XIX кръг |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Устрем (Караманите) - Суворово (Суворово) | 0:10 |
21 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня) | 3:2 |
Черноморец 2003 (Бяла) - Атлетик (Провадия) | 2:1 |
Фратрия II (Бенковски) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 3:0 |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Черноморец 1946 (Чернево) - Олимпик (Варна) | 0:1 |
XVIII кръг |
14 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Атлетик (Провадия) - Фратрия II (Бенковски) | 0:3 |
Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла) | 1:3 |
Олимпик (Варна) - Устрем (Караманите) | 4:0 |
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево) | 2:0 |
Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково) | 0:7 |
XVII кръг |
7 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Черноморец 2003 (Бяла) - Олимпик (Варна) | 2:3 |
Фратрия II (Бенковски) - Суворово (Суворово) | 3:0 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (Провадия) | 1:2 |
7 април 2024, неделя, 12:00 ч: |
Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав) | 2:1 |
7 април 2024, неделя, 11:30 ч: |
Устрем (Караманите) - Девня 2005 (Девня) | 0:4 |
XVI кръг |
31 март 2024, неделя, 16:00 ч: |
Суворово (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 4:0 |
Олимпик (Варна) - Фратрия II (Бенковски) | 1:1 |
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла) | 1:2 |
Белослав 1918 (Белослав) - Устрем (Караманите) | 3:1 |
Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево) | 6:1 |
XV кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Устрем (Караманите) - Аксаково (Аксаково) | 0:7 |
Черноморец 2003 (Бяла) - Белослав 1918 (Белослав) | 1:1 |
Фратрия II (Бенковски) - Девня 2005 (Девня) | 0:1 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Олимпик (Варна) | 1:4 |
Атлетик (Провадия) - Суворово (Суворово) | 0:2 |
XIV кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Атлетик (Провадия) | 3:0 |
Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 2:1 |
Аксаково (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла) | 2:0 |
Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите) | 11:1 |
XIII кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец 1946 (Чернево) | 4:1 |
Фратрия II (Бенковски) - Аксаково (Аксаково) | 0:1 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Белослав 1918 (Белослав) | 1:1 |
Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня) | 0:3 |
Суворово (Суворово) - Олимпик (Варна) | 3:1 |
XII кръг |
4 март 2024, понеделник, 15:00 ч: |
Девня 2005 (Девня) - Суворово (Суворово) | 2:3 |
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия) | 4:2 |
Аксаково (Аксаково) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 12:0 |
3 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Черноморец 1946 (Чернево) - Фратрия II (Бенковски) | 0:3 |
Устрем (Караманите) - Черноморец 2003 (Бяла) | 0:3 |
VIII кръг |
25 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево) | 2:1 |
II кръг |
17 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия) | 1:3 |
Олимпик (Варна) - Суворово (Суворово) | 0:0 |
I кръг |
17 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Фратрия II (Бенковски) - Черноморец 1946 (Чернево) | 0:0 |
XI кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 1:1 |
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия) | 3:1 |
Белослав 1918 (Белослав) - Суворово (Суворово) | 0:2 |
9 декември 2023, събота, 13:00 ч: |
Девня 2005 (Девня) - Олимпик (Варна) | 2:1 |
X кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) | 1:1 |
Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково) | 1:1 |
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) | 3:1 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите) | 4:3 |
3 декември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Фратрия II (Бенковски) - Черноморец 2003 (Бяла) | 1:0 |
XI кръг |
26 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Устрем (Караманите) - Фратрия II (Бенковски) | 0:3* |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Черноморец 2003 (Бяла) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 8:1 |
Устрем (Караманите) - Атлетик (Провадия) | 0:5 |
Черноморец 1946 (Чернево) - Суворово (Суворово) | 0:5 |
Аксаково (Аксаково) - Олимпик (Варна) | 4:0 |
Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня) | 0:1 |
VIII кръг |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Атлетик (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла) | 1:2 |
4 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково) | 0:2 |
Суворово (Суворово) - Устрем (Караманите) | 11:0 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Фратрия II (Бенковски) | 0:5 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Фратрия II (Бенковски) - Атлетик (Провадия) | 3:1 |
Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово (Суворово) | 0:1 |
Устрем (Караманите) - Олимпик (Варна) | 1:7 |
Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня) | 1:4 |
Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав) | 1:0 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево) | 3:0 |
Девня 2005 (Девня) - Устрем (Караманите) | 9:0 |
Олимпик (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла) | 5:0 |
Суворово (Суворово) - Фратрия II (Бенковски) | 0:6 |
Атлетик (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 4:0 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово (Суворово) | 0:4 |
Фратрия II (Бенковски) - Олимпик (Варна) | 1:0 |
Черноморец 2003 (Бяла) - Девня 2005 (Девня) | 3:1 |
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав) | 0:3* |
Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково (Аксаково) | 1:3 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Аксаково (Аксаково) - Устрем (Караманите) | 7:1 |
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла) | 0:2 |
Девня 2005 (Девня) - Фратрия II (Бенковски) | 2:3 |
Олимпик (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 7:0 |
Суворово (Суворово) - Атлетик (Провадия) | 3:0 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Атлетик (Провадия) - Олимпик (Варна) | 2:0 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня) | 0:4 |
Фратрия II (Бенковски) - Белослав 1918 (Белослав) | 4:0 |
Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково (Аксаково) | 3:0 |
Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево) | 1:6 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Черноморец 1946 (Чернево) - Черноморец 2003 (Бяла) | 1:2 |
Аксаково (Аксаково) - Фратрия II (Бенковски) | 1:0 |
Белослав 1918 (Белослав) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 3:0 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Суворово (Суворово) - Девня 2005 (Девня) | 2:1 |
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) | 0:0 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аксаково (Аксаково) | 1:3 |
Черноморец 2003 (Бяла) - Устрем (Караманите) | 12:2 |