XVIII кръг |
24 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 3:0 |
23 март 2024, събота, 17:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 3:0* |
23 март 2024, събота, 16:00 ч: |
София спорт (София) - Ферион (Кубратово) | 4:1 |
Спортист 2009 (Своге) - Победа 1945 (София) | 1:2 |
23 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:1 |
23 март 2024, събота, 11:00 ч: |
ОФК София 1992 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 1:0 |
XVII кръг |
21 март 2024, четвъртък, 17:00 ч: |
Ферион (Кубратово) - Академия за футболно развитие (София) | 2:1 |
17 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге) | 1:2 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Сокол (кв.Бенковски, София) - ОФК София 1992 (София) | 0:4 |
ОФК Костенец (гр.Костенец) - София спорт (София) | 0:3* |
16 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Орловец 2015 (Кокаляне) - Локомотив София 1929 (София) | 0:3 |
XVI кръг |
14 март 2024, четвъртък, 14:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ферион (Кубратово) | 3:0* |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Победа 1945 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 3:1 |
10 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
ОФК София 1992 (София) - Сливнишки герой (Сливница) | 4:5 |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 3:0* |
9 март 2024, събота, 11:00 ч: |
София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) | 5:1 |
Спортист 2009 (Своге) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 10:0 |
XIV кръг |
6 март 2024, сряда, 15:00 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 5:0 |
XV кръг |
3 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге) | 2:0 |
3 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:3* |
2 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Сокол (кв.Бенковски, София) - Победа 1945 (София) | 0:6 |
Ферион (Кубратово) - ОФК София 1992 (София) | 0:5* |
2 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Орловец 2015 (Кокаляне) - Академия за футболно развитие (София) | 2:3 |
Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) | 5:0 |
XIV кръг |
27 февруари 2024, вторник, 14:00 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Ферион (Кубратово) | 2:3 |
25 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Локомотив София 1929 (София) | 3:4 |
Победа 1945 (София) - Сливнишки герой (Сливница) | 3:1 |
25 февруари 2024, неделя, 11:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Орловец 2015 (Кокаляне) | 4:0 |
24 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
ОФК София 1992 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 3:0* |
XII кръг |
6 декември 2023, сряда, 14:00 ч: |
София спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:3* |
XIII кръг |
2 декември 2023, събота, 14:30 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 3:0* |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - София спорт (София) | 7:1 |
2 декември 2023, събота, 11:30 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) | 2:0 |
ОФК София 1992 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) | 5:0 |
25 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Победа 1945 (София) - Ферион (Кубратово) | 11:1 |
23 ноември 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Локомотив София 1929 (София) | 0:2 |
XII кръг |
18 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 2009 (Своге) | 0:1 |
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Победа 1945 (София) | 1:8 |
Сливнишки герой (Сливница) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 6:1 |
17 ноември 2023, петък, 13:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - ОФК София 1992 (София) | 6:0 |
16 ноември 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Ферион (Кубратово) - Балкан 1929 (Ботевград) | 3:4 |
X кръг |
14 ноември 2023, вторник, 14:00 ч: |
Ферион (Кубратово) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:2 |
XI кръг |
12 ноември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Академия за футболно развитие (София) | 4:3 |
12 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София) | 0:2 |
12 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 9:0 |
11 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Победа 1945 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) | 13:0 |
ОФК София 1992 (София) - София спорт (София) | 2:2 |
IX кръг |
8 ноември 2023, сряда, 15:00 ч: |
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 6:0 |
X кръг |
7 ноември 2023, вторник, 14:00 ч: |
София спорт (София) - Спортист 2009 (Своге) | 1:6 |
5 ноември 2023, неделя, 10:30 ч: |
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 4:1 |
4 ноември 2023, събота, 13:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Победа 1945 (София) | 0:0 |
4 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Орловец 2015 (Кокаляне) - Балкан 1929 (Ботевград) | 2:7 |
3 ноември 2023, петък, 13:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - ОФК София 1992 (София) | 4:0 |
VIII кръг |
1 ноември 2023, сряда, 15:00 ч: |
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сливнишки герой (Сливница) | 0:8 |
XI кръг |
31 октомври 2023, вторник, 15:00 ч: |
Сокол (кв.Бенковски, София) - Ферион (Кубратово) | 1:0 |
IX кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Академия за футболно развитие (София) | 3:2 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Сокол (кв.Бенковски, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) | 0:0 |
ОФК София 1992 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:2 |
21 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Победа 1945 (София) - София спорт (София) | 10:0 |
21 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Локомотив София 1929 (София) | 3:5 |
VIII кръг |
15 октомври 2023, неделя, 17:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Победа 1945 (София) | 1:5 |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге) | 2:0 |
15 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
София спорт (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 3:2 |
14 октомври 2023, събота, 15:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 12:0 |
14 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ферион (Кубратово) | 2:7 |
IV кръг |
11 октомври 2023, сряда, 16:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:1 |
V кръг |
11 октомври 2023, сряда, 15:00 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК София 1992 (София) | 5:4 |
VII кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив София 1929 (София) | 0:1 |
Победа 1945 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 4:1 |
8 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Академия за футболно развитие (София) | 3:1 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Ферион (Кубратово) - Орловец 2015 (Кокаляне) | 3:0 |
Спортист 2009 (Своге) - ОФК София 1992 (София) | 3:1 |
7 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Сокол (кв.Бенковски, София) - София спорт (София) | 1:1 |
VI кръг |
2 октомври 2023, понеделник, 16:00 ч: |
София спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:2 |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград) | 0:6 |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 10:0 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
ОФК София 1992 (София) - Победа 1945 (София) | 0:3 |
Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 3:1 |
29 септември 2023, петък, 13:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Ферион (Кубратово) | 4:1 |
V кръг |
26 септември 2023, вторник, 18:00 ч: |
Ферион (Кубратово) - София спорт (София) | 1:1 |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Сливнишки герой (Сливница) - Академия за футболно развитие (София) | 1:0 |
Победа 1945 (София) - Спортист 2009 (Своге) | 2:0 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Сокол (кв.Бенковски, София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:4 |
23 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Локомотив София 1929 (София) | 0:8 |
IV кръг |
17 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
ОФК София 1992 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 4:0 |
16 септември 2023, събота, 19:30 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Ферион (Кубратово) | 2:1 |
16 септември 2023, събота, 15:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) | 7:0 |
16 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
София спорт (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 5:5 |
15 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград) | 3:4 |
III кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Академия за футболно развитие (София) | 2:5 |
10 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Победа 1945 (София) | 1:2 |
10 септември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК София 1992 (София) | 3:0 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спортист 2009 (Своге) | 0:5 |
9 септември 2023, събота, 14:00 ч: |
Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) | 2:3 |
8 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Ферион (Кубратово) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:2 |
I кръг |
7 септември 2023, четвъртък, 13:00 ч: |
Сливнишки герой (Сливница) - Победа 1945 (София) | 0:1 |
II кръг |
3 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ОФК Костенец (гр.Костенец) | 11:1 |
3 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница) | 1:2 |
2 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
ОФК София 1992 (София) - Ферион (Кубратово) | 3:0* |
Академия за футболно развитие (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) | 8:1 |
2 септември 2023, събота, 15:00 ч: |
София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) | 0:6 |
2 септември 2023, събота, 12:30 ч: |
Победа 1945 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) | 16:0 |
I кръг |
27 август 2023, неделя, 17:00 ч: |
Орловец 2015 (Кокаляне) - Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:6 |
ОФК Костенец (гр.Костенец) - ОФК София 1992 (София) | 4:1 |
Сокол (кв.Бенковски, София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 0:2 |
26 август 2023, събота, 17:00 ч: |
Ферион (Кубратово) - Спортист 2009 (Своге) | 2:3 |
26 август 2023, събота, 11:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Академия за футболно развитие (София) | 4:0 |