Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
19.08.2018 18:00 1 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:2
26.08.2018 18:00 2 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:1
01.09.2018 17:00 3 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
16.09.2018 17:00 4 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7:0
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:0
30.09.2018 16:00 6 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:0
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:0
- 8 кръг
почива
21.10.2018 16:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
28.10.2018 14:00 10 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:0
04.11.2018 14:00 11 кръг Д Волов (Шумен) 6:0
11.11.2018 14:00 12 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
18.11.2018 14:00 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
25.11.2018 14:00 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
09.12.2018 13:00 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:0
24.02.2019 11:00 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) 10:0
03.03.2019 15:00 17 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
10.03.2019 15:00 18 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:0
16.03.2019 15:00 19 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:0
24.03.2019 15:00 20 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:0
- 21 кръг
почива
06.04.2019 16:00 22 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:2
14.04.2019 16:00 23 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:1
17.04.2019 16:00 24 кръг Г Волов (Шумен) 4:1
21.04.2019 16:00 25 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
26.04.2019 16:00 26 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
Втора фаза / Първа шестица
15.05.2019 17:30 27 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:0
04.05.2019 17:00 28 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
12.05.2019 17:00 29 кръг Д Ботев (Нови пазар) 9:0
18.05.2019 17:00 30 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:0
24.05.2019 17:00 31 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
01.05.2019 16:30 1-ви мач Г Пещера (Галата) 3:1
Финал
28.05.2019 1-ви мач Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Варна / Финал
10.10.2018 20:00 1-ви мач Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
31.10.2018 20:00 1-ви мач Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:1
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
07.11.2018 14:30 1-ви мач Д Хитрино (Хитрино) 3:0
Североизточна България
14.11.2018 14:30 1-ви мач Г Миньор (Сеново) 4:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2018 18:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
04.08.2018 18:00 - Д Хитрино (Хитрино) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
02.02.2019 14:00 - Д Созопол (Созопол) 0:2
16.02.2019 12:30 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2