Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:3
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:3
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 1:3
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
29.09.2019 17:00 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:2
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:3
- 13 кръг
почива
09.11.2019 14:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
16.11.2019 14:00 15 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:3
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Банско (Банско) 1:3
30.11.2019 14:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Миньор (Перник) -:-
18.03.2020 15:00 22 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Г Септември (Симитли) -:-
04.04.2020 16:00 25 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
11.04.2020 16:00 26 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
15.04.2020 16:00 27 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 30 кръг
почива
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Банско (Банско) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
18.09.2019 17:00 1-ви мач Д Банско (Банско) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 18:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
13.07.2019 10:00 - Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
08.02.2020 - Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-