XVIII кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Перун 1978 (Кресна) - Локомотив (Дамяница) | 5:1 |
Вихрен II (Сандански) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 4:2 |
Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Падеш) | 3:0* |
Спартак (Склаве) - Малеш (Микрево) | 1:3 |
Левуново 2014 (Левуново) - Светкавица (Митино) | 6:1 |
Левски 2008 (Крупник) - Орел (Лебница) | 3:0 |
XVII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Светкавица (Митино) - Левски 2008 (Крупник) | 2:2 |
Малеш (Микрево) - Левуново 2014 (Левуново) | 5:0 |
Спортист (Падеш) - Спартак (Склаве) | 0:3* |
Локомотив (Дамяница) - Вихрен II (Сандански) | 2:2 |
Ветрен (Полена) - Перун 1978 (Кресна) | 0:2 |
XVI кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Вихрен II (Сандански) - Ветрен (Полена) | 4:0 |
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница) | 3:3 |
Спартак (Склаве) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 2:0 |
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Падеш) | 3:0* |
Левски 2008 (Крупник) - Малеш (Микрево) | 3:2 |
Орел (Лебница) - Светкавица (Митино) | 3:0 |
XV кръг |
3 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Малеш (Микрево) - Орел (Лебница) | 2:6 |
Спортист (Падеш) - Левски 2008 (Крупник) | 0:3* |
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве) | 1:2 |
Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци) | 0:1 |
Перун 1978 (Кресна) - Вихрен II (Сандански) | 2:1 |
2 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Долно Осеново (Долно Осеново) - Левуново 2014 (Левуново) | 5:2 |
XIV кръг |
25 февруари 2024, неделя, 15:30 ч: |
Рилци 2006 (Рилци) - Перун 1978 (Кресна) | 2:6 |
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница) | 0:1 |
25 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Спартак (Склаве) - Ветрен (Полена) | 1:1 |
Левски 2008 (Крупник) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 1:0 |
Орел (Лебница) - Спортист (Падеш) | 3:0* |
Светкавица (Митино) - Малеш (Микрево) | 3:3 |
IX кръг |
18 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Спортист (Падеш) - Локомотив (Дамяница) | 0:3* |
Светкавица (Митино) - Перун 1978 (Кресна) | 1:7 |
Орел (Лебница) - Вихрен II (Сандански) | 0:2 |
VI кръг |
18 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Рилци 2006 (Рилци) - Малеш (Микрево) | 5:1 |
IX кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци) | 1:0 |
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) | 3:0 |
XIII кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Светкавица (Митино) - Спортист (Падеш) | 3:1 |
Орел (Лебница) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 1:4 |
Левски 2008 (Крупник) - Локомотив (Дамяница) | 2:1 |
Левуново 2014 (Левуново) - Ветрен (Полена) | 0:3 |
Спартак (Склаве) - Перун 1978 (Кресна) | 1:0 |
XII кръг |
26 ноември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Вихрен II (Сандански) - Спартак (Склаве) | 1:1 |
Перун 1978 (Кресна) - Левуново 2014 (Левуново) | 3:1 |
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница) | 4:0 |
Спортист (Падеш) - Малеш (Микрево) | 0:3* |
25 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Долно Осеново (Долно Осеново) - Светкавица (Митино) | 3:0 |
XI кръг |
19 ноември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Малеш (Микрево) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 1:3 |
Светкавица (Митино) - Локомотив (Дамяница) | 1:6 |
Орел (Лебница) - Ветрен (Полена) | 1:2 |
Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна) | 0:0 |
Левуново 2014 (Левуново) - Вихрен II (Сандански) | 2:1 |
Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци) | 1:1 |
X кръг |
12 ноември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново) | 3:1 |
Вихрен II (Сандански) - Левски 2008 (Крупник) | 1:3 |
Перун 1978 (Кресна) - Орел (Лебница) | 1:4 |
Ветрен (Полена) - Светкавица (Митино) | 3:1 |
Локомотив (Дамяница) - Малеш (Микрево) | 3:2 |
11 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Долно Осеново (Долно Осеново) - Спортист (Падеш) | 1:5 |
VIII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Спартак (Склаве) - Левски 2008 (Крупник) | 1:1 |
Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница) | 6:2 |
Вихрен II (Сандански) - Светкавица (Митино) | 6:2 |
Перун 1978 (Кресна) - Малеш (Микрево) | 5:4 |
Ветрен (Полена) - Спортист (Падеш) | 3:0* |
Локомотив (Дамяница) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 3:0 |
VII кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Спортист (Падеш) - Перун 1978 (Кресна) | 2:2 |
Малеш (Микрево) - Вихрен II (Сандански) | 2:1 |
Светкавица (Митино) - Рилци 2006 (Рилци) | 2:2 |
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве) | 4:0 |
Левски 2008 (Крупник) - Левуново 2014 (Левуново) | 2:3 |
VI кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница) | 1:3 |
Спартак (Склаве) - Светкавица (Митино) | 4:2 |
Вихрен II (Сандански) - Спортист (Падеш) | 1:4 |
Перун 1978 (Кресна) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 3:0 |
Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница) | 2:2 |
V кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Локомотив (Дамяница) - Перун 1978 (Кресна) | 3:0 |
Спортист (Падеш) - Рилци 2006 (Рилци) | 4:1 |
Малеш (Микрево) - Спартак (Склаве) | 0:1 |
Светкавица (Митино) - Левуново 2014 (Левуново) | 5:1 |
Орел (Лебница) - Левски 2008 (Крупник) | 3:6 |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Долно Осеново (Долно Осеново) - Вихрен II (Сандански) | 3:0 |
IV кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Левски 2008 (Крупник) - Светкавица (Митино) | 2:1 |
Левуново 2014 (Левуново) - Малеш (Микрево) | 0:5* |
Спартак (Склаве) - Спортист (Падеш) | 1:1 |
Рилци 2006 (Рилци) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 4:2 |
Вихрен II (Сандански) - Локомотив (Дамяница) | 1:2 |
Перун 1978 (Кресна) - Ветрен (Полена) | 2:1 |
III кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Ветрен (Полена) - Вихрен II (Сандански) | 6:2 |
Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци) | 4:2 |
Спортист (Падеш) - Левуново 2014 (Левуново) | 4:2 |
Малеш (Микрево) - Левски 2008 (Крупник) | 4:2 |
Светкавица (Митино) - Орел (Лебница) | 3:3 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Долно Осеново (Долно Осеново) - Спартак (Склаве) | 0:5 |
II кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Орел (Лебница) - Малеш (Микрево) | 6:2 |
Левски 2008 (Крупник) - Спортист (Падеш) | 3:0* |
Левуново 2014 (Левуново) - Долно Осеново (Долно Осеново) | 0:0 |
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница) | 1:4 |
Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена) | 1:1 |
Вихрен II (Сандански) - Перун 1978 (Кресна) | 2:4 |
I кръг |
3 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Перун 1978 (Кресна) - Рилци 2006 (Рилци) | 4:1 |
Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве) | 3:2 |
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново) | 3:0 |
Спортист (Падеш) - Орел (Лебница) | 3:0 |
Малеш (Микрево) - Светкавица (Митино) | 0:2 |
2 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Долно Осеново (Долно Осеново) - Левски 2008 (Крупник) | 2:4 |