Североизточна Трета лига
Локомотив 2022 (Русе)3:1Кубрат 2016 (Кубрат)
Устрем Д (Дончево)отл.Фратрия (Бенковски, обл.Варна)
Спартак 1918 II (Варна)отл.Дунав от Русе II (Русе)
Северозападна Трета лига
Академик (Свищов)4:0Етър ВТ II (Велико Търново)
ОФК Локомотив (Мездра)1:0Ботев II (Враца)
Югоизточна Трета лига
Спартак 1947 (Пловдив)3:0Розова долина (Казанлък)
"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Малеш (Микрево)1:3Долно Осеново (Долно Осеново)
Светкавица (Митино)1:6Локомотив (Дамяница)
Орел (Лебница)1:2Ветрен (Полена)
Левски 2008 (Крупник)0:0Перун 1978 (Кресна)
Левуново 2014 (Левуново)2:1Вихрен II (Сандански)
Спартак (Склаве)1:1Рилци 2006 (Рилци)
"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Пирин 1941 II (Разлог)0:3ОФК Белица (Белица)
Дебрен (Дебрен)1:1Планинец (Годлево)
Левски (Огняново)1:3Места 1929 (Хаджидимово)
Копривлен (Копривлен)0:2Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Ураган 1970 (Горно Драглище)3:8Стрела 2003 (Вълкосел)
Брезница (Брезница)4:2Червено знаме (Кочан)
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Бистрица 2008 (Абланица)2:1Балкан (Крушево)
Слащен 2007 (Слащен)6:0ФК Туховища (Туховища)
Върбица 2008 (Ореше)анл.Спартак (Долно Дряново)
Плетена (Плетена)6:0Горно Дряново 2022 (Горно Дряново)
"А" ОГ Бургас
Балкан 1980 (Планиница)отл.Аполония Понтика (Созопол)
Българово 1948 (Българово)1:3Русокастро Златна крепост (Русокастро)
Бургас спорт (Бургас)1:3Камено (Камено)
ОФК Поморие (Поморие)3:0Вихър (Айтос)
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Устрем (Тънково)4:7Каблешково (Каблешково)
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)2:2Равда (Равда)
Ахелой (Ахелой)1:2Банево (кв.Банево, Бургас)
Нефтохимик 1962 II (Бургас)3:0*Черноморски спортист 2022 (Обзор)
Звезденбург (Бургас)отл.Черноморец (Несебър)
"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
Свети Никола (Черноморец)6:2Просеник 2019 (Просеник)
Аполония (Созопол)отл.Алтай (Карагеоргиево)
Бяла река (Тополица)8:1Лозарево (Лозарево)
"А" ОГ Варна
Олимпик (Варна)отл.Белослав 1918 (Белослав)
Суворово (Суворово)отл.Аксаково (Аксаково)
Атлетик (Провадия)отл.Черноморец 1946 (Чернево)
Вихър 2016 (Вълчи дол)отл.Устрем (Караманите)
Фратрия II (Бенковски)отл.Черноморец 2003 (Бяла)
"А" ОГ Велико Търново
Локомотив II (Горна Оряховица)0:2Изгрев 93 (Царевец)
Левски (Лясковец)0:2Бъдеще 2010 (Бутово)
Лозен 1924 (Сухиндол)0:0Етър ВТ III (Велико Търново)
Недан (Недан)6:3Удар (Бяла черква)
Левски 1986 (Стражица)0:4Земеделец 93 (Козловец)
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Вихър (Раданово)0:1Пробив 2015 (Овча могила)
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2
Белица 2017 (Килифарево)2:0Олимпиакос 2018 (Никюп)
"А" ОГ Враца
Септември 98 (Гложене)6:0Миньор 2017 (Згориград)
Монолит (Бяла Слатина)1:5Дунав 2016 (Селановци)
Бутан (Бутан)2:2Искър 1923 (Роман)
"Б" ОГ Враца
Стрела (Галатин)2:1Любимец (Търнава)
Ботев 2013 (Попица)2:0Първа атомна 1974 (Козлодуй)
"А" ОГ Габрово
Спортист (Петко Славейков)0:4Локомотив 1927 (Дряново)
Юнак 2006 (Кормянско)1:4Чардафон 1919 (Габрово)
Балкан (Плачковци)8:0Видима (Душево)
Янтра 2019 II (Габрово)4:1Дан Колов (Сенник)
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Орловец 2008 (Победа)отл.Добруджанец (Овчарово)
Спортист 2011 (Генерал Тошево)отл.Интер (Добрич)
Дружба (Люляково)отл.Албена 97 (Оброчище)
Добруджа 1919 II (Добрич)отл.Христо Ботев 1946 (Стожер)
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Вихър (Жегларци)анл.Спартак (Зърнево)
Спортист (Стефаново)отл.Сокол 2012 (Соколово)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Септември 2005 (Жабокрът)4:4Спортист (Слокощица)
Сибир (Кюстендил)0:10Струмска слава (Търновлаг)
Осогово (Багренци)0:3Елешница (Ваксево)
Велбъжд (Кюстендил)4:1Армейци (Кюстендил)
Струма (Нови чифлик)4:1Сините извори (Горна Гращица)
Руен (Богослов)0:3Копие (Копиловци)
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Сокол 2015 (Самораново)10:2Ива (Боровец)
Мусала 2010 (Рила)4:1Славия 2023 (Яхиново)
Червена звезда 2021 (Червен брег)3:3Миньор 2019 (Бобов дол)
Ботев 1937 (Крайници)2:1Рилец (Ресилово)
"А" ОГ Монтана
Шурданица 2023 (Георги Дамяново)5:0Дунав Цибър (Долни Цибър)
Партизан (Доктор Йосифово)0:5Вършец 2012 (Вършец)
"А" ОГ Пазарджик
Чико Бунара (Бяга)анл.Спартак 2021 (Пещера)
Величково (Величково)0:7Левски (Паталеница)
Оборище II (Панагюрище)0:3Брацигово (Брацигово)
Лозен (Лозен)2:0Сарая (Сарая)
"Б" ОГ Пазарджик
Лесичово 2011 (Лесичово)3:0*Миньор (Елшица)
Драгиново (Драгиново)3:0Шипка (Драгор)
Братаница (Братаница)5:1Карабунар 2015 (Карабунар)
Спартак (Щърково)0:3Барикади (Стрелча)
Зенит 1945 (Ветрен дол)3:2Козарско 1921 (Козарско)
"А" ОГ Перник - подгрупа I
Дружба (Мещица)0:3Чорни (Брезник)
Верила 1948 (Дрен)6:0Пирин (Земен)
"А" ОГ Перник - подгрупа II
Металург 1957 (Перник)6:0Ботев (Друган)
Ерма 2010 (Трън)1:3Спортист (Драгичево)
Вихър 2023 (Еловдол)0:4Енергетик (Перник)
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Вихър (Крушовене)3:1Славия (Новачене)
Пордим 2017 (Пордим)1:5Свобода (Милковица)
Спартак 22 (Муселиево)1:3Ботев 1419 (Българене)
Бенковски 2021 (Петърница)1:0Ботев 22 (Вълчитрън)
Виная (Згалево)5:3Ясен 2011 (Ясен)
Искър (Ореховица)анл.Динамо (Бохот)
Динамо (Изгрев)4:1Устрем 2010 (Крета)
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Искър 1920 (Бреница)3:2Венци 2022 (Искър)
Спартак 1924 (Койнаре)3:1Чавдар 2011 (Садовец)
Светослав (Лепица)1:2Ботев 2020 (Рупци)
Червена звезда 1945 (Глава)анл.Фортуна (Плевен)
Лавров 1946 (Горни Дъбник)2:0Дреновец (Горник)
"А" ОГ Пловдив
Марица 2003 (Маноле)2:0Чернозем (Черноземен)
Тракия (Нови извор)2:0Труд (Труд)
СФК Раковски (Раковски)2:1Житница (Житница)
Садово (Садово)4:2Металик 1938 (Сопот)
Спортист 1948 (Голям чардак)0:3Марица (Милево)
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Асеновец 2005 II (Асеновград)4:1Сокол (Буково)
Спартак 2012 (Избеглии)10:0ФК 2023 Бяла река (Градина)
Младост (Златовръх)0:3*Тополово (Тополово)
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград)8:2Траките 2007 II (Скутаре)
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Раковски 2018 (Раковски)0:1Калояново (Калояново)
Сокол (Пъдарско)4:1Лидер (Ягодово)
Войнягово 2023 (Войнягово)1:3Ведраре (Ведраре)
Марица (Цалапица)3:4Урожай (Стрелци)
"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Бенковски 1959 (Куртово Конаре)2:2Костиево (Костиево)
Спартак 1971 (Ново село)2:0Светкавица (Манолско Конаре)
Белащица (Белащица)10:0Сокол (Крислово)
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)1:4Вихър (Войсил)
Траките 2007 (Скутаре)1:0Вихър (Войводиново)
"А" ОГ Разград
Мортагоново (Мортагоново)3:0*Миньор 2012 (Сеново)
Локомотив 2019 (Самуил)3:0*Вихър (Лозница)
Ураган (Гецово)0:5Вихър (Завет)
"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дунарит (Николово)6:2Мартен (Мартен)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Галактика (Черник)0:3*Правда 1944 (Правда)
Дулово 2006 (Дулово)3:0*Чернолик (Чернолик)
"А" ОГ Сливен
Ботев (Кермен)анл.Балкан (Селиминово)
Буря (Градско)2:2Балкан 2012 (Твърдица)
Левски 2018 (Младово)0:9Сините камъни 2022 (Сливен)
"А" ОГ София (столица)
Железница (Железница)2:6София спорт (София)
Левски (Чепинци)3:2Житен (Житен)
Искър 1945 (Нови Искър)5:1Академик 1947 (София)
Зенит (кв.Филиповци, София)2:2Мрамор (Мрамор)
Левски Раковски (София)5:2Сокол (Негован)
Въстаник 26 (Войнеговци)1:9Гранит (Владая)
Ферион (Кубратово)1:6Надежда (Доброславци)
"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Враждебна (кв.Враждебна, София)1:0Спартак 1933 (Подгумер)
Кремиковци (кв.Кремиковци, София)0:5Сокол (кв.Бенковски, София)
Вихър (кв.Требич, София)3:2Спортист 13 (София)
"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Орловец 2015 (Кокаляне)2:2Левски Спартак 1962 (София)
Обеля 1945 (кв.Обеля, София)0:7Казичене 1929 (Казичене)
Урвич (Панчарево)4:0Спарта (София)
Спартак 2015 (София)3:3Люлин (кв.Люлин, София)
Национал (София)4:1Арес (София)
"А" ОГ София
Ботев 1937 II (Ихтиман)1:2Левски (Долна баня)
ОФК Костенец (гр.Костенец)5:0Рилец (Говедарци)
Зенит (Церово)4:3Петърч (Петърч)
Ком 98 (Годеч)9:0*Скравена (Скравена)
Сините орли (Своге)3:2Козаро (Ботевград)
"А" ОГ Стара Загора
Ботев (Гълъбово)1:4Миньор 2022 (Раднево)
"A" ОГ Търговище
Агроелит 1 (Макариополско)3:0Тузлушка слава 2011 (Антоново)
Черноломец 1919 II (Попово)2:2Боровец 2002 (Търговище)
"А" ОГ Хасково
Любимец 2000 (Любимец)2:0Любимец 2018 (Любимец)
ФК Хасково 2022 (Хасково)1:1Саяна II (Хасково)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)0:3ОФК Хасково (Хасково)
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Зенит (Черноглавци)отл.Космос (Браничево)
Борци (Борци)отл.Ясен 2007 (Ясенково)
Дъбрава (Осеновец)анл.Устрем 2020 (Пет могили)
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Спортист (Троица)отл.Герой (Зайчино ореше)
Велики Преслав (Велики Преслав)1:2Звезда 2023 (Студеница)
Близнаци 2022 (Близнаци)отл.Заря 1962 (Звегор)
"А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Локомотив 2008 (Каспичан)3:0*Смядово (Смядово)
"А" ОГ Ямбол
Искра (Симеоново)2:4Бенковски (Зимница)
ОФК Стралджа (Стралджа)0:1Арена (Ямбол)
Бакаджик (Чарган)2:1Окоп (Окоп)
Тунджа 2006 (Тенево)анл.Кабиле (Кабиле)
Ботев (Болярово)3:1Спортист (Роза)
Приятелски срещи: Лято-есен
Беласица (Петрич)2:2Беласица (Струмица, Мак, 2)
Елитна група (U-16)
Пирин (Благоевград)2:1Арда 1924 (Кърджали)
Левски (София)1:5Лудогорец 1945 (Разград)
Хебър 1918 (Пазарджик)2:1Берое (Стара Загора)
Национал (София)0:1Септември (София)
Пловдив 2015 (Пловдив)0:2Славия 1913 (София)
Звезденбург (Бургас)2:1Спартак 1947 (Пловдив)
Спартак (Плевен)0:8Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София)1:1Локомотив 1926 (Пловдив)
Елитна група (U-15)
Левски (София)2:0Лудогорец 1945 (Разград)
Национал (София)2:8Септември (София)
Пловдив 2015 (Пловдив)1:10Славия 1913 (София)
Звезденбург (Бургас)2:0Кронос 2016 (Пловдив)
Спартак (Плевен)0:1Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна)отл.Дунав от Русе (Русе)
ЦСКА (София)0:1Локомотив 1926 (Пловдив)
Спартак 1918 (Варна)отл.Берое (Стара Загора)
Деца: Благоевград - Областна група
Пирин 1912 (Гоце Делчев)0:1Пирин 1941 (Разлог)
Хлапетата (Благоевград)1:2Неврокоп 1 (Гоце Делчев)
ФК Спортист 1959 (Падеш)0:4Банско тийм (Банско)
ДПГ13: Благоевград - Областна група
Беласица (Петрич)5:1Септември (Симитли)
Малеш (Микрево)8:0Вихрен (Сандански)
ЮМВ: Бургас - Областна група
Бургас спорт (Бургас)3:0Сунгурларска долина (Сунгурларе)
Деца: Бургас - Областна група "А"
Созопол (Созопол)отл.Несебър II (Несебър)
Деца: Бургас - Областна група "Б"
Черноморец 1919 (Бургас)отл.Странджа Агрокорн 2022 (Средец)
Карнобат (Карнобат)4:7Българово 1948 (Българово)
ОФК Елхово (Елхово)отл.Свети Влас (Свети Влас)
Бургас спорт (Бургас)5:1ОФК Стралджа (Стралджа)
ЮМВ: Варна - Зонална група
Добруджа 1919 II (Добрич)отл.Спартак 1918 (Варна)
Деца: Варна - Зонална група
Лудогорец 1945 (Разград)3:0*СФК Светкавица 2014 (Търговище)
Добруджа 1919 II (Добрич)отл.Спартак 1918 (Варна)
Дунав от Русе (Русе)отл.Приказките (Добрич)
Деца: Варна - Междуобластна група
Доростол Силистра (Силистра)4:1Септември 98 (Тервел)
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
МФК Тича (Варна)отл.ФК Тополи (Тополи)
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
Спартак 1918 (Варна)3:0*Юнак (Варна)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Прециз (Монтана)7:0Литекс (Ловеч)
Чавдар (Троян)0:1Монтана 1921 (Монтана)
Янтра 2019 (Габрово)1:1Ботев (Дебелец)
Етър ВТ (Велико Търново)9:1Лато (Алеково)
Академик (Свищов)3:1Локомотив 1927 (Дряново)
Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Велбъжд (Кюстендил)отл.Металург 1957 (Перник)
Академия Металург (Перник)1:4Миньор (Перник)
Миньор 2019 (Бобов дол)1:6Риал (Ковачевци)
Кюстендил (Кюстендил)6:1Струмска слава 1927 (Радомир)
Деца: Монтана - Междуобластна група
Ленчо (Якимово)0:3*ДФК Видин (Видин)
Околчица (Моравица)анл.Прециз (Монтана)
Атлетик 77 (Козлодуй)1:5ОФК Локомотив (Мездра)
Ком (Берковица)5:1Дунав (Лом)
ЮМВ: Пазарджик - Областна група
Тракиец 2005 (Главиница)4:2Брацигово (Брацигово)
Чико Бунара (Бяга)2:5Лозен (Лозен)
Орлета (Пазарджик)2:0Оборище (Панагюрище)
Деца: Пазарджик - Областна група
Балкан 1952 (Варвара)0:12Хебър 1918 (Пазарджик)
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Левски (Карлово)2:2Сокол (Марково)
Марица 1921 (Пловдив)5:0Крумовград (Крумовград)
ФК Вихър 1965 (Златоград)2:2Асеновец 2005 (Асеновград)
Деца: Пловдив - Зонална група
ФК Хасково 2022 (Хасково)1:1ФК Арда 1924 (Кърджали)
ФК Сливен (Сливен)3:0Орлета (Пазарджик)
Черноморец 1919 (Бургас)отл.Розова долина (Казанлък)
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Лион 2017 (Пловдив)2:6Юнайтед (Пловдив)
Левски (Карлово)отл.Марица (Милево)
Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Спортист 1948 (Голям чардак)1:11Ботев (кв.Дебър, Първомай)
Сокол (Марково)0:8Спартак 1947 (Пловдив)
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Димитровград 1947 (Димитровград)0:3Кронос 2016 (Пловдив)
Спартак 1947 (Пловдив)0:7Локомотив 1926 (Пловдив)
Чавдар (Пловдив)1:6Хебър 1918 (Пазарджик)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Металик 1938 (Сопот)отл.Ботев (Пловдив)
ФК Кърджали (Кърджали)0:6Хебър 1918 (Пазарджик)
Марица 1921 (Пловдив)0:1Пловдив 2015 (Пловдив)
ФК Арда 1924 (Кърджали)отл.Лидер Пловдив (Ягодово)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Юнайтед (Пловдив)0:7Траките 2007 (Скутаре)
Сокол (Марково)5:1СФК Раковски (Раковски)
Борислав 2009 (Първомай)1:3Локомотив 1926 (Пловдив)
Чепинец (Велинград)8:1Марица (Ясно поле)
Чепинец II (Велинград)0:0Пловдив сити (Пловдив)
ФА Карлово (Карлово)8:1Реал (Пловдив)
Тракия 2004 (Пловдив)0:3Беломорец (Асеновград)
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Марица 1921 (Пловдив)5:1ФК Арда 1924 (Кърджали)
Димитровград 1947 (Димитровград)1:6Орлета (Пазарджик)
Хебър 1918 (Пазарджик)0:1Шипка старс 2015 (Асеновград)
Тракия 2004 (Пловдив)5:0Лион 2017 (Пловдив)
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Ботев 2002 (Пловдив)2:2Пловдив сити (Пловдив)
Пловдив 2015 (Пловдив)2:1ФА Карлово (Карлово)
Бригада 2010 (Димитровград)3:1Ботев II (Пловдив)
Чавдар (Пловдив)0:3ФК Арда 1924 II (Кърджали)
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Пълдин (Пловдив)3:2Хебър 1918 (Пазарджик)
Марица 1921 (Пловдив)2:6ФА Карлово (Карлово)
Тракия 2004 (Пловдив)3:10ФК Кърджали (Кърджали)
Пазарджик сити (Пазарджик)0:7Спартак 1947 (Пловдив)
Родопа Смолян II (Смолян)10:3Металик 1938 (Сопот)
Родопа Смолян (Смолян)9:1Шипка старс 2015 (Асеновград)
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Ботев 2002 (Пловдив)1:7Пловдив сити (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив)6:3Орлета (Пазарджик)
ФК Кърджали (Кърджали)2:5Кронос 2016 (Пловдив)
Бригада 2010 (Димитровград)4:4Академик (Пловдив)
Хебър 1918 (Пазарджик)анл.ФК Арда 1924 (Кърджали)
Марица 1921 (Пловдив)5:7Родопа Смолян (Смолян)
Шипка старс 2015 (Асеновград)7:0Родопа Смолян II (Смолян)
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Юнайтед (Пловдив)5:2Академик (Пловдив)
Спартак 1947 (Пловдив)5:5ФК Хасково 2022 II (Хасково)
Академия Спартак (Пловдив)5:1ФК Хасково 2022 (Хасково)
Ботев (Пловдив)4:2Труд (Труд)
Бригада 2010 (Димитровград)6:1Чавдар (Пловдив)
Хебър 1918 (Пазарджик)1:4Пловдив сити (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград)3:5Секирово (кв.Секирово, Раковски)
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
ФА Карлово (Карлово)3:7Пловдив сити (Пловдив)
Тракия 2004 (Пловдив)0:4Свобода 2011 (Пещера)
Реал (Пловдив)1:7СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица)
Вихър (Белозем)2:5Шипка старс 2015 (Асеновград)
Локомотив 1926 (Пловдив)2:7Спартак (Първенец)
Шипка старс 2015 II (Асеновград)5:4Велд (Пловдив)
Кронос 2016 (Пловдив)8:3Улпия (Пловдив)
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Марица 1921 (Пловдив)1:0Чавдар (Пловдив)
Спартак 1947 (Пловдив)3:1Шипка старс 2015 (Асеновград)
Кронос 2016 (Пловдив)5:7Ботев 2002 (Пловдив)
Лидер Пловдив (Ягодово)0:5Орлета (Пазарджик)
Бригада 2010 (Димитровград)8:5ФК Хасково 2022 (Хасково)
Локомотив 1926 (Пловдив)7:5Траките 2007 (Скутаре)
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Лион 2017 (Пловдив)2:1Кронос 2016 (Пловдив)
Марица (Ясно поле)4:3Тракия 2004 (Пловдив)
Бригада 2010 (Димитровград)4:2Спартак 1947 (Пловдив)
Шипка старс 2015 (Асеновград)3:3ФК Хасково 2022 II (Хасково)
Ботев 2002 (Пловдив)анл.Пловдив сити (Пловдив)
Хебър 1918 (Пазарджик)2:7Пловдив сити II (Пловдив)
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Шипка старс 2015 (Асеновград)3:1Пловдив сити (Пловдив)
СФК Спартак 1947 (Пловдив)0:4Пълдин (Пловдив)
Велд (Пловдив)2:2Сокол (Марково)
ФК Кърджали (Кърджали)2:5Асеновец 2005 (Асеновград)
Орлета (Пазарджик)4:5Пазарджик сити (Пазарджик)
Пазарджик сити (Пазарджик)4:0Академия Лион (Пловдив)
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Марица II (Марково)2:2Кронос 2016 (Пловдив)
СФК Спартак 1947 (Пловдив)2:6Марица (Марково)
Спартак (Първенец)10:1Траките 2007 (Скутаре)
Академия Канарче (Браниполе)6:5ФК Кърджали (Кърджали)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)3:3Пловдив сити (Пловдив)
Велд (Пловдив)2:6Юнайтед (Пловдив)
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Спартак 1947 (Пловдив)отл.Академия Спартак (Пловдив)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)4:1Траките 2007 (Скутаре)
Асеновец 2005 (Асеновград)3:1Марица (Марково)
Шипка 2018 (Асеновград)2:4Тракия 2004 (Пловдив)
Кронос 2016 (Пловдив)1:6Локомотив 1926 (Пловдив)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Галактика (Черник)3:0*Правда 1944 (Правда)
Дулово 2006 (Дулово)3:0*Чернолик (Чернолик)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Локомотив София 1929 (София)2:2РД Спорт (София)
УФК Ботев (София)1:3Септември (София)
Кюстендил (Кюстендил)0:1Септември (Симитли)
Марек 1915 (Дупница)1:3Пирин (Благоевград)
Миньор (Перник)0:2Национал (София)
Академия за футболно развитие (София)7:0Спортист 13 (София)
ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Спартак 2015 (София)анл.Елит София (София)
Локомотив София 1929 (София)6:2Чавдар (Етрополе)
ДИТ (кв.Драгалевци, София)2:3Победа 1945 (София)
Деца "А": София (столица) - Областна група
Обеля 1945 (кв.Обеля, София)0:7Люлин (кв.Люлин, София)
Левски Раковски (София)2:1Чавдар (Етрополе)
УФК Ботев (София)2:0Възраждане 2020 (София)
РД Спорт (София)6:0Академика (София)
Барокко (София)0:7Арес (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
УФК Ботев (София)3:6Национал (София)
Септември (София)отл.Левски (София)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Левски Раковски (София)3:3Национал II (София)
Миньор (Перник)0:0Олимпия ФК II (София)
Кюстендил (Кюстендил)5:4Академия Металург (Перник)
Академия Септември (София)0:2ЦСКА II (София)
Елит София (София)1:3Марек 1915 (Дупница)
Спортист 13 (София)4:1ФК Ботев (София)
Барокко (София)9:0Казичене 1929 (Казичене)
РД Спорт (София)6:1Звезда (София)
Победа 1945 (София)отл.Балкан 1929 (Ботевград)
Локомотив София 1929 II (София)0:6Правец (Правец)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Славия 1913 II (София)0:3Национал II (София)
ДИТ (кв.Драгалевци, София)3:0Олимпия ФК II (София)
Сердика (София)3:1Миньор (Перник)
Левски II (София)4:1ЦСКА (София)
Витоша 13 (София)1:1Кюстендил (Кюстендил)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)0:11Талант (София)
ФК Ботев (София)2:2ОФК София 1992 (София)
Софияспорт 2020 (София)1:1Барокко (София)
Локомотив София 1929 II (София)1:0Орловец 2015 (Кокаляне)
Академия Септември (София)0:0Развитие на млади футболисти (София)
Футболна академия Герман (Герман)6:0Гранит (Владая)
Щурче (София)3:2Спартак 2015 (София)
Обеля 1945 (кв.Обеля, София)0:8Искър 2022 (Самоков)
Левски Раковски II (София)0:3Люлин (кв.Люлин, София)
Левски Спартак 1962 (София)1:0Искър 1945 (Нови Искър)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
ДИТ (кв.Драгалевци, София)0:2ЦСКА II (София)
Академия Бойко Величков (София)2:3Олимпия ФК II (София)
Лъвчетата (София)0:6Левски II (София)
Славия 1913 II (София)7:1Кюстендил (Кюстендил)
Арес (София)0:2Академия ВР (София)
Локомотив София 1929 II (София)2:1Спорт за всички (София)
Академика (София)2:3Развитие на млади футболисти (София)
Козаро (Ботевград)8:2УФК Ботев (София)
Барокко (София)1:0Възраждане 2020 (София)
ОФК София 1992 (София)1:2Интер Джесика 2010 (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Локомотив София 1929 (София)2:6ЦСКА II (София)
ФК ЦСКА 1948 (София)4:6Олимпия ФК (София)
Славия 1913 II (София)7:4Кюстендил (Кюстендил)
ФК Септември 57 (София)0:4Левски II (София)
Национал II (София)1:5Академия ВР II (София)
Развитие на млади футболисти (София)6:4Елит София (София)
Академика (София)2:4Академия Септември II (София)
БАМФ (София)4:0Софияспорт 2020 (София)
Академия Мургаш (Нови хан)2:6Левски Раковски (София)
Академия Металург (Перник)5:3Искър 2022 (Самоков)
Футболна академия Герман (Герман)4:6Академия Мургаш II (Нови хан)
Люлин (кв.Люлин, София)1:3Академия за футболно развитие (София)
Фортуна (Железница)3:2Спартак 2015 (София)
ДАФ 2018 (София)1:9Тигрите (София)
Ай ма3кс (София)1:7Ултраспорт академия II (София)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
София спорт (София)6:1Олимпия ФК II (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:7Барокко (София)
Супер стар (София)0:7Миньор (Перник)
Олимпия ФК II (София)3:8Левски II (София)
Славия 1913 II (София)11:0Академия за футболно развитие (София)
Левски II (София)1:2ЦСКА II (София)
Локомотив София 1929 II (София)8:1Развитие на млади футболисти (София)
Академика (София)5:0Кокаляне Педиакид (Кокаляне)
Софияспорт 2020 (София)4:0Сердика (София)
Ай ма3кс (София)8:1ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Козаро (Ботевград)анл.Елит София (София)
Деца: София - Областна група
Ботев 1937 (Ихтиман)0:6Балкан 1929 (Ботевград)
ОФК Костенец (гр.Костенец)3:1Сливнишки герой (Сливница)
Спортист 2009 (Своге)6:0ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Левски (Долна баня)2:4Искър 2022 (Самоков)
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Арена (Ямбол)3:0*Минерал (Ягода)
Саяна (Хасково)7:0ФК Ямбол 1915 (Ямбол)
Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Саяна (Хасково)12:0Шампион (Ямбол)
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Берое (Стара Загора)3:2ФК Сливен (Сливен)
Държавно първенство за жени
Локомотив (Стара Загора)анл.Риал (Ковачевци)
Светкавица (Градежница)анл.Лудогорец 1945 (Разград)
Севлиево лейдис (Севлиево)2:2София лейдис 2021 (София)
Дунав от Русе (Русе)0:3НСА (София)
Квалификации за Европейско първенство 2024
Сърбия2:2България
Унгария3:1Черна гора