X кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Герлово 2016 (Обител) - Черноломец 1919 II (Попово) | 0:2 |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) - Сокол (Трескавец) | 2:3 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Боровец 2002 (Търговище) - Светкавица Търговище II (Търговище) | 5:1 |
Балкан (Разбойна) - Левски (Омуртаг) | 0:2 |
IX кръг |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Боровец 2002 (Търговище) - Сокол (Трескавец) | 7:0 |
25 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Балкан (Разбойна) - Светкавица Търговище II (Търговище) | 0:5 |
VIII кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Агроелит 1 (Макариополско) - Тузлушка слава 2011 (Антоново) | 3:0 |
Черноломец 1919 II (Попово) - Боровец 2002 (Търговище) | 2:2 |
18 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Сокол (Трескавец) - Балкан (Разбойна) | 0:4 |
VII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Боровец 2002 (Търговище) - Агроелит 1 (Макариополско) | 4:1 |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) - Герлово 2016 (Обител) | 0:4 |
11 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец) | 6:1 |
Балкан (Разбойна) - Черноломец 1919 II (Попово) | 1:7 |
V кръг |
8 ноември 2023, сряда, 14:00 ч: |
Светкавица Търговище II (Търговище) - Черноломец 1919 II (Попово) | 3:0 |
VI кръг |
5 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Агроелит 1 (Макариополско) - Балкан (Разбойна) | 2:5 |
Черноломец 1919 II (Попово) - Левски (Омуртаг) | 2:1 |
Сокол (Трескавец) - Светкавица Търговище II (Търговище) | 2:4 |
V кръг |
22 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Балкан (Разбойна) - Герлово 2016 (Обител) | 3:2 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Левски (Омуртаг) - Агроелит 1 (Макариополско) | 7:0 |
Боровец 2002 (Търговище) - Тузлушка слава 2011 (Антоново) | 3:0 |
IV кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) - Балкан (Разбойна) | 1:1 |
Агроелит 1 (Макариополско) - Светкавица Търговище II (Търговище) | 2:4 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Герлово 2016 (Обител) - Левски (Омуртаг) | 0:2 |
Черноломец 1919 II (Попово) - Сокол (Трескавец) | 3:1 |
III кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Сокол (Трескавец) - Агроелит 1 (Макариополско) | 5:1 |
Светкавица Търговище II (Търговище) - Герлово 2016 (Обител) | 2:2 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава 2011 (Антоново) | 3:0 |
Балкан (Разбойна) - Боровец 2002 (Търговище) | 0:4 |
II кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) - Светкавица Търговище II (Търговище) | 0:6 |
Герлово 2016 (Обител) - Сокол (Трескавец) | 1:1 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Боровец 2002 (Търговище) - Левски (Омуртаг) | 3:3 |
Агроелит 1 (Макариополско) - Черноломец 1919 II (Попово) | 0:5 |
I кръг |
24 септември 2023, неделя, 16:00 ч: |
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава 2011 (Антоново) | 3:3 |
Светкавица Търговище II (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище) | 1:2 |
23 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Черноломец 1919 II (Попово) - Герлово 2016 (Обител) | 3:1 |
Левски (Омуртаг) - Балкан (Разбойна) | 1:1 |