VII кръг
23 август 2019, петък, 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)2:1
23 август 2019, петък, 20:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)0:0
24 август 2019, събота, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:1
24 август 2019, събота, 20:30 ч:
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:0
25 август 2019, неделя, 18:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)-:-
25 август 2019, неделя, 20:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)-:-
26 август 2019, понеделник, 20:30 ч:
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
VI кръг
16 август 2019, петък, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)2:2
16 август 2019, петък, 20:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)1:1
17 август 2019, събота, 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)2:0
17 август 2019, събота, 20:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)0:4
18 август 2019, неделя, 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)3:2
18 август 2019, неделя, 20:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)1:2
19 август 2019, понеделник, 20:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)3:1
V кръг
9 август 2019, петък, 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)1:1
9 август 2019, петък, 20:30 ч:
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)2:1
10 август 2019, събота, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)0:2
10 август 2019, събота, 20:30 ч:
Левски (София) - Берое (Стара Загора)1:3
11 август 2019, неделя, 17:45 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)2:5
11 август 2019, неделя, 20:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)0:0
12 август 2019, понеделник, 18:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:0
IV кръг
2 август 2019, петък, 18:45 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арда 1924 (Кърджали)1:3
2 август 2019, петък, 21:00 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)0:0
3 август 2019, събота, 18:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)2:2
3 август 2019, събота, 21:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)2:0
4 август 2019, неделя, 18:45 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)1:0
4 август 2019, неделя, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)1:1
5 август 2019, понеделник, 21:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)0:2
III кръг
26 юли 2019, петък, 18:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София)3:1
27 юли 2019, събота, 18:45 ч:
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)1:1
27 юли 2019, събота, 21:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)3:1
28 юли 2019, неделя, 18:45 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:4
28 юли 2019, неделя, 21:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)1:2
29 юли 2019, понеделник, 18:45 ч:
Левски (София) - Ботев (Пловдив)3:1
29 юли 2019, понеделник, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:0
II кръг
19 юли 2019, петък, 18:45 ч:
Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали)0:0
19 юли 2019, петък, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)3:2
20 юли 2019, събота, 18:45 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)1:3
20 юли 2019, събота, 21:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)2:4
21 юли 2019, неделя, 18:45 ч:
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)3:1
21 юли 2019, неделя, 21:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)0:0
22 юли 2019, понеделник, 21:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)0:2
I кръг
12 юли 2019, петък, 18:45 ч:
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)1:3
12 юли 2019, петък, 21:00 ч:
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)2:2
13 юли 2019, събота, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)2:0
14 юли 2019, неделя, 18:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)0:0
14 юли 2019, неделя, 18:45 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)3:2
14 юли 2019, неделя, 21:00 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)3:1
15 юли 2019, понеделник, 20:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)1:4
II кръг
13 май 2020, сряда:
1-ви група "А" - 2-ри група "Б"-:-
1-ви група "Б" - 2-ри група "А"-:-
I кръг
9 май 2020, събота:
2-ри група "А" - 1-ви група "Б"-:-
2-ри група "Б" - 1-ви група "А"-:-
II кръг
24 май 2020, неделя:
победител втори 1/2 финал - победител първи 1/2 финал-:-
I кръг
16 май 2020, събота:
победител първи 1/2 финал - победител втори 1/2 финал-:-
VI кръг
24 май 2020, неделя:
Отбор 1 - Отбор 3-:-
V кръг
21 май 2020, четвъртък:
Отбор 2 - Отбор 1-:-
IV кръг
18 май 2020, понеделник:
Отбор 3 - Отбор 2-:-
III кръг
15 май 2020, петък:
Отбор 3 - Отбор 1-:-
II кръг
12 май 2020, вторник:
Отбор 1 - Отбор 2-:-
I кръг
8 май 2020, петък:
Отбор 2 - Отбор 3-:-