XI кръг |
24 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Стрела 2006 (Шумата) - Дан Колов (Сенник) | 1:17 |
Чардафон 1919 (Габрово) - Спортист (Петко Славейков) | 2:2 |
Планинец (Кръвеник) - Трявна 1922 (Трявна) | 0:4 |
24 март 2024, неделя, 13:00 ч: |
Видима (Душево) - Янтра 2019 II (Габрово) | 0:9 |
Юнак 2006 (Кормянско) - Балкан (Плачковци) | 1:7 |
X кръг |
17 март 2024, неделя, 16:00 ч: |
Трявна 1922 (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово) | 5:0 |
Дан Колов (Сенник) - Локомотив 1927 (Дряново) | 1:3 |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Янтра 2019 II (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата) | 17:0 |
17 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Балкан (Плачковци) - Планинец (Кръвеник) | 1:5 |
Спортист (Петко Славейков) - Видима (Душево) | 6:1 |
IX кръг |
10 март 2024, неделя, 16:00 ч: |
Чардафон 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци) | 4:1 |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 2019 II (Габрово) | 1:0 |
Видима (Душево) - Трявна 1922 (Трявна) | 0:11 |
9 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Стрела 2006 (Шумата) - Спортист (Петко Славейков) | 2:9 |
Планинец (Кръвеник) - Юнак 2006 (Кормянско) | 9:0 |
IV кръг |
4 март 2024, понеделник, 13:00 ч: |
Трявна 1922 (Трявна) - Спортист (Петко Славейков) | 10:0 |
VIII кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Янтра 2019 II (Габрово) - Дан Колов (Сенник) | 4:1 |
19 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Юнак 2006 (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово) | 1:4 |
Балкан (Плачковци) - Видима (Душево) | 8:0 |
19 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Спортист (Петко Славейков) - Локомотив 1927 (Дряново) | 0:4 |
18 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Трявна 1922 (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата) | 3:0* |
VII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 15:15 ч: |
Дан Колов (Сенник) - Спортист (Петко Славейков) | 4:4 |
12 ноември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна 1922 (Трявна) | 1:2 |
Видима (Душево) - Юнак 2006 (Кормянско) | 3:2 |
Чардафон 1919 (Габрово) - Планинец (Кръвеник) | 0:4 |
12 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Стрела 2006 (Шумата) - Балкан (Плачковци) | 1:6 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Балкан (Плачковци) - Локомотив 1927 (Дряново) | 1:5 |
22 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Планинец (Кръвеник) - Видима (Душево) | 5:1 |
21 октомври 2023, събота, 15:30 ч: |
Юнак 2006 (Кормянско) - Стрела 2006 (Шумата) | 6:1 |
21 октомври 2023, събота, 14:00 ч: |
Спортист (Петко Славейков) - Янтра 2019 II (Габрово) | 0:4 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Янтра 2019 II (Габрово) - Трявна 1922 (Трявна) | 0:2 |
Дан Колов (Сенник) - Балкан (Плачковци) | 2:2 |
15 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Стрела 2006 (Шумата) - Планинец (Кръвеник) | 1:7 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Локомотив 1927 (Дряново) - Юнак 2006 (Кормянско) | 3:0* |
14 октомври 2023, събота, 14:00 ч: |
Видима (Душево) - Чардафон 1919 (Габрово) | 2:3 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Чардафон 1919 (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата) | 5:1 |
Юнак 2006 (Кормянско) - Дан Колов (Сенник) | 1:4 |
8 октомври 2023, неделя, 15:30 ч: |
Планинец (Кръвеник) - Локомотив 1927 (Дряново) | 1:4 |
7 октомври 2023, събота, 12:30 ч: |
Балкан (Плачковци) - Янтра 2019 II (Габрово) | 2:4 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Дан Колов (Сенник) - Планинец (Кръвеник) | 1:3 |
1 октомври 2023, неделя, 15:30 ч: |
Спортист (Петко Славейков) - Балкан (Плачковци) | 3:4 |
1 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Стрела 2006 (Шумата) - Видима (Душево) | 1:5 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Локомотив 1927 (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово) | 4:1 |
30 септември 2023, събота, 14:30 ч: |
Янтра 2019 II (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско) | 3:0* |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 16:00 ч: |
Видима (Душево) - Локомотив 1927 (Дряново) | 1:8 |
Чардафон 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник) | 2:2 |
Балкан (Плачковци) - Трявна 1922 (Трявна) | 1:1 |
24 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Планинец (Кръвеник) - Янтра 2019 II (Габрово) | 5:2 |
23 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Юнак 2006 (Кормянско) - Спортист (Петко Славейков) | 0:4 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 16:30 ч: |
Янтра 2019 II (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово) | 1:0 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Трявна 1922 (Трявна) - Юнак 2006 (Кормянско) | 8:2 |
Спортист (Петко Славейков) - Планинец (Кръвеник) | 1:3 |
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево) | 5:4 |
Локомотив 1927 (Дряново) - Стрела 2006 (Шумата) | 15:1 |