Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
15.08.2020 10:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:5
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
23.08.2020 10:00 4 кръг Г Септември (София) 0:7
27.08.2020 10:30 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:5
30.08.2020 17:30 6 кръг Г Национал (София) 0:5
12.09.2020 11:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
20.09.2020 11:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Левски (София) 0:5
03.10.2020 16:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 5:1
10.10.2020 16:00 11 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 2:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
25.10.2020 15:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.11.2020 13:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
08.11.2020 13:00 15 кръг Д Септември (София) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Национал (София) -:-
- 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Д Малеш (Микрево) 5:3
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
11.09.2020 17:00 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:4
19.09.2020 13:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
- 5 кръг
почива
03.10.2020 13:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Левски (София) 1:8
17.10.2020 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
24.10.2020 13:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Септември (София) -:-
21.11.2020 13:00 13 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 14 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 15 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 16 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Септември (София) -:-
- 26 кръг Д РД Спорт (София) -:-