XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Калояново (Калояново) - Тракия 94 (Царимир) | 2:1 |
Урожай (Стрелци) - Ведраре (Ведраре) | 1:2 |
Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово) | 3:1 |
Войнягово 2023 (Войнягово) - Раковски 2018 (Раковски) | 2:5 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Хисаря (Хисаря) - Вихър (Белозем) | 4:2 |
Сокол (Пъдарско) - Стряма 2001 (Стряма) | 5:0 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Раковски 2018 (Раковски) - Сокол (Пъдарско) | 3:0* |
Вихър (Белозем) - Войнягово 2023 (Войнягово) | 4:0 |
Ведраре (Ведраре) - Марица (Цалапица) | 4:2 |
Тракия 94 (Царимир) - Урожай (Стрелци) | 4:1 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Стряма 2001 (Стряма) - Калояново (Калояново) | 1:3 |
Хисаря (Хисаря) - Лидер (Ягодово) | 13:0 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Калояново (Калояново) - Урожай (Стрелци) | 3:0 |
Марица (Цалапица) - Тракия 94 (Царимир) | 0:3 |
Войнягово 2023 (Войнягово) - Лидер (Ягодово) | 4:0 |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Хисаря (Хисаря) - Ведраре (Ведраре) | 1:0 |
Сокол (Пъдарско) - Вихър (Белозем) | 3:3 |
Стряма 2001 (Стряма) - Раковски 2018 (Раковски) | 0:3 |
VIII кръг |
3 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски) | 2:1 |
10 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Марица (Цалапица) - Войнягово 2023 (Войнягово) | 3:0* |
Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) | 0:4 |
Лидер (Ягодово) - Вихър (Белозем) | 3:3 |
IX кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Войнягово 2023 (Войнягово) - Урожай (Стрелци) | 0:5 |
Марица (Цалапица) - Хисаря (Хисаря) | 2:7 |
3 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Раковски 2018 (Раковски) - Лидер (Ягодово) | 8:4 |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново) | 2:3 |
Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре) | 3:2 |
Сокол (Пъдарско) - Тракия 94 (Царимир) | 0:2 |
VIII кръг |
26 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Калояново (Калояново) - Хисаря (Хисаря) | 1:1 |
Тракия 94 (Царимир) - Стряма 2001 (Стряма) | 3:0* |
XI кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Сокол (Пъдарско) - Лидер (Ягодово) | 4:1 |
Войнягово 2023 (Войнягово) - Ведраре (Ведраре) | 1:3 |
Марица (Цалапица) - Урожай (Стрелци) | 3:4 |
19 ноември 2023, неделя, 12:30 ч: |
Раковски 2018 (Раковски) - Калояново (Калояново) | 0:1 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Стряма 2001 (Стряма) - Вихър (Белозем) | 0:3 |
Хисаря (Хисаря) - Тракия 94 (Царимир) | 1:0 |
X кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Калояново (Калояново) - Марица (Цалапица) | 5:0 |
Урожай (Стрелци) - Хисаря (Хисаря) | 1:1 |
Тракия 94 (Царимир) - Войнягово 2023 (Войнягово) | 3:0* |
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско) | 0:2 |
Лидер (Ягодово) - Стряма 2001 (Стряма) | 3:5 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Вихър (Белозем) - Раковски 2018 (Раковски) | 2:4 |
IV кръг |
28 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско) | 5:2 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Лидер (Ягодово) - Калояново (Калояново) | 2:2 |
Войнягово 2023 (Войнягово) - Хисаря (Хисаря) | 1:5 |
22 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Раковски 2018 (Раковски) - Тракия 94 (Царимир) | 0:2 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Вихър (Белозем) - Ведраре (Ведраре) | 6:1 |
Стряма 2001 (Стряма) - Урожай (Стрелци) | 4:2 |
Сокол (Пъдарско) - Марица (Цалапица) | 5:1 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Калояново (Калояново) - Войнягово 2023 (Войнягово) | 8:0 |
Марица (Цалапица) - Стряма 2001 (Стряма) | 4:3 |
Урожай (Стрелци) - Раковски 2018 (Раковски) | 2:4 |
Тракия 94 (Царимир) - Вихър (Белозем) | 6:1 |
Ведраре (Ведраре) - Лидер (Ягодово) | 3:0 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Хисаря (Хисаря) - Сокол (Пъдарско) | 2:0 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ведраре (Ведраре) - Калояново (Калояново) | 5:4 |
Лидер (Ягодово) - Тракия 94 (Царимир) | 1:4 |
Раковски 2018 (Раковски) - Марица (Цалапица) | 5:2 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Вихър (Белозем) - Урожай (Стрелци) | 3:0 |
Стряма 2001 (Стряма) - Хисаря (Хисаря) | 0:8 |
Сокол (Пъдарско) - Войнягово 2023 (Войнягово) | 5:2 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Войнягово 2023 (Войнягово) - Стряма 2001 (Стряма) | 1:2 |
Марица (Цалапица) - Вихър (Белозем) | 1:9 |
Урожай (Стрелци) - Лидер (Ягодово) | 1:1 |
Тракия 94 (Царимир) - Ведраре (Ведраре) | 2:0 |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Хисаря (Хисаря) - Раковски 2018 (Раковски) | 3:0 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Тракия 94 (Царимир) - Калояново (Калояново) | 3:0* |
Ведраре (Ведраре) - Урожай (Стрелци) | 5:0 |
Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица) | 6:3 |
Раковски 2018 (Раковски) - Войнягово 2023 (Войнягово) | 3:0* |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Вихър (Белозем) - Хисаря (Хисаря) | 1:2 |
Стряма 2001 (Стряма) - Сокол (Пъдарско) | 1:4 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Калояново (Калояново) - Стряма 2001 (Стряма) | 6:1 |
Войнягово 2023 (Войнягово) - Вихър (Белозем) | 3:5 |
Марица (Цалапица) - Ведраре (Ведраре) | 1:6 |
Урожай (Стрелци) - Тракия 94 (Царимир) | 0:0 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Сокол (Пъдарско) - Раковски 2018 (Раковски) | 1:1 |
Лидер (Ягодово) - Хисаря (Хисаря) | 3:8 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Урожай (Стрелци) - Калояново (Калояново) | 0:4 |
Тракия 94 (Царимир) - Марица (Цалапица) | 5:1 |
Ведраре (Ведраре) - Хисаря (Хисаря) | 2:2 |
Лидер (Ягодово) - Войнягово 2023 (Войнягово) | 9:0 |
Раковски 2018 (Раковски) - Стряма 2001 (Стряма) | 6:2 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Вихър (Белозем) - Сокол (Пъдарско) | 3:0 |