Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:0
10.08.2019 19:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Несебър (Несебър) 1:1
24.08.2019 19:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
07.09.2019 18:00 6 кръг Д Сокол (Марково) -:-
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
21.09.2019 18:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
29.09.2019 17:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
05.10.2019 17:00 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
24.10.2019 17:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
03.11.2019 14:30 14 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
09.11.2019 15:30 15 кръг Д Левски (Карлово) -:-
16.11.2019 14:30 16 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
23.11.2019 15:30 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 18 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 21 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 22 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 24 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 25 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 26 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 27 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 29 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 31 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 32 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 33 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 34 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 1-ви мач Д Поморие (Поморие) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
07.08.2019 19:00 1-ви мач Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
Област Бургас / Финал
14.08.2019 18:00 1-ви мач Д Несебър (Несебър) 2:0
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
21.08.2019 18:00 1-ви мач Г Миньор (Раднево) 1:1
(4:2)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2019 18:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
06.07.2019 19:30 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
10.07.2019 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 2:2
13.07.2019 19:30 - Д Поморие (Поморие) 2:2
17.07.2019 18:30 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 1:0
20.07.2019 11:00 - Г Несебър (Несебър) 7:1
24.07.2019 19:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:0
27.07.2019 11:00 - Д Карнобат (Карнобат) 4:1