Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
10.08.2019 18:20 2 кръг Д Несебър (Несебър) 2:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:6
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:1
01.09.2019 18:00 5 кръг Г Сокол (Марково) -:-
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
24.10.2019 16:00 13 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
03.11.2019 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) -:-
09.11.2019 14:30 15 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
23.11.2019 14:30 17 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 20 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 21 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 23 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 24 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 25 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 28 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 29 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 30 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 31 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 32 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 34 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 1-ви мач Д Атлетик (Куклен) 3:2
Област Пловдив / Втори кръг
14.08.2019 18:30 1-ви мач Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:30 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 5:0
13.07.2019 18:30 - Д Гигант (Съединение) 3:0
20.07.2019 18:00 - Д Сокол (Марково) 5:0
24.07.2019 18:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 4:4
27.07.2019 18:30 - Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:0