XIX кръг |
20 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово) | 0:3 |
Градешница (Долна Градешница) - Струма 1948 (Марикостиново) | -:- |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Спортист 2022 (Струма) | 3:0 |
Яворница (Яворница) - Граничар 2022 (Логодаж) | 2:3 |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Подгорец (Коларово) | 4:2 |
Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево) | 1:0 |
XVIII кръг |
13 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево) | 3:1 |
Подгорец (Коларово) - Огражден 1955 (Първомай) | 0:0 |
Граничар 2022 (Логодаж) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 3:1 |
Спортист 2022 (Струма) - Яворница (Яворница) | 4:1 |
Струма 1948 (Марикостиново) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 3:2 |
Стрела (Петрич) - Градешница (Долна Градешница) | 4:6 |
XVII кръг |
6 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Градешница (Долна Градешница) - Калабак (Самуилово) | 1:4 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Стрела (Петрич) | 15:2 |
Яворница (Яворница) - Струма 1948 (Марикостиново) | 1:4 |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Спортист 2022 (Струма) | 7:0 |
Огражден 1955 (Първомай) - Граничар 2022 (Логодаж) | 3:1 |
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово) | 2:2 |
XVI кръг |
30 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово) | 2:3 |
Граничар 2022 (Логодаж) - Ураган (Михнево) | 3:0 |
Спортист 2022 (Струма) - Огражден 1955 (Първомай) | 0:2 |
Струма 1948 (Марикостиново) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 4:0 |
Стрела (Петрич) - Яворница (Яворница) | 2:6 |
Градешница (Долна Градешница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 1:5 |
XV кръг |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Калабак (Самуилово) | 3:0* |
Яворница (Яворница) - Градешница (Долна Градешница) | 3:0* |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Стрела (Петрич) | 5:1 |
Огражден 1955 (Първомай) - Струма 1948 (Марикостиново) | 3:2 |
Ураган (Михнево) - Спортист 2022 (Струма) | 3:0 |
Подгорец (Коларово) - Граничар 2022 (Логодаж) | 2:0 |
XIV кръг |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - Граничар 2022 (Логодаж) | 2:3 |
Спортист 2022 (Струма) - Подгорец (Коларово) | 5:4 |
Струма 1948 (Марикостиново) - Ураган (Михнево) | 2:2 |
Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай) | 2:12 |
Градешница (Долна Градешница) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 1:1 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Яворница (Яворница) | 4:0 |
XIII кръг |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Яворница (Яворница) - Калабак (Самуилово) | 4:3 |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 1:3 |
Огражден 1955 (Първомай) - Градешница (Долна Градешница) | 7:0 |
Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич) | 5:2 |
Подгорец (Коларово) - Струма 1948 (Марикостиново) | 1:1 |
Граничар 2022 (Логодаж) - Спортист 2022 (Струма) | 4:1 |
XII кръг |
2 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - Спортист 2022 (Струма) | 3:2 |
Струма 1948 (Марикостиново) - Граничар 2022 (Логодаж) | 3:1 |
Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово) | 0:5 |
Градешница (Долна Градешница) - Ураган (Михнево) | 5:5 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Огражден 1955 (Първомай) | 2:1 |
Яворница (Яворница) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 3:0 |
IX кръг |
24 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) | 1:1 |
VI кръг |
24 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Струма 1948 (Марикостиново) - Яворница (Яворница) | 3:1 |
IV кръг |
17 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 1:6 |
I кръг |
17 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Яворница (Яворница) | 3:1 |
II кръг |
2 декември 2023, събота, 15:00 ч: |
Градешница (Долна Градешница) - Огражден 1955 (Първомай) | 1:4 |
IX кръг |
25 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) | 3:0 |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Ураган (Михнево) | 2:0 |
Градешница (Долна Градешница) - Спортист 2022 (Струма) | 3:0 |
Стрела (Петрич) - Струма 1948 (Марикостиново) | 3:7 |
XI кръг |
18 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Калабак (Самуилово) | 1:0 |
Яворница (Яворница) - Огражден 1955 (Първомай) | 2:0 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Ураган (Михнево) | 3:0 |
Градешница (Долна Градешница) - Подгорец (Коларово) | 2:1 |
Стрела (Петрич) - Граничар 2022 (Логодаж) | 0:3 |
Струма 1948 (Марикостиново) - Спортист 2022 (Струма) | 3:0 |
X кръг |
11 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - Струма 1948 (Марикостиново) | 5:1 |
Спортист 2022 (Струма) - Стрела (Петрич) | 0:3 |
Граничар 2022 (Логодаж) - Градешница (Долна Градешница) | 6:1 |
Подгорец (Коларово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 4:2 |
Ураган (Михнево) - Яворница (Яворница) | 0:2 |
Огражден 1955 (Първомай) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 2:3 |
VIII кръг |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич) | 5:2 |
Струма 1948 (Марикостиново) - Градешница (Долна Градешница) | 3:0 |
Спортист 2022 (Струма) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 1:7 |
Граничар 2022 (Логодаж) - Яворница (Яворница) | 2:4 |
Подгорец (Коларово) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 3:1 |
Ураган (Михнево) - Огражден 1955 (Първомай) | 5:3 |
VII кръг |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово) | 0:1 |
Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово) | 2:1 |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Граничар 2022 (Логодаж) | 2:0 |
Яворница (Яворница) - Спортист 2022 (Струма) | 3:0 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Струма 1948 (Марикостиново) | 2:0 |
Градешница (Долна Градешница) - Стрела (Петрич) | 6:0 |
VI кръг |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - Градешница (Долна Градешница) | 4:2 |
Стрела (Петрич) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 2:5 |
Спортист 2022 (Струма) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 1:2 |
Граничар 2022 (Логодаж) - Огражден 1955 (Първомай) | 0:4 |
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево) | 5:1 |
V кръг |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово) | 0:3 |
Ураган (Михнево) - Граничар 2022 (Логодаж) | 1:1 |
Огражден 1955 (Първомай) - Спортист 2022 (Струма) | 9:0 |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Струма 1948 (Марикостиново) | 1:0 |
Яворница (Яворница) - Стрела (Петрич) | 10:2 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Градешница (Долна Градешница) | 9:1 |
IV кръг |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Градешница (Долна Градешница) - Яворница (Яворница) | 2:3 |
Стрела (Петрич) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 0:3 |
Струма 1948 (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай) | 1:3 |
Спортист 2022 (Струма) - Ураган (Михнево) | 4:5 |
Граничар 2022 (Логодаж) - Подгорец (Коларово) | 2:4 |
III кръг |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Граничар 2022 (Логодаж) - Калабак (Самуилово) | 1:1 |
Подгорец (Коларово) - Спортист 2022 (Струма) | 3:0 |
Ураган (Михнево) - Струма 1948 (Марикостиново) | 2:4 |
Огражден 1955 (Първомай) - Стрела (Петрич) | 8:1 |
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Градешница (Долна Градешница) | 7:0 |
Яворница (Яворница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 2:2 |
II кръг |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Калабак (Самуилово) - Яворница (Яворница) | 7:0 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) | 5:0 |
Стрела (Петрич) - Ураган (Михнево) | 2:4 |
Струма 1948 (Марикостиново) - Подгорец (Коларово) | 5:4 |
Спортист 2022 (Струма) - Граничар 2022 (Логодаж) | 2:1 |
I кръг |
2 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Спортист 2022 (Струма) - Калабак (Самуилово) | 0:3* |
Граничар 2022 (Логодаж) - Струма 1948 (Марикостиново) | 3:0 |
Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич) | 10:1 |
Ураган (Михнево) - Градешница (Долна Градешница) | 1:1 |
Огражден 1955 (Първомай) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 3:2 |