X кръг |
23 март 2024, събота, 11:30 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски 2000 (Русе) | 3:1 |
Бенковски (Исперих) - Филип Тотю 2018 (Две могили) | 0:1 |
Кубрат 2016 (Кубрат) - Дунав 2009 (Сливо поле) | 3:0 |
23 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив 2022 (Русе) | 5:2 |
IX кръг |
16 март 2024, събота, 11:30 ч: |
Кубрат 2016 (Кубрат) - Филип Тотю 2018 (Две могили) | 3:0 |
Бенковски (Исперих) - Левски 2000 (Русе) | 7:0 |
Лудогорец 1945 (Разград) - Бенковски (Бяла) | 5:0 |
16 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Черноломец 1919 (Попово) - Дунав 2009 (Сливо поле) | 0:4 |
VIII кръг |
18 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Бенковски (Бяла) - Бенковски (Исперих) | 1:1 |
18 ноември 2023, събота, 11:30 ч: |
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) | 1:1 |
Дунав 2009 (Сливо поле) - Локомотив 2022 (Русе) | 1:4 |
18 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Черноломец 1919 (Попово) | 3:0* |
VII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 11:30 ч: |
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат) | 1:1 |
11 ноември 2023, събота, 11:30 ч: |
Локомотив 2022 (Русе) - Филип Тотю 2018 (Две могили) | 1:2 |
Бенковски (Исперих) - Лудогорец 1945 (Разград) | 1:4 |
11 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Черноломец 1919 (Попово) - Левски 2000 (Русе) | 6:1 |
VI кръг |
4 ноември 2023, събота, 11:30 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Кубрат 2016 (Кубрат) | 7:1 |
Левски 2000 (Русе) - Локомотив 2022 (Русе) | 1:5 |
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Дунав 2009 (Сливо поле) | 2:1 |
4 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово) | 1:6 |
V кръг |
28 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Дунав 2009 (Сливо поле) - Левски 2000 (Русе) | 1:1 |
Локомотив 2022 (Русе) - Бенковски (Бяла) | 7:1 |
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Исперих) | 1:1 |
28 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
Черноломец 1919 (Попово) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:3 |
IV кръг |
21 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 2022 (Русе) | 4:0 |
Бенковски (Бяла) - Дунав 2009 (Сливо поле) | 0:3 |
Левски 2000 (Русе) - Филип Тотю 2018 (Две могили) | 0:7 |
21 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
Бенковски (Исперих) - Черноломец 1919 (Попово) | 3:2 |
III кръг |
14 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Бенковски (Бяла) | 3:1 |
Дунав 2009 (Сливо поле) - Лудогорец 1945 (Разград) | 2:10 |
Локомотив 2022 (Русе) - Бенковски (Исперих) | 7:0 |
14 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат) | 4:1 |
II кръг |
7 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Бенковски (Исперих) - Дунав 2009 (Сливо поле) | 6:3 |
Лудогорец 1945 (Разград) - Филип Тотю 2018 (Две могили) | 4:0 |
Бенковски (Бяла) - Левски 2000 (Русе) | 0:0 |
7 октомври 2023, събота, 10:30 ч: |
Локомотив 2022 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) | 4:2 |
I кръг |
30 септември 2023, събота, 11:30 ч: |
Левски 2000 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:8 |
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Бенковски (Исперих) | 2:1 |
Дунав 2009 (Сливо поле) - Кубрат 2016 (Кубрат) | 0:7 |
30 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Локомотив 2022 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово) | 1:1 |