Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Вихър (Славяново) 2:0
18.08.2019 18:00 2 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:4
25.08.2019 18:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:0
01.09.2019 17:00 4 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:0
08.09.2019 17:00 5 кръг Д Трявна (Трявна) 4:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Академик (Свищов) 1:5
22.09.2019 17:00 7 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
29.09.2019 17:00 8 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
06.10.2019 16:00 9 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
13.10.2019 16:00 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:1
20.10.2019 16:00 11 кръг Д Ком (Берковица) 2:1
24.10.2019 16:00 12 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:3
31.10.2019 14:30 13 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:2
08.03.2020 15:00 14 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
15.03.2020 15:00 15 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
22.03.2020 15:00 16 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
29.03.2020 15:00 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
05.04.2020 17:00 18 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
12.04.2020 17:00 19 кръг Д Академик (Свищов) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Г Ком (Берковица) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 1-ви мач Д Литекс (Ловеч) 1:2
(прод.)
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Видин / Финал
02.10.2019 16:00 1-ви мач Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
Северозападна България / Първи кръг
06.11.2019 14:30 1-ви мач Г Вихър 23 (Николово) 2:0
Северозападна България / 1/2 финали
17.11.2019 14:00 1-ви мач Г Партизан (Червен бряг) 1:1
(3:5)
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2020 14:30 - Г Кариана (Ерден) 2:5
25.01.2020 13:30 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
01.02.2020 - Г Академия Ботев (Враца) -:-
08.02.2020 - Д Академия Ботев (Враца) -:-
11.02.2020 - Д Балкан (Белоградчик) -:-
15.02.2020 10:30 - Г Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) -:-
22.02.2020 - Д Пъстрина 2012 (Николово) -:-
01.03.2020 - Д Вихър 23 (Николово) -:-