Първа професионална лига
Дунав 2010 (Русе)17:45Славия 1913 (София)
Левски (София)20:15Черно море (Варна)
Втора професионална лига
Струмска слава 1927 (Радомир)17:00Лудогорец 1945 II (Разград)
Североизточна Трета лига
Суворово 1 (Суворово)17:00Бенковски (Бяла, обл.Русе)
Кубрат 2016 (Кубрат)17:00Добруджа 1919 (Добрич)
Черноломец 1919 (Попово)17:00Тополи 2010 (Тополи)
Северозападна Трета лига
Ком (Берковица)17:00Партизан (Червен бряг)
Първа атомна (Козлодуй)17:00Вихър (Славяново)
Бдин 1923 (Видин)17:00Ювентус 95 (Малчика)
Трявна (Трявна)17:00Янтра 2019 (Габрово)
Академик (Свищов)17:00Дреновец (Дреновец)
Севлиево (Севлиево)17:00Локомотив 1927 (Дряново)
Павликени (Павликени)17:00ОФК Локомотив (Мездра)
Югоизточна Трета лига
Несебър (Несебър)17:00ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Сокол (Марково)17:00Розова долина (Казанлък)
Родопа Смолян (Смолян)17:00Марица 1921 (Пловдив)
"А" ОГ Бургас
Русокастро (Русокастро)16:00Свети Никола (Бургас)
Странджанец (Царево)17:00Бяла река 1 (Зайчар)
Камено (Камено)17:00Вихър (Айтос)
Балкан 1980 (Планиница)17:00Звезденбург (Бургас)
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)17:00Ропотамо (Приморско)
"А" ОГ Варна
Камчиец 1945 (Дългопол)17:00Провадия (Провадия)
Белослав 1918 (Белослав)17:00Аксаково 1948 (Аксаково)
Девня 2005 (Девня)17:00Черноморец 1946 (Чернево)
Вихър 2016 (Вълчи дол)17:00Устрем (Караманите)
Атлетик (Провадия)17:00Черноморец 2003 (Бяла)
"А" ОГ Велико Търново
Удар (Бяла черква)17:00Чумерна (Елена)
Етър ВТ II (Велико Търново)17:00Изгрев 93 (Царевец)
Левски 1986 (Стражица)17:00Недан (Недан)
Ресен 2012 (Ресен)17:00Янтра (Полски Тръмбеш)
Левски (Лясковец)17:00Лозен 2006 (Сухиндол)
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Вихър (Добри дял)17:00Ботев (Горско ново село)
Първомайци (Първомайци)17:00Владислав (Джулюница)
Росица (Поликраище)17:00Юнак (Мерданя)
"А" ОГ Видин
Ружинци (Ружинци)17:00Пластик (Старопатица)
"А" ОГ Враца
Ураган 33 (Софрониево)17:00Околчица (Моравица)
Септември 98 (Гложене)17:00Манастирище (Манастирище)
Огоста (Хайредин)17:00Балкански (Михайлово)
"А" ОГ Габрово
Спортист (Петко Славейков)17:00Стрела 2006 (Шумата)
Ангел Кънчев (Трявна)17:00Балкан (Плачковци)
Вихър 1962 (Ряховците)17:00Видима (Душево)
Дан Колов (Сенник)17:00Чардафон 1919 (Габрово)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Кюстендил II (Кюстендил)10:30Армейци (Кюстендил)
Осогово (Багренци)10:30Руен (Богослов)
Ботев (Лозно)10:30Ябълково (Ябълково)
Копие (Копиловци)17:00Елешница (Ваксево)
Спортист (Слокощица)17:00Струмска слава 1956 (Търновлаг)
Струма (Нови чифлик)17:00Велбъжд (Кюстендил)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Сокол 2015 (Самораново)10:30Горица 2019 (Овчарци)
Славия 2000 (Яхиново)17:00Левски (Кочериново)
Ива (Боровец)17:00Ботев 1937 (Крайници)
Рилец 1948 (Ресилово)17:00Миньор 2019 (Бобов дол)
"А" ОГ Ловеч
Вежен (Тетевен)17:00Озрен (Голям извор)
"А" ОГ Монтана
Ботев 1930 (Кобиляк)17:00Хайдут 2014 (Ерден)
"Б" ОГ Монтана
Спортист (Благово)17:00Дунав Цибър (Долни Цибър)
Партизан (Доктор Йосифово)17:00Локомотив (Долно Церовене)
Динамо (Мадан)17:00Липен (Липен)
Железна (Железна)17:00Балкан (Говежда)
"А" ОГ Пазарджик
Чико Бунара (Бяга)17:00Лозен (Лозен)
Спартак (Калугерово)17:00Балкан (Варвара)
Чепинец (Велинград)17:00Брацигово (Брацигово)
Тракия (Мирянци)17:00Локомотив (Септември)
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
Миньор (Елшица)17:00Барикади (Стрелча)
Карабунар (Карабунар)17:00Шипка (Драгор)
Милеви скали (Семчиново)17:00Юнак (Ивайло)
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Родопи (Дебръщица)17:00Атлетик (Мокрище)
Кале 09 (Нова махала)17:00Братаница (Братаница)
"А" ОГ Перник - западна подгрупа
Дружба (Мещица)11:00Черногорец 1946 (Ноевци)
Вихър (Еловдол)11:00Рудничар (кв.Бела вода, Перник)
Чорни 1920 (Брезник)17:00Буря (Кошарево)
Ерма (Трън)17:00Партизан 1946 (Ярджиловци)
"А" ОГ Перник - източна подгрупа
Металург 1957 (Перник)14:30Пирин (Земен)
Ботев (Друган)17:00Енергетик (Перник)
Спортист (Драгичево)17:30Ятак Бучино (Големо Бучино)
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Обнова (Обнова)17:00Виная (Згалево)
Славия (Новачене)17:00Победа (Градище)
Ботев 2014 (Българене)17:00Космос (Гривица)
Чавдар (Бръшляница)17:00Динамо (Изгрев)
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
Дунавска чайка (Сомовит)11:00Спартак (Божурица)
Вихър (Крушовене)11:00Бенковски (Опанец)
Свобода (Милковица)11:00Устрем (Крета)
Пордим 2017 (Пордим)11:00Левски (Горна Митрополия)
Искър (Ореховица)11:00Ясен (Ясен)
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Крали Марко (Еница)11:00Левски (Писарово)
Искър (Долни Луковит)11:00Дреновец (Горник)
Искър (Чомаковци)11:00Чавдар (Садовец)
"А" ОГ Пловдив
Секирово (кв.Секирово, Раковски)17:00Житница (Житница)
Спартак 1947 (Пловдив)17:00Момино (Момино село)
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Сокол (Буково)17:00Марица 2006 (Градина)
Марица (Ясно поле)17:00Вихър (Войводиново)
Тракиец 2001 (Калековец)17:00Спартак (Болярци)
Тополово (Тополово)17:00Светкавица (Манолско Конаре)
Траките 2007 (Скутаре)17:00Ботев (кв.Дебър, Първомай)
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Вихър (Строево)17:00Домлян (Домлян)
Спортист 1948 (Голям чардак)17:00Сокол (Пъдарско)
Чернозем (Черноземен)17:00Сокол (Крислово)
Раковски 2018 (Раковски)17:00Войнягово (Войнягово)
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)17:00Средногорец (Брезово)
Урожай (Стрелци)17:00Тракия (Царимир)
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Чавдар (Пловдив)17:00Радиново 2006 (Радиново)
Спартак (Ново село)17:00Брестник 1948 (Брестник)
Бенковски (Куртово Конаре)17:00Брестовица (Брестовица)
Вихър (Войсил)17:00Победа (Царацово)
Лидер (Ягодово)17:00Белащица (Белащица)
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)17:00Младост (Златовръх)
Спартак 2012 (Избеглии)17:00Космос 2018 (Боянци)
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград)17:00Родопи 2012 (Червен)
Стоево 2018 (Стоево)17:00Шипка 2015 (Асеновград)
"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)17:00Ботев (Голямо Враново)
Юделник (Юделник)17:00Дунав (Сливо поле)
Спартак 2014 (Хотанца)17:00Пристис (кв.Долапите, Русе)
Дунарит (Николово)17:00Сокол (Червена вода)
"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Левски (Новград)17:00Янтра (Долна Студена)
Партизан (Босилковци)17:00Ботев 2010 (Копривец)
Младост (Екзарх Йосиф)17:00Дунав (Батин)
Атлетик (Тръстеник)17:00Две могили (Две могили)
Янтра (Ценово)17:00Борово 2000 (Борово)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Йълдъръм (Яребица)16:30Победа 2009 (Вокил)
Светкавица 2020 (Поройно)16:30Релакс (Овен)
Лудогорец 2011 (Паисиево)16:30Вихър (Любен)
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Добруджа (Ситово)16:30Добруджанец 2005 (Алфатар)
Спортист (Кайнарджа)16:30Добруджа (Искра)
"А" ОГ Сливен
Балкан (Твърдица)17:00Аполон (кв.Речица, Сливен)
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Кремиковци (кв.Ботунец, София)17:00Въстаник 26 (Войнеговци)
Световрачене (Световрачене)17:00Зенит (кв.Филиповци, София)
Мрамор (Мрамор)17:00Житен (Житен)
Вихър (кв.Требич, София)17:00Сокол (Негован)
Искър 1945 (Нови Искър)17:00Спартак 1933 (Подгумер)
Левски (Чепинци)17:00Локомотив 2016 (София)
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Академик 1947 (София)17:00Спарта (София)
Витоша II (Бистрица)17:00Урвич (Панчарево)
Урвич 1960 (Долни Пасарел)17:00Обеля сити (кв.Обеля, София)
Орловец 2015 (Кокаляне)17:00Левски Раковски (София)
Железница (Железница)17:00Гранит (Владая)
Люлин (кв.Люлин, София)17:00Младост 2015 (София)
"А" ОГ София - източна подгрупа
Спортист (Нови хан)11:30Рилец (Говедарци)
Звездец (Горна Малина)17:00Левски 2007 (Долна баня)
"А" ОГ София - западна подгрупа
Искър 2005 (гара Лакатник)11:30Козаро (Ботевград)
Зенит (Церово)17:00Ком 98 (Годеч)
Скравена (Скравена)17:00Спортист 2006 (Драговищица)
"А" ОГ Стара Загора
Верея (Стара Загора)17:00Мъглиж (Мъглиж)
Локомотив (Тулово)17:00Габровница 04 (Горно Сахране)
Млада гвардия (Розово)17:00Минерал (Овощник)
Реал (Мъдрец)17:00Бузлуджа (Енина)
"A" ОГ Търговище
Агроелит 1 (Макариополско)17:00Тузлушка слава (Антоново)
Сокол (Трескавец)17:00Вихър 1931 (Дългач)
Герлово 2016 (Обител)17:00Въбел (кв.Въбел, Търговище)
Бенковски (Подгорица)17:00Левски (Омуртаг)
"А" ОГ Хасково
Извор (Горски извор)17:00Свиленград 1921 II (Свиленград)
Хасково (Хасково)17:00Хеброс 1921 (Харманли)
Раковски (Ивайловград)17:00Любимец 2018 (Любимец)
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Дъбрава (Осеновец)10:00Вихър 1969 (Боян)
Капитана (Капитан Петко)17:00Ясен 2007 (Ясенково)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Устрем (Трем)17:00Велики Преслав (Велики Преслав)
Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен)17:00Волов (Шумен)
Балкан 1965 (Градище)17:00Върбица (Върбица)
Смядово 2010 (Смядово)17:00Герой (Зайчино ореше)
Заря 1962 (Звегор)17:00Локомотив 2008 (Каспичан)
Ендже (Царев брод)17:00Енев (Дибич)
"А" ОГ Ямбол
Бакаджик (Войника)16:00Червена звезда (Каменец)
Искра (Симеоново)17:00Христо Ботев (Генерал Инзово)
Тракиец (Кукорево)17:00Межда (Межда)
"Б" ОГ Ямбол
Ударник (Иречеково)17:00Воденичане 2017 (Воденичане)
Изгрев (Меден кладенец)17:00Бенковски (Зимница)
Тунджа 2006 (Тенево)17:00Стефан Караджа (Хаджидимитрово)
Спортист (Роза)17:00Априлец 2017 (Бояджик)
Елитна група (U-19)
Ботев (Пловдив)17:00Верея (Стара Загора)
Янтра 2019 (Габрово)17:00Славия 1913 (София)
Марек 1915 (Дупница)17:00Дунав 2010 (Русе)
Царско село 2015 (София)17:00ЦСКА (София)
Локомотив 1926 (Пловдив)17:00Пирин (Благоевград)
Септември (София)17:00Монтана 1921 (Монтана)
Елитна група (U-17)
Берое (Стара Загора)17:00Сокол (Марково)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Йълдъръм (Яребица)15:00Победа 2009 (Вокил)
Светкавица 2020 (Поройно)15:00Релакс (Овен)
Лудогорец 2011 (Паисиево)15:00Вихър (Любен)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Добруджа (Ситово)15:00Добруджанец 2005 (Алфатар)
Спортист (Кайнарджа)15:00Добруджа (Искра)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Сливнишки герой (Сливница)14:00Барокко (София)
Хебър 1918 (Пазарджик)14:00Спортист 2009 (Своге)
ФК ЦСКА 1948 (София)14:00Ботев 57 СОУ (София)
Пирин 1941 (Разлог)14:00Локомотив София 1929 (София)
Чавдар (Етрополе)14:00Левски (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)14:00Миньор (Перник)
Беласица (Петрич)14:00Вихрен 1925 (Сандански)
ЮСВ: София (столица) - зона "Б"
Балкан 1929 (Ботевград)17:00ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
Оборище (Панагюрище)11:30Барокко (София)
Хебър 1918 (Пазарджик)11:30Септември (София)
ФК ЦСКА 1948 (София)11:30Ботев 57 СОУ (София)
Славия 1913 (София)11:30Локомотив София 1929 (София)
Левски Раковски (София)11:30Левски (София)
Олимпиец (София)11:30Витоша 13 (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)11:30ЦСКА (София)
Национал (София)11:30Царско село 2015 (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - втора подгрупа
Септември (Симитли)11:30Пирин (Благоевград)
Марек 1915 (Дупница)11:30Пирин 2001 (Благоевград)
Перун 1978 (Кресна)11:30Струмска слава 1927 (Радомир)
Банско (Банско)11:30Миньор (Перник)
Пирин 1912 (Гоце Делчев)11:30Вихрен 1925 (Сандански)
Кюстендил (Кюстендил)11:30Беласица (Петрич)
Деца: София (столица) - Зонална група
Царско село 2015 (София)15:00Елит София (София)
Деца "А": София (столица) - Областна група
Левски Раковски (София)09:30Национал (София)
Септември (София)10:00Гранит (Владая)
Локомотив София 1929 (София)11:30Чавдар (Етрополе)
Обеля (кв.Обеля, София)11:30Победа 2013 (София)
София спорт (София)15:00Ботев 57 СОУ (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Витоша 13 (София)09:30Развитие на млади футболисти (София)
Славия 1913 (София)09:30Левски (София)
Ботев 57 СОУ (София)09:30Септември (София)
Национал (София)09:30Царско село 2015 (София)
Локомотив София 1929 (София)09:30ЦСКА (София)
Държавно първенство за жени
Пълдин (Пловдив)16:00Риал (Ковачевци)