XV кръг |
27 март 2024, сряда, 13:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:6 |
XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Спартак 1947 II (Пловдив) - Левски (Карлово) | 0:3 |
23 март 2024, събота, 12:00 ч: |
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Сокол (Марково) | 0:2 |
23 март 2024, събота, 11:00 ч: |
ФК Рудозем (Рудозем) - Атлетик (Куклен) | 3:0* |
23 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) | 2:10 |
21 март 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) | 2:2 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Левски (Карлово) - Крумовград (Крумовград) | 5:2 |
Атлетик (Куклен) - ФК Вихър 1965 (Златоград) | 2:3 |
17 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:6 |
17 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) | 2:0 |
16 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) | 5:1 |
13 март 2024, сряда, 13:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) | 6:0 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Юнайтед (Пловдив) | 2:4 |
9 март 2024, събота, 12:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Траките 2007 (Скутаре) | 5:1 |
7 март 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) | 7:0 |
IX кръг |
2 декември 2023, събота, 11:30 ч: |
Спартак 1947 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 4:0 |
II кръг |
25 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:4 |
XI кръг |
19 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) | 5:0 |
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:2 |
19 ноември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Левски (Карлово) - Сокол (Марково) | 2:2 |
18 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Спартак 1947 II (Пловдив) - Атлетик (Куклен) | 8:0 |
18 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
ФК Рудозем (Рудозем) - Траките 2007 (Скутаре) | 3:0* |
16 ноември 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) | 1:0 |
X кръг |
12 ноември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово) | 0:4 |
12 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив) | 0:2 |
11 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - ФК Рудозем (Рудозем) | 4:4 |
Траките 2007 (Скутаре) - ФК Вихър 1965 (Златоград) | 4:1 |
11 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:5 |
8 ноември 2023, сряда, 14:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) | 2:1 |
IX кръг |
6 ноември 2023, понеделник, 10:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) | 3:0* |
5 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Сокол (Марково) - Крумовград (Крумовград) | 9:3 |
5 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) | 3:0* |
Левски (Карлово) - Юнайтед (Пловдив) | 6:2 |
II кръг |
1 ноември 2023, сряда, 12:00 ч: |
ФК Рудозем (Рудозем) - Юнайтед (Пловдив) | 8:3 |
VIII кръг |
30 октомври 2023, понеделник, 14:00 ч: |
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково) | 0:3* |
30 октомври 2023, понеделник, 13:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - ФК Вихър 1965 (Златоград) | 0:3 |
28 октомври 2023, събота, 14:00 ч: |
ФК Рудозем (Рудозем) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:5 |
28 октомври 2023, събота, 12:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Спартак 1947 II (Пловдив) | 2:3 |
25 октомври 2023, сряда, 14:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) | 4:1 |
Юнайтед (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:3 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Атлетик (Куклен) - Крумовград (Крумовград) | 3:5 |
22 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Сокол (Марково) - Юнайтед (Пловдив) | 5:0 |
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 3:0 |
Левски (Карлово) - Траките 2007 (Скутаре) | 5:1 |
21 октомври 2023, събота, 14:00 ч: |
Спартак 1947 II (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) | 1:3 |
20 октомври 2023, петък, 14:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Вихър 1965 (Златоград) | 7:0 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Спартак 1947 II (Пловдив) | 4:1 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 1921 (Пловдив) | 0:4 |
14 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково) | 1:5 |
13 октомври 2023, петък, 13:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:5 |
12 октомври 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
ФК Рудозем (Рудозем) - Левски (Карлово) | 1:1 |
Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен) | 5:2 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Левски (Карлово) - ФК Вихър 1965 (Златоград) | 3:0 |
7 октомври 2023, събота, 12:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Рудозем (Рудозем) | 3:2 |
7 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:3* |
Спартак 1947 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:1 |
4 октомври 2023, сряда, 14:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) | 2:1 |
IV кръг |
2 октомври 2023, понеделник, 16:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Атлетик (Куклен) | 0:2 |
1 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Спартак 1947 II (Пловдив) | 4:4 |
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Марица 1921 (Пловдив) | 2:7 |
30 септември 2023, събота, 12:00 ч: |
ФК Рудозем (Рудозем) - Сокол (Марково) | 1:3 |
29 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово) | 1:4 |
27 септември 2023, сряда, 15:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) | 5:1 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Сокол (Марково) - ФК Вихър 1965 (Златоград) | 7:0 |
24 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Левски (Карлово) - Спартак 1947 II (Пловдив) | 2:1 |
23 септември 2023, събота, 12:00 ч: |
Атлетик (Куклен) - ФК Рудозем (Рудозем) | 3:9 |
23 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:6 |
22 септември 2023, петък, 12:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Крумовград (Крумовград) | 9:1 |
20 септември 2023, сряда, 14:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) | 0:3 |
II кръг |
18 септември 2023, понеделник, 14:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) | 8:0 |
17 септември 2023, неделя, 12:00 ч: |
ФК Вихър 1965 (Златоград) - Атлетик (Куклен) | 9:0 |
16 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Левски (Карлово) | 1:1 |
15 септември 2023, петък, 15:00 ч: |
Спартак 1947 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) | 0:2 |
I кръг |
13 септември 2023, сряда, 10:30 ч: |
Сокол (Марково) - Спартак 1947 II (Пловдив) | 3:2 |
12 септември 2023, вторник, 13:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - ФК Вихър 1965 (Златоград) | 3:0* |
10 септември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Рудозем (Рудозем) | 3:3 |
10 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово) | 5:0 |
9 септември 2023, събота, 12:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Крумовград (Крумовград) | 4:4 |
9 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:12 |