Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 2:2
01.09.2018 17:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
28.11.2018 14:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Садово (Садово) 2:1
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Созопол (Созопол) 0:1
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Гигант (Съединение) 0:1
02.12.2018 14:00 17 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
23.02.2019 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Садово (Садово) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
25.05.2019 33 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
01.06.2019 34 кръг Д Левски (Карлово) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
24.10.2018 16:00 1-ви мач Д Розова долина (Казанлък) 2:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 17:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
11.07.2018 18:30 - Г Берое (Стара Загора) 1:3
21.07.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 1:4
29.07.2018 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
04.08.2018 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 2:0