XV кръг |
30 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
Юнайтед (Пловдив) - Марица (Милево) | -:- |
Реал (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
30 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) | -:- |
31 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
31 март 2024, неделя, 12:30 ч: |
Лион 2017 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) | -:- |
XVI кръг |
6 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
6 април 2024, събота, 14:30 ч: |
Родопа Смолян (Смолян) - Реал (Пловдив) | -:- |
7 април 2024, неделя, 10:30 ч: |
Марица (Милево) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
Металик 1938 (Сопот) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
7 април 2024, неделя, 13:00 ч: |
Левски (Карлово) - Юнайтед (Пловдив) | -:- |
XVII кръг |
13 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - Левски (Карлово) | -:- |
14 април 2024, неделя, 10:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
Юнайтед (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Реал (Пловдив) | -:- |
14 април 2024, неделя, 12:00 ч: |
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
14 април 2024, неделя, 13:00 ч: |
Лион 2017 (Пловдив) - Марица (Милево) | -:- |
XVIII кръг |
20 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
20 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
20 април 2024, събота, 13:00 ч: |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) | -:- |
20 април 2024, събота, 14:00 ч: |
Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) | -:- |
21 април 2024, неделя, 11:00 ч: |
Левски (Карлово) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
Марица (Милево) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
XIX кръг |
27 април 2024, събота, 09:30 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
27 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - Реал (Пловдив) | -:- |
27 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
28 април 2024, неделя, 11:00 ч: |
Траките 2007 (Скутаре) - Левски (Карлово) | -:- |
28 април 2024, неделя, 13:00 ч: |
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево) | -:- |
28 април 2024, неделя, 13:30 ч: |
Лион 2017 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
XX кръг |
1 май 2024, сряда, 13:00 ч: |
Родопа Смолян (Смолян) - Юнайтед (Пловдив) | -:- |
1 май 2024, сряда, 14:00 ч: |
Реал (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
3 май 2024, петък, 10:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
3 май 2024, петък, 10:30 ч: |
Левски (Карлово) - Металик 1938 (Сопот) | -:- |
3 май 2024, петък, 11:00 ч: |
Марица (Милево) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
XXI кръг |
11 май 2024, събота, 10:00 ч: |
Пловдив сити (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) | -:- |
11 май 2024, събота, 12:00 ч: |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Левски (Карлово) | -:- |
12 май 2024, неделя, 10:00 ч: |
Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
Траките 2007 (Скутаре) - Реал (Пловдив) | -:- |
12 май 2024, неделя, 12:00 ч: |
Марица (Милево) - Родопа Смолян (Смолян) | -:- |
12 май 2024, неделя, 13:00 ч: |
Лион 2017 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
XXII кръг |
18 май 2024, събота, 09:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) | -:- |
18 май 2024, събота, 10:00 ч: |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
18 май 2024, събота, 12:00 ч: |
Родопа Смолян (Смолян) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |
18 май 2024, събота, 14:00 ч: |
Реал (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) | -:- |
19 май 2024, неделя, 11:00 ч: |
Марица (Милево) - Левски (Карлово) | -:- |
19 май 2024, неделя, 12:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) | -:- |
IX кръг |
ненасрочен: |
Траките 2007 (Скутаре) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- |
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица (Милево) | -:- |
XI кръг |
ненасрочен: |
Левски (Карлово) - Марица (Милево) | -:- |
XII кръг |
ненасрочен: |
Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово) | -:- |
XIII кръг |
ненасрочен: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
Металик 1938 (Сопот) - Пловдив сити (Пловдив) | -:- |