XVIII кръг |
20 април 2024, събота, 12:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) | -:- |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Волов (Шумен) | -:- |
XVII кръг |
14 април 2024, неделя, 12:15 ч: |
Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:3 |
Приказките (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) | 0:1 |
Добруджа 1919 (Добрич) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 3:0* |
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 3:0* |
XVI кръг |
6 април 2024, събота, 12:15 ч: |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Волов (Шумен) | 0:3* |
XV кръг |
31 март 2024, неделя, 12:15 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик (Варна) | 3:3 |
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 3:0* |
30 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 1:5 |
30 март 2024, събота, 12:15 ч: |
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) | 1:5 |
28 март 2024, четвъртък, 15:30 ч: |
Приказките (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:1 |
XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 12:15 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) | 0:3* |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Черно море (Варна) | 0:3* |
24 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Приказките (Добрич) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:2 |
XVI кръг |
23 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Черно море (Варна) | 2:0 |
XIV кръг |
23 март 2024, събота, 12:15 ч: |
Олимпик (Варна) - Волов (Шумен) | 3:1 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 16:00 ч: |
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) | 1:1 |
17 март 2024, неделя, 12:15 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 3:0* |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 3:0* |
17 март 2024, неделя, 11:30 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:3 |
16 март 2024, събота, 12:15 ч: |
Волов (Шумен) - Приказките (Добрич) | 3:0 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) | 3:2 |
10 март 2024, неделя, 13:30 ч: |
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна) | 1:1 |
10 март 2024, неделя, 12:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 3:0* |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 0:3* |
9 март 2024, събота, 12:15 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен) | 5:1 |
XIV кръг |
9 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 2:0 |
IV кръг |
3 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен) | 9:1 |
XI кръг |
2 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Дунав от Русе (Русе) | 2:0 |
X кръг |
2 март 2024, събота, 11:30 ч: |
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) | 3:1 |
25 февруари 2024, неделя, 12:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Приказките (Добрич) | 1:0 |
XI кръг |
13 декември 2023, сряда, 13:00 ч: |
Приказките (Добрич) - Черно море (Варна) | 1:3 |
X кръг |
10 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) | 0:1 |
V кръг |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) | 2:4 |
I кръг |
2 декември 2023, събота, 13:15 ч: |
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна) | 4:2 |
XI кръг |
29 ноември 2023, сряда, 12:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 0:1 |
25 ноември 2023, събота, 12:15 ч: |
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:6 |
23 ноември 2023, четвъртък, 12:15 ч: |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 0:7 |
X кръг |
20 ноември 2023, понеделник, 13:00 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Олимпик (Варна) | 7:0 |
19 ноември 2023, неделя, 12:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 3:0* |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 12:15 ч: |
Приказките (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 0:2 |
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 2:1 |
Спартак 1918 (Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 15:0 |
11 ноември 2023, събота, 12:15 ч: |
Волов (Шумен) - Черно море (Варна) | 1:5 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) | 1:0 |
IV кръг |
9 ноември 2023, четвъртък, 17:30 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Приказките (Добрич) | 6:0 |
VIII кръг |
7 ноември 2023, вторник, 12:15 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Волов (Шумен) | 1:1 |
6 ноември 2023, понеделник, 12:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) | 2:0 |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Олимпик (Варна) | 0:18 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Приказките (Добрич) | 1:3 |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) | 4:0 |
VII кръг |
1 ноември 2023, сряда, 12:15 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 4:1 |
30 октомври 2023, понеделник, 12:15 ч: |
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) | 1:3 |
Волов (Шумен) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 1:6 |
26 октомври 2023, четвъртък, 11:45 ч: |
Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) | 1:1 |
26 октомври 2023, четвъртък, 11:00 ч: |
Приказките (Добрич) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 12:0 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 12:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна) | 10:0 |
Спартак 1918 (Варна) - Приказките (Добрич) | 6:0 |
Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) | 2:1 |
21 октомври 2023, събота, 12:15 ч: |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич) | 0:9 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Волов (Шумен) | 1:4 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 12:15 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:4 |
Черно море (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 0:5 |
15 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Приказките (Добрич) - Олимпик (Варна) | 2:4 |
14 октомври 2023, събота, 12:15 ч: |
Волов (Шумен) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 12:0 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Дунав от Русе (Русе) | 2:3 |
8 октомври 2023, неделя, 12:15 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Черно море (Варна) | 1:2 |
7 октомври 2023, събота, 12:15 ч: |
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:3 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 12:15 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 9:0 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Приказките (Добрич) | 0:0 |
30 септември 2023, събота, 15:15 ч: |
Черно море (Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 3:0* |
30 септември 2023, събота, 12:15 ч: |
Волов (Шумен) - Олимпик (Варна) | 1:1 |
30 септември 2023, събота, 12:00 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) | 2:1 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 12:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) | 6:0 |
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) | 3:0 |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Дунав от Русе (Русе) | 0:11 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 0:10 |
22 септември 2023, петък, 12:00 ч: |
Приказките (Добрич) - Волов (Шумен) | 1:4 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 14:15 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 (Варна) | 1:1 |
17 септември 2023, неделя, 12:15 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 11:0 |
16 септември 2023, събота, 12:15 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:16 |
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:1 |