Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Садово (Садово) 2:0
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
01.09.2018 17:00 4 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
15.09.2018 17:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:5
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 2:2
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
27.10.2018 17:00 12 кръг Г Созопол (Созопол) 1:2
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:1
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
23.02.2019 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Садово (Садово) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Левски (Карлово) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Сокол (Марково) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Бургас / 1/2 финали
26.09.2018 17:00 1-ви мач Г Созопол (Созопол) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 17:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
21.07.2018 18:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
25.07.2018 18:00 - Г Созопол (Созопол) анл.
28.07.2018 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:3