XIV кръг |
30 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград) | -:- |
Ботев (Рогозен) - Септември 98 (Гложене) | -:- |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Огоста (Хайредин) - Дунав 2016 (Селановци) | -:- |
Бутан (Бутан) - Ботев III (Враца) | -:-* |
Радецки (Козлодуй) - Монолит (Бяла Слатина) | -:- |
XV кръг |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Монолит (Бяла Слатина) - Ботев (Рогозен) | -:- |
Септември 98 (Гложене) - Бутан (Бутан) | -:- |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Ботев III (Враца) - Искър 1923 (Роман) | -:-* |
Миньор 2017 (Згориград) - Огоста (Хайредин) | -:- |
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна) | -:- |
XVI кръг |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене) | -:- |
Ботев (Рогозен) - Радецки (Козлодуй) | -:- |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2017 (Згориград) | -:- |
Огоста (Хайредин) - Ботев III (Враца) | -:-* |
Бутан (Бутан) - Монолит (Бяла Слатина) | -:- |
XVII кръг |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Монолит (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман) | -:- |
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин) | -:- |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Радецки (Козлодуй) - Бутан (Бутан) | -:- |
Ботев III (Враца) - Скала 2015 (Оселна) | -:-* |
Миньор 2017 (Згориград) - Дунав 2016 (Селановци) | -:- |
XVIII кръг |
27 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Искър 1923 (Роман) - Радецки (Козлодуй) | -:- |
28 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев III (Враца) | -:-* |
Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене) | -:- |
Огоста (Хайредин) - Монолит (Бяла Слатина) | -:- |
Бутан (Бутан) - Ботев (Рогозен) | -:- |
XIX кръг |
11 май 2024, събота, 18:00 ч: |
Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман) | -:- |
Септември 98 (Гложене) - Дунав 2016 (Селановци) | -:- |
12 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Радецки (Козлодуй) - Огоста (Хайредин) | -:- |
Монолит (Бяла Слатина) - Скала 2015 (Оселна) | -:- |
Ботев III (Враца) - Миньор 2017 (Згориград) | -:-* |
XX кръг |
18 май 2024, събота, 18:00 ч: |
Дунав 2016 (Селановци) - Монолит (Бяла Слатина) | -:- |
Искър 1923 (Роман) - Бутан (Бутан) | -:- |
19 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Миньор 2017 (Згориград) - Септември 98 (Гложене) | -:- |
Скала 2015 (Оселна) - Радецки (Козлодуй) | -:- |
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен) | -:- |
XXI кръг |
25 май 2024, събота, 18:00 ч: |
Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна) | -:- |
Септември 98 (Гложене) - Ботев III (Враца) | -:-* |
26 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин) | -:- |
Радецки (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци) | -:- |
Монолит (Бяла Слатина) - Миньор 2017 (Згориград) | -:- |
XXII кръг |
2 юни 2024, неделя, 18:00 ч: |
Ботев III (Враца) - Монолит (Бяла Слатина) | -:-* |
Миньор 2017 (Згориград) - Радецки (Козлодуй) | -:- |
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Рогозен) | -:- |
Скала 2015 (Оселна) - Бутан (Бутан) | -:- |
Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман) | -:- |