Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
10.08.2019 19:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 0:4
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
25.08.2019 18:00 4 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:4
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:6
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 0:3
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:2
23.10.2019 16:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Миньор (Раднево) 0:4
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:4
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:6
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
22.03.2020 15:00 22 кръг Г Левски (Карлово) -:-
28.03.2020 15:00 23 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
04.04.2020 17:00 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
08.04.2020 17:00 25 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
11.04.2020 17:00 26 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
16.04.2020 17:00 27 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
25.04.2020 17:00 28 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Сокол (Марково) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
24.05.2020 18:00 33 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
16.10.2019 16:00 1-ви мач Г Любимец 2000 (Любимец) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:30 - Г Извор (Горски извор) 2:2
13.07.2019 18:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.02.2020 - Г Родопа Смолян (Смолян) -:-