Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
18.08.2018 19:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 2:4
24.08.2018 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:1
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:6
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Миньор (Раднево) 2:3
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:4
24.10.2018 16:00 9 кръг Г Садово (Садово) 0:2
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:2
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:6
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:4
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Сокол (Марково) 2:2
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:2
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:3
23.02.2019 14:00 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Созопол (Созопол) 0:2
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
24.03.2019 15:00 22 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:4
30.03.2019 15:00 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
06.04.2019 17:00 24 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
10.04.2019 17:00 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
13.04.2019 17:00 26 кръг Д Садово (Садово) -:-
20.04.2019 17:00 27 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
25.04.2019 17:00 28 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
05.05.2019 18:00 29 кръг Г Левски (Карлово) -:-
08.05.2019 18:00 30 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 1-ви мач Г Атлетик (Куклен) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 1-ви мач Г Гигант (Съединение) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2018 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 1:4
14.07.2018 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:5
19.07.2018 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:2
25.07.2018 18:00 - Г Локомотив 1926 /юн.мл./ (Пд) 2:1
04.08.2018 18:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2019 14:00 - Г Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 1:3
02.02.2019 14:00 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 3:0
06.02.2019 14:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
09.02.2019 14:00 - Г Садово (Садово) 2:1
16.02.2019 14:00 - Г Марица 2003 (Маноле) 3:0
27.03.2019 16:00 - Г Ботев (Пловдив) -:-