Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:4
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
17.10.2020 16:00 11 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
21.11.2020 14:30 16 кръг Д Сокол (Марково) -:-
28.11.2020 14:30 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 24 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 28 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 29 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 30 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 31 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 32 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
- 33 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 34 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
16.09.2020 17:00 1-ви мач Г Звезденбург (Бургас) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:30 - Г Созопол (Созопол) 1:1
18.07.2020 10:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
25.07.2020 18:00 - Г Несебър (Несебър) 2:0
29.07.2020 18:00 - Д Нефтохимик 1962 /юн.ст./ (Бс) 2:1
01.08.2020 18:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1