Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 19:30 1 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:0
27.07.2019 18:30 2 кръг Д Кариана (Ерден) 0:1
04.08.2019 19:30 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
10.08.2019 18:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
19.08.2019 20:00 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:5
24.08.2019 18:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:0
31.08.2019 20:00 7 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:1
14.09.2019 17:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
21.09.2019 18:00 9 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
29.09.2019 17:00 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
05.10.2019 17:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:5
19.10.2019 18:00 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
10.11.2019 14:30 15 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
23.11.2019 14:30 16 кръг Г Септември (София) 1:3
30.11.2019 14:30 17 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:3
07.12.2019 14:00 18 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:0
16.02.2020 14:00 19 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3*
22.02.2020 14:00 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3*
29.02.2020 14:00 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3*
08.03.2020 14:00 22 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3*
14.03.2020 15:30 23 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) анл.
21.03.2020 15:30 24 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
04.04.2020 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
11.04.2020 26 кръг Д Спартак (Плевен) анл.
18.04.2020 27 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
25.04.2020 28 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) анл.
29.04.2020 29 кръг Д Пирин (Благоевград) анл.
02.05.2020 30 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) анл.
09.05.2020 31 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
- 32 кръг
почива
16.05.2020 33 кръг Д Септември (София) анл.
23.05.2020 34 кръг Г Литекс (Ловеч) анл.
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 1-ви мач Г Созопол (Созопол) 1:0
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2019 16:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 18:45 - Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
26.06.2019 18:30 - Г Славия 1913 (София) 1:1
28.06.2019 17:30 - Г Ботев (Враца) 0:2
03.07.2019 18:30 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
06.07.2019 18:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
10.07.2019 18:00 - Д Ботев (Гълъбово) 2:4
13.07.2019 19:30 - Г Созопол (Созопол) 2:2
07.09.2019 17:00 - Д ЦСКА (София) 0:1
12.10.2019 11:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
15.11.2019 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 5:2