Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 3:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
17.09.2017 17:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 3:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 0:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 7:0
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
25.02.2018 16 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
04.03.2018 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
11.03.2018 18 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
18.03.2018 19 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
25.03.2018 20 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
01.04.2018 21 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
08.04.2018 22 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
15.04.2018 23 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
22.04.2018 24 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
29.04.2018 25 кръг Г Академик (Свищов) -:-
06.05.2018 26 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
13.05.2018 27 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
20.05.2018 28 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
27.05.2018 29 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
03.06.2018 30 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
05.10.2017 16:00 1-ви мач Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:0*
Област Враца / Финал
19.10.2017 15:30 1-ви мач Д Огоста (Хайредин) 4:0
Северозападна България / Първи кръг
25.10.2017 15:00 1-ви мач Г Пещера (Галата) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 18:00 - Д Огоста (Хайредин) 1:2
15.07.2017 19:00 - Д Партизан (Доктор Йосифово) 3:4
20.07.2017 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 3:1
21.07.2017 18:00 - Г Миньор (Перник) 0:4
23.07.2017 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
29.07.2017 19:00 - Д Околчица (Моравица) 4:0
04.08.2017 18:00 - Д Вихър 23 (Николово) 2:2
05.08.2017 18:00 - Г Огоста (Хайредин) 0:1