Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
18.08.2018 19:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
25.08.2018 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Садово (Садово) -:-
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Левски (Карлово) -:-
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Сокол (Марково) -:-
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
23.02.2019 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Садово (Садово) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Левски (Карлово) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.05.2019 33 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
01.06.2019 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 1-ви мач Г Атлетик (Куклен) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2018 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 1:4
14.07.2018 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:5
19.07.2018 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:2
25.07.2018 18:00 - Г Локомотив 1926 /юн.мл./ (Пд) 2:1
04.08.2018 18:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3