Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 5:2
отложен 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Арда (Кърджали) 1:4
17.09.2017 17:00 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
07.10.2017 16:00 10 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
05.11.2017 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) -:-
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
31.03.2018 23 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
21.04.2018 27 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
28.04.2018 28 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Левски (Карлово) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 1-ви мач Д Дунав 2010 (Русе) 1:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 1-ви мач Г Раковски (Раковски) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2017 18:00 1-ви мач Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
Област Пловдив / Финал
30.08.2017 18:00 1-ви мач Г Вихър (Строево) 1:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2017 17:00 1-ви мач Д Арда (Кърджали) 0:0
(4:2)
Югоизточна България / Финал
13.09.2017 17:00 1-ви мач Г Загорец (Нова Загора) 1:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2017 18:30 - Д Раковски 2011 (Раковски) 7:2
16.07.2017 10:00 - Д Берое /юн.ст./ (Стара Загора) 4:2
19.07.2017 18:30 - Г Вихър (Строево) 4:1
22.07.2017 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
26.07.2017 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 5:6
28.07.2017 18:30 - Д Свобода 2011 (Пещера) 3:3
02.08.2017 18:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
04.08.2017 18:00 - Г Германея (Сапарева баня) 0:0