Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:3
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
17.09.2017 17:00 7 кръг Г Левски (Карлово) -:-
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
07.10.2017 16:00 10 кръг Д Сокол (Марково) -:-
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
18.11.2017 14:30 16 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Левски (Карлово) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Сокол (Марково) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 1-ви мач Г Марица 2003 (Маноле) 3:1
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2017 18:00 1-ви мач Д Сокол (Марково) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2017 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 2:2
12.07.2017 18:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
19.07.2017 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
22.07.2017 18:30 - Д Сокол (Марково) 3:2
26.07.2017 18:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:0
29.07.2017 18:00 - Д Гигант (Съединение) 3:2
04.08.2017 18:30 - Д Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 4:0