XIV кръг |
31 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Лозен 1924 (Сухиндол) | -:- |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Недан (Недан) | -:- |
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) | -:- |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Земеделец 93 (Козловец) | -:- |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Удар (Бяла черква) | -:- |
XV кръг |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Удар (Бяла черква) - Бъдеще 2010 (Бутово) | -:- |
Земеделец 93 (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец) | -:- |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Левски 1986 (Стражица) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | -:- |
Недан (Недан) - Локомотив II (Горна Оряховица) | -:- |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Левски (Лясковец) | -:- |
XVI кръг |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Левски (Лясковец) - Недан (Недан) | -:- |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Левски 1986 (Стражица) | -:- |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Земеделец 93 (Козловец) | -:- |
Изгрев 93 (Царевец) - Удар (Бяла черква) | -:- |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Етър ВТ III (Велико Търново) | -:- |
XVII кръг |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Удар (Бяла черква) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | -:- |
Земеделец 93 (Козловец) - Локомотив II (Горна Оряховица) | -:- |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец) | -:- |
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец) | -:- |
Недан (Недан) - Лозен 1924 (Сухиндол) | -:- |
XVIII кръг |
28 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица) | -:- |
Левски (Лясковец) - Земеделец 93 (Козловец) | -:- |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Удар (Бяла черква) | -:- |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ III (Велико Търново) | -:- |
Изгрев 93 (Царевец) - Бъдеще 2010 (Бутово) | -:- |
XIX кръг |
11 май 2024, събота, 18:00 ч: |
Удар (Бяла черква) - Левски (Лясковец) | -:- |
Земеделец 93 (Козловец) - Лозен 1924 (Сухиндол) | -:- |
12 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | -:- |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Локомотив II (Горна Оряховица) | -:- |
Левски 1986 (Стражица) - Недан (Недан) | -:- |
XX кръг |
19 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Недан (Недан) - Земеделец 93 (Козловец) | -:- |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Удар (Бяла черква) | -:- |
Левски (Лясковец) - Етър ВТ III (Велико Търново) | -:- |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Бъдеще 2010 (Бутово) | -:- |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец) | -:- |
XXI кръг |
25 май 2024, събота, 18:00 ч: |
Удар (Бяла черква) - Недан (Недан) | -:- |
Земеделец 93 (Козловец) - Левски 1986 (Стражица) | -:- |
26 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Изгрев 93 (Царевец) - Локомотив II (Горна Оряховица) | -:- |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Левски (Лясковец) | -:- |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Лозен 1924 (Сухиндол) | -:- |
XXII кръг |
2 юни 2024, неделя, 18:00 ч: |
Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква) | -:- |
Недан (Недан) - Етър ВТ III (Велико Търново) | -:- |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Бъдеще 2010 (Бутово) | -:- |
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец) | -:- |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | -:- |