007 (Слащен) | 16:00 | Спартак (Долно Дряново) |
Бистрица 2008 (Абланица) | 16:00 | ФК Туховища (Туховища) |
Кочан (Кочан) | 16:00 | Балкан (Крушево) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" |
Стрела (Петрич) | 16:00 | Калабак (Самуилово) |
Градешница (Долна Градешница) | 16:00 | Струма 1948 (Марикостиново) |
ФК Спортист 1959 (Падеш) | 16:00 | Спортист 2022 (Струма) |
Яворница (Яворница) | 16:00 | Граничар 2022 (Логодаж) |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 16:00 | Подгорец (Коларово) |
Огражден 1955 (Първомай) | 16:00 | Ураган (Михнево) |
"А" ОГ Бургас |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | 17:00 | ОФК Поморие (Поморие) |
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа |
Ахелой (Ахелой) | 17:00 | Звезденбург (Бургас) |
Странджа 23 (Малко Търново) | 0:3* | Черноморски спортист 2022 (Обзор) |
Черноморец 1919 II (Бургас) | 17:00 | Равда (Равда) |
Каблешково (Каблешково) | 17:00 | Свети Влас (Свети Влас) |
"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа |
Равнец 2011 (Равнец) | 17:00 | Алтай (Карагеоргиево) |
"А" ОГ Варна |
Черноморец 1946 (Чернево) | 17:00 | Олимпик (Варна) |
"Б" ОГ Варна |
Игнатиево (Игнатиево) | 16:00 | Провадия (Провадия) |
"А" ОГ Велико Търново |
Удар (Бяла черква) | 17:00 | Янтра II (Полски Тръмбеш) |
Земеделец 93 (Козловец) | 17:00 | Локомотив II (Горна Оряховица) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа |
Челси (Вързулица) | 17:00 | Пробив 2015 (Овча могила) |
Атлетик (Свищов) | 17:00 | Комита (Алеково) |
Стрела (Ореш) | 17:00 | Вихър (Раданово) |
Бенковски БС (Българско Сливово) | 17:00 | Осъм 1946 (Деляновци) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Ботев (Дебелец) | 17:00 | Владислав 2022 (Джулюница) |
"А" ОГ Видин |
Ботев 1947 (Грамада) | 17:00 | Кула 04 (Кула) |
Балкан 1921 (Белоградчик) | 17:00 | Дуло (Видин) |
"А" ОГ Враца |
Монолит (Бяла Слатина) | 17:00 | Искър 1923 (Роман) |
Септември 98 (Гложене) | 17:00 | Огоста (Хайредин) |
"Б" ОГ Враца |
Милин камък (Баница) | 14:00 | Стрела (Галатин) |
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 14:00 | Чавдар 2020 (Бяла Слатина) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа |
Партизан (Василево) | 17:00 | ФК Спортист (Генерал Тошево) |
Орловец 2008 (Победа) | 17:00 | Калиакра 1923 (Каварна) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа |
Искра 41 (Бенковски) | 17:00 | Спортист (Стефаново) |
Вихър 2013 (Бранище) | 17:00 | Черноморец II (Балчик) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" |
Миньор 2019 (Бобов дол) | 13:00 | Ива (Боровец) |
Ботев (Пороминово) | 16:00 | Горица 2019 (Овчарци) |
"А" ОГ Монтана |
Ком (Берковица) | 16:00 | Пъстрина 2012 (Николово) |
Вихър 23 (Николово) | 16:00 | Миньор (Чипровци) |
Пъстренец (Долно Белотинци) | 16:00 | Вършец 2012 (Вършец) |
"А" ОГ Пазарджик |
Чепинец (Велинград) | 17:00 | Брацигово (Брацигово) |
Левски (Паталеница) | 17:00 | Вихър (Ветрен) |
"А" ОГ Перник - подгрупа I |
Чорни (Брезник) | 17:00 | Академия Металург (Перник) |
Димитровец (Ковачевци) | 18:00 | Верила 1948 (Дрен) |
"А" ОГ Перник - подгрупа II |
Бомба (Светля) | 18:00 | Енергетик (Перник) |
"А" ОГ Плевен |
Вихър (Гулянци) | 17:00 | Ботев (Трънчовица) |
Тръстеник (Тръстеник) | 17:00 | Ботев 2022 (Комарево) |
Ситомир (Никопол) | 17:00 | Космос 2004 (Гривица) |
Мизия 1924 (Кнежа) | 17:00 | Гигант 1947 (Белене) |
Левски (Брест) | 17:00 | Обнова 2022 (Обнова) |
"А" ОГ Пловдив |
Марица (Милево) | 3:0* | Спартак (Болярци) |
Борислав 2009 (Първомай) | 17:00 | Тракия 06 (Стамболийски) |
Кричим (Кричим) | 17:00 | Марица 2009 (Градина) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа |
ФК 2023 Бяла река (Градина) | 3:0* | Траките 2007 II (Скутаре) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Хисаря (Хисаря) | 17:00 | Войнягово 2023 (Войнягово) |
"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа |
Ботев (Рогош) | 17:00 | Вихър (Войсил) |
Вихър (Строево) | 17:00 | Сокол (Крислово) |
"А" ОГ Разград |
Адаспорт (Острово) | 16:00 | Челси (Брестовене) |
Вихър (Завет) | 16:00 | Мортагоново (Мортагоново) |
"А" ОГ Русе - западна подгрупа |
Янтра (Долна Студена) | 16:00 | Бенковски (Бяла) |
Янтра (Ценово) | 16:00 | Младост 2010 (Екзарх Йосиф) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа |
Дулово 2006 (Дулово) | 16:30 | Кале 2023 (Руйно) |
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа |
Левски 96 (Главиница) | 16:30 | Добруджанец 2005 (Алфатар) |
Айдемир (Айдемир) | 16:30 | Спортист (Кайнарджа) |
Добруджа (Искра) | 16:30 | Ботев 1936 (Професор Иширково) |
"А" ОГ Сливен |
Аполон (кв.Речица, Сливен) | 16:00 | Тунджа 2009 (Мечкарево) |
Балкан 2012 (Твърдица) | 16:00 | Буря (Градско) |
"А" ОГ София |
Сините орли (Своге) | 16:00 | Левски (Долна баня) |
Правец (Правец) | 16:00 | Ракитин (Трудовец) |
Искър 2022 (Самоков) | 16:00 | Зенит (Церово) |
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) | 0:3* | Спортист 2006 (Драговищица) |
Звездец (Горна Малина) | 16:00 | Козаро (Ботевград) |
Рилец (Говедарци) | 3:0* | Петърч (Петърч) |
"А" ОГ Стара Загора |
Тунджа (Павел баня) | 17:00 | Габровница 04 (Горно Сахране) |
Левски (Сърнево) | 17:00 | Верея (Стара Загора) |
Мини "Марица-изток" (Раднево) | 17:00 | Овощник (Овощник) |
"A" ОГ Търговище |
Черноломец 1919 II (Попово) | 16:00 | Светкавица Търговище II (Търговище) |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) | 16:00 | Боровец 2002 (Търговище) |
"А" ОГ Хасково |
Сакарски спортист 04 (Тополовград) | 17:00 | Любимец 2018 (Любимец) |
Хеброс 1921 (Харманли) | 17:00 | ФК Свиленград (Свиленград) |
Раковски 1923 (Ивайловград) | 17:00 | ОФК Хасково (Хасково) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа |
Близнаци 2022 (Близнаци) | 17:00 | Балкан (Средня) |
Спортист (Троица) | 17:00 | Заря 1962 (Звегор) |
Червена звезда 2022 (Дренци) | 17:00 | Ботев (Каменяк) |
Герой (Зайчино ореше) | 17:00 | Звезда 2023 (Студеница) |
"А" ОГ Шумен - централна подгрупа |
Енев (Дибич) | 17:00 | Златен век 2020 (Велики Преслав) |
"А" ОГ Ямбол |
Бенковски (Зимница) | 17:00 | ОФК Елхово (Елхово) |
Искра (Симеоново) | 15:30 | Кабиле (Кабиле) |
Елитна група (U-17) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 10:30 | Черно море (Варна) |
ФК ЦСКА 1948 (София) | 11:00 | Славия 1913 (София) |
ЦСКА (София) | 11:00 | Пирин (Благоевград) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 14:00 | Национал (София) |
Берое (Стара Загора) | 14:00 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 14:00 | Спартак (Плевен) |
Септември (София) | 14:30 | Дунав от Русе (Русе) |
Деца: Благоевград - Областна група |
Малеш (Микрево) | 11:00 | Беласица (Петрич) |
Орлетата (Благоевград) | 11:00 | Левски 2008 (Крупник) |
Места 1929 (Хаджидимово) | 11:00 | Неврокоп 1 (Гоце Делчев) |
ДПГ13: Благоевград - Областна група |
Орлетата (Благоевград) | 11:00 | Неврокоп 1 (Гоце Делчев) |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 11:00 | Септември (Симитли) |
ЮМВ: Бургас - Областна група |
Звезденбург (Бургас) | 10:00 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Несебър (Несебър) | 10:00 | Вихър (Айтос) |
ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) | 13:00 | Сунгурларска долина (Сунгурларе) |
Деца: Бургас - Областна група "А" |
Звезденбург (Бургас) | 12:00 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Несебър (Несебър) | 12:00 | Вихър (Айтос) |
Деца: Бургас - Областна група "Б" |
Карнобат (Карнобат) | 10:00 | ОФК Стралджа (Стралджа) |
ЮМВ: Варна - Зонална група |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 10:00 | Волов (Шумен) |
ЮМВ: Варна - Междуобластна група |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 10:00 | Вихър 2016 (Вълчи дол) |
Велики Преслав (Велики Преслав) | 10:00 | Суворово (Суворово) |
Олимпик (Варна) | 10:00 | Варна 2017 (Варна) |
Аксаково (Аксаково) | 10:00 | Черноморец (Балчик) |
Шумен 2007 (Шумен) | 10:00 | Камчиец (Дългопол) |
Деца: Варна - Зонална група |
Лудогорец 1945 (Разград) | 12:15 | Черно море (Варна) |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 12:15 | Волов (Шумен) |
Деца: Варна - Междуобластна група |
Светкавица Търговище (Търговище) | 11:00 | Атлетик (Провадия) |
Космос (Браничево) | 11:00 | Доростол Силистра (Силистра) |
Калиакра 1923 (Каварна) | 11:00 | Златен век 2020 (Велики Преслав) |
Велики Преслав (Велики Преслав) | 13:00 | ФК Тича (Варна) |
Шумен 2007 (Шумен) | 13:00 | Септември 98 (Тервел) |
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А") |
ФК Тополи (Тополи) | 15:00 | Одесос 2014 (Варна) |
Моряк 16 (Старо Оряхово) | 15:00 | Ботев (Нови пазар) |
ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11) |
Атлетик (Шумен) | 11:00 | Дунав от Русе (Русе) |
Спартак 1918 (Варна) | 11:00 | Фратрия (Бенковски, обл.Варна) |
ДПГ13: Варна - Зонална група "Б" (Футбол 11) |
Шумен 2007 (Шумен) | 11:00 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Олимпик (Варна) | 12:30 | Калиакра 1923 (Каварна) |
Деца: Велико Търново - Зонална група |
Ботев (Враца) | 12:00 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Ботев (Дебелец) | 12:00 | Левски (Лясковец) |
Спартак (Плевен) | 12:00 | Янтра 2019 (Габрово) |
Академик (Свищов) | 12:00 | Лато (Алеково) |
Лайтс (Велико Търново) | 12:00 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Павликени (Павликени) | 12:00 | Литекс (Ловеч) |
Севлиево (Севлиево) | 12:00 | Монтана 1921 (Монтана) |
Боруна (Царева ливада) | 12:00 | Янтра (Полски Тръмбеш) |
ЮМВ: Кюстендил - Зонална група - зона II |
Кюстендил (Кюстендил) | 11:00 | Септември (Симитли) |
ФК Спортист 1959 (Падеш) | 13:00 | Марек 1915 (Дупница) |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 13:00 | Вихрен (Сандански) |
Беласица (Петрич) | 13:00 | Орлетата (Благоевград) |
Деца: Кюстендил - Междуобластна група |
Миньор 2019 (Бобов дол) | 11:00 | Академия Металург (Перник) |
ДПГ13: Монтана - Междуобластна група (Футбол 11) |
Дунав 2016 (Селановци) | 10:30 | Монтана 1921 (Монтана) |
Ботев (Враца) | 10:30 | Чавдар 2020 (Бяла Слатина) |
Деца: Пазарджик - Областна група |
Тракиец 2005 (Главиница) | 10:30 | Чепинец (Велинград) |
Брацигово (Брацигово) | 10:30 | Балкан 1952 (Варвара) |
Оборище (Панагюрище) | 10:30 | ФК Локомотив 1925 (Септември) |
Деца: Плевен - Междуобластна група |
Гигант 1947 (Белене) | 11:00 | Тръстеник (Тръстеник) |
Ювентус 95 (Малчика) | 11:00 | Спартак II (Плевен) |
Спартак (Плевен) | 11:00 | Вихър (Славяново) |
ЮСВ: Пловдив - Зонална група |
Локомотив (Стара Загора) | 11:00 | Арда 1924 (Кърджали) |
ЮМВ: Пловдив - Зонална група |
Спартак 1947 (Пловдив) | 10:00 | Марица 1921 (Пловдив) |
Чавдар (Пловдив) | 10:30 | Розова долина (Казанлък) |
Черноморец 1919 (Бургас) | 3:0* | Сините камъни 2022 II (Сливен) |
Арда 1924 (Кърджали) | 3:0* | Вихър (Войсил) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Траките 2007 (Скутаре) | 10:30 | Левски (Карлово) |
Крумовград (Крумовград) | 3:0* | Атлетик (Куклен) |
ФК Рудозем (Рудозем) | 3:0* | Спартак 1947 II (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Зонална група |
ФК Арда 1924 (Кърджали) | 11:00 | Юнайтед (Пловдив) |
Верея (Стара Загора) | 12:00 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А" |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 10:00 | Пловдив сити (Пловдив) |
Родопа Смолян (Смолян) | 11:00 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б" |
Беломорец (Асеновград) | 10:00 | Пловдив 2015 (Пловдив) |
Спартак 1947 (Пловдив) | 3:0* | Родопа Смолян (Смолян) |
Деца "Б": Пловдив - Зонална група |
Черноморец 1919 (Бургас) | 10:00 | Звезденбург (Бургас) |
Бургас спорт (Бургас) | 11:00 | Локомотив (Стара Загора) |
Берое (Стара Загора) | 12:00 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Чавдар (Пловдив) | 18:00 | Академик (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център) |
Марица 1921 (Пловдив) | 09:00 | Металик 1938 (Сопот) |
Ботев (Пловдив) | 10:00 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
Пловдив 2015 (Пловдив) | отл. | Берое (Стара Загора) |
ЮМВ: Русе - Междуобластна група |
Лудогорец 1945 (Разград) | 11:00 | Черноломец 1919 (Попово) |
Левски 2000 (Русе) | 11:30 | Дунав 2009 (Сливо поле) |
Бенковски (Бяла) | 11:30 | Локомотив 2022 (Русе) |
Бенковски (Исперих) | 11:30 | Кубрат 2016 (Кубрат) |
Деца: Русе - Междуобластна група |
Левски 2000 (Русе) | 10:00 | Дунав 2009 (Сливо поле) |
Бенковски (Бяла) | 10:00 | Локомотив 2022 (Русе) |
Бенковски (Исперих) | 10:00 | Кубрат 2016 (Кубрат) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа |
Дулово 2006 (Дулово) | 15:00 | Кале 2023 (Руйно) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа |
Левски 96 (Главиница) | 15:00 | Добруджанец 2005 (Алфатар) |
Айдемир (Айдемир) | 15:00 | Спортист (Кайнарджа) |
Добруджа (Искра) | 15:00 | Ботев 1936 (Професор Иширково) |
ЮСВ: София (столица) - Зонална група |
Академия за футболно развитие (София) | 17:00 | РД Спорт (София) |
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група |
ОФК София 1992 (София) | 11:00 | Академия за футболно развитие (София) |
Победа 1945 (София) | 11:00 | Локомотив София 1929 (София) |
Сокол (кв.Бенковски, София) | 3:0* | ОФК Костенец (гр.Костенец) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I |
София спорт (София) | отл. | Витоша 13 (София) |
УФК Ботев (София) | 11:00 | Левски Раковски (София) |
Барокко (София) | 11:00 | РД Спорт (София) |
Академия за футболно развитие (София) | 11:00 | Национал (София) |
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1 |
Левски Раковски (София) | 11:00 | УФК Ботев (София) |
София спорт (София) | 11:00 | Надежда (Доброславци) |
Локомотив София 1929 (София) | 15:00 | Левски Спартак 1962 (София) |
Витоша 13 (София) | 18:00 | Арес (София) |
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 2 |
Конкордия (София) | 11:00 | Сердика (София) |
ФК Ботев (София) | 13:00 | Искър 1945 (Нови Искър) |
Мрамор (Мрамор) | 15:00 | Ферион (Кубратово) |
Банкя 2009 (Банкя) | 17:00 | ОФК София 1992 (София) |
Деца: София (столица) - Зонална група |
Сердика (София) | 13:00 | Септември (София) |
Миньор (Перник) | 13:00 | Беласица (Петрич) |
Локомотив София 1929 (София) | 13:00 | Елит София (София) |
Левски Раковски (София) | 13:00 | Кюстендил (Кюстендил) |
Пирин (Благоевград) | 15:30 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Марек 1915 (Дупница) | 16:00 | Витоша 13 (София) |
Деца "А": София (столица) - Областна група |
ОФК София 1992 (София) | 14:00 | Локомотив София 1929 (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа |
УФК Ботев (София) | 1:10 | Левски (София) |
Славия 1913 (София) | 09:00 | Септември (София) |
Академия Бойко Величков (София) | 11:00 | Академия Септември (София) |
ЦСКА (София) | 13:00 | Национал (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа |
Левски Раковски (София) | 09:00 | Сердика (София) |
Локомотив София 1929 (София) | 09:00 | ДИТ (кв.Драгалевци, София) |
Лъвчетата (София) | 13:00 | ФК Ботев (София) |
Витоша 13 (София) | 16:00 | Развитие на млади футболисти (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа |
Витоша (Бистрица) | 09:00 | Сокол (кв.Бенковски, София) |
Орловец 2015 (Кокаляне) | 09:00 | София спорт (София) |
Талант (София) | 09:00 | Средец 2016 (София) |
Ай ма3кс (София) | 0:3* | Възраждане 2020 (София) |
Фортуна (Железница) | отл. | Младост 2015 (София) |
Възраждане 2020 (София) | 11:00 | Обеля сити (кв.Обеля, София) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 09:00 | ЦСКА (София) |
Септември (София) | 10:25 | Арес (София) |
Пирин (Благоевград) | 11:50 | Локомотив София 1929 (София) |
Левски (София) | 13:15 | Национал (София) |
ФК ЦСКА 1948 (София) | 14:40 | Олимпия ФК (София) |
Лъвчетата (София) | 09:00 | Левски Раковски II (София) |
Шампион (София) | 10:25 | Академия Бойко Величков (София) |
Чавдар (Етрополе) | 11:50 | Интер Джесика 2010 (София) |
София спорт (София) | 13:15 | ОФК София 1992 (София) |
УФК Ботев (София) | 14:40 | Надежда (Доброславци) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
Левски (София) | 09:00 | Национал (София) |
Левски Раковски (София) | 10:25 | Славия 1913 (София) |
Локомотив София 1929 (София) | 11:50 | ДИТ (кв.Драгалевци, София) |
Пирин (Благоевград) | 13:15 | Олимпия ФК (София) |
Септември (София) | 14:40 | Ултраспорт академия (София) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Локомотив София 1929 (София) | 09:00 | Ултраспорт академия (София) |
Олимпия ФК (София) | 10:10 | Пирин (Благоевград) |
Септември (София) | 11:20 | Марек 1915 (Дупница) |
Левски (София) | 12:30 | Славия 1913 (София) |
ЦСКА (София) | 13:40 | ДИТ (кв.Драгалевци, София) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Национал (София) | 09:00 | Ултраспорт академия (София) |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 10:10 | Академия Септември (София) |
ЦСКА (София) | 11:20 | Левски (София) |
Лъвчетата (София) | 12:30 | Академия ВР (София) |
Славия 1913 (София) | 13:40 | Марек 1915 (Дупница) |
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) |
Септември (София) | 10:10 | Олимпия ФК (София) |
ЦСКА (София) | 11:05 | Славия 1913 (София) |
Левски Раковски (София) | 12:00 | Национал (София) |
Арес (София) | 13:00 | Локомотив София 1929 (София) |
Том и Джери (София) | 09:15 | Вива (София) |
Спорт за всички (София) | 10:10 | Академия Мургаш (Нови хан) |
Възраждане 2020 (София) | 11:05 | Орловец 2015 (Кокаляне) |
УФК Ботев (София) | 12:00 | ДИТ (кв.Драгалевци, София) |
Академия Бойко Величков (София) | 13:00 | София спорт II (София) |
ЮМВ: София - Междуобластна група |
Пирдоп (Пирдоп) | 13:00 | Спортист 2009 (Своге) |
Левски 1923 (гр.Елин Пелин) | 13:00 | Миньор (Перник) |
Деца: София - Областна група |
Ракитин (Трудовец) | 11:00 | Искър 2022 (Самоков) |
Пирдоп (Пирдоп) | 11:00 | Сливнишки герой (Сливница) |
Деца: Стара Загора - Междуобластна група |
Сините камъни 2022 (Сливен) | 09:30 | Арсенал 2000 (Казанлък) |
ОФК Хасково (Хасково) | 10:00 | Розова долина II (Казанлък) |
Арена (Ямбол) | 10:00 | Чирпан 1929 (Чирпан) |
Саяна (Хасково) | отл. | ФК Сливен (Сливен) |
Миньор 2022 (Раднево) | 10:00 | Чирпан 1929 II (Чирпан) |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 10:00 | Сините камъни 2022 II (Сливен) |
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11) |
Загорец (Нова Загора) | 11:30 | ОФК Хасково (Хасково) |
Берое (Стара Загора) | 11:30 | Розова долина (Казанлък) |
Арена (Ямбол) | 11:30 | Саяна (Хасково) |
Шампион (Ямбол) | 14:00 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11) |
Димитровград 1947 (Димитровград) | 11:00 | ФК Свиленград (Свиленград) |
Раковски 1923 (Ивайловград) | 5:1 | Евророма (Свиленград) |
Държавно първенство за жени |
Спортика (Благоевград) | 12:00 | Лудогорец 1945 (Разград) |
НСА (София) | 13:00 | ЛП Супер спорт (София) |
Дунав от Русе (Русе) | 15:30 | Енко (Пловдив) |
Пълдин (Пловдив) | 17:00 | Локомотив (Стара Загора) |