VIII кръг
30 август 2019, петък, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)-:-
30 август 2019, петък, 20:30 ч:
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
31 август 2019, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)-:-
31 август 2019, събота, 20:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)-:-
1 септември 2019, неделя, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Царско село 2015 (София)-:-
1 септември 2019, неделя, 17:45 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)-:-
1 септември 2019, неделя, 20:30 ч:
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
IX кръг
14 септември 2019, събота:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)-:-
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)-:-
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Левски (София) - Черно море (Варна)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
X кръг
21 септември 2019, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)-:-
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Славия 1913 (София) - Левски (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)-:-
XI кръг
28 септември 2019, събота:
Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)-:-
Левски (София) - Ботев (Враца)-:-
XII кръг
5 октомври 2019, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)-:-
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)-:-
XIII кръг
19 октомври 2019, събота:
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)-:-
XIV кръг
26 октомври 2019, събота:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
XV кръг
2 ноември 2019, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)-:-
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София)-:-
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)-:-
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)-:-
XVI кръг
9 ноември 2019, събота:
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Левски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)-:-
Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)-:-
XVII кръг
23 ноември 2019, събота:
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Левски (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
XVIII кръг
30 ноември 2019, събота:
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Левски (София)-:-
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)-:-
XIX кръг
7 декември 2019, събота:
Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)-:-
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
XX кръг
14 декември 2019, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)-:-
Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)-:-
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София)-:-
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
XXI кръг
15 февруари 2020, събота:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)-:-
Левски (София) - ЦСКА (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)-:-
XXII кръг
22 февруари 2020, събота:
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)-:-
Черно море (Варна) - Левски (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)-:-
XXIII кръг
29 февруари 2020, събота:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)-:-
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)-:-
Левски (София) - Славия 1913 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
XXIV кръг
4 март 2020, сряда:
Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Враца) - Левски (София)-:-
XXV кръг
7 март 2020, събота:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали)-:-
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
XXVI кръг
14 март 2020, събота:
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)-:-
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)-:-
XXVII кръг
21 март 2020, събота:
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза-:-
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза-:-
2-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза-:-
XXVIII кръг
4 април 2020, събота:
5-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза-:-
6-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза-:-
1-ви Първа фаза - 2-ви Първа фаза-:-
XXIX кръг
11 април 2020, събота:
2-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза-:-
3-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза-:-
4-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза-:-
XXX кръг
18 април 2020, събота:
2-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза-:-
1-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза-:-
6-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза-:-
XXXI кръг
25 април 2020, събота:
3-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза-:-
5-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза-:-
4-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза-:-
XXXII кръг
2 май 2020, събота:
6-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза-:-
4-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза-:-
5-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза-:-
XXXIII кръг
9 май 2020, събота:
4-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза-:-
3-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза-:-
2-ви Първа фаза - 1-ви Първа фаза-:-
XXXIV кръг
13 май 2020, сряда:
1-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза-:-
5-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза-:-
6-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза-:-
XXXV кръг
16 май 2020, събота:
3-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза-:-
4-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза-:-
5-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза-:-
XXXVI кръг
23 май 2020, събота:
1-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза-:-
6-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза-:-
2-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза-:-
XXVII кръг
21 март 2020, събота:
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза-:-
07-ми Първа фаза - 14-ти Първа фаза-:-
XXVIII кръг
4 април 2020, събота:
14-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза-:-
07-ми Първа фаза - 10-ти Първа фаза-:-
XXIX кръг
11 април 2020, събота:
10-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза-:-
11-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза-:-
XXX кръг
18 април 2020, събота:
11-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза-:-
14-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза-:-
XXXI кръг
25 април 2020, събота:
11-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза-:-
10-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза-:-
XXXII кръг
2 май 2020, събота:
07-ми Първа фаза - 11-ти Първа фаза-:-
14-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза-:-
XXVII кръг
21 март 2020, събота:
08-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза-:-
09-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза-:-
XXVIII кръг
4 април 2020, събота:
08-ми Първа фаза - 09-ти Първа фаза-:-
13-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза-:-
XXIX кръг
11 април 2020, събота:
12-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза-:-
09-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза-:-
XXX кръг
18 април 2020, събота:
13-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза-:-
12-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза-:-
XXXI кръг
25 април 2020, събота:
09-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза-:-
12-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза-:-
XXXII кръг
2 май 2020, събота:
13-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза-:-
08-ми Първа фаза - 12-ти Първа фаза-:-