Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:30 1 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
27.07.2019 18:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 1:0
03.08.2019 18:00 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
10.08.2019 18:00 4 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
17.08.2019 18:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
24.08.2019 18:00 6 кръг Г Септември (София) 2:3
31.08.2019 18:00 7 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
14.09.2019 8 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
21.09.2019 9 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
28.09.2019 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
05.10.2019 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
19.10.2019 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
26.10.2019 13 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
02.11.2019 14 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
09.11.2019 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
23.11.2019 16 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
30.11.2019 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
07.12.2019 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
15.02.2020 19 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
22.02.2020 20 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
29.02.2020 21 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 22 кръг
почива
07.03.2020 23 кръг Д Септември (София) -:-
14.03.2020 24 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
21.03.2020 25 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
04.04.2020 26 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
11.04.2020 27 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
18.04.2020 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
25.04.2020 29 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
02.05.2020 30 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
09.05.2020 31 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
13.05.2020 32 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 1-ви мач Г Хитрино (Хитрино) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.06.2019 17:00 - Д Теута (Драч, Албания, 1) 0:1
25.06.2019 17:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
27.06.2019 18:30 - Д Пирин (Благоевград) 2:0
02.07.2019 19:00 - Д Сб.отбор на Асоциацията на българските футболисти 1:0
05.07.2019 18:00 - Д Ботев (Враца) 0:3
10.07.2019 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
13.07.2019 18:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:2