II кръг
28 август 2019, сряда, 10:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Сокол (Марково)-:-
Левски (София) - Левски Раковски (София)-:-
28 август 2019, сряда, 12:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)-:-
Черно море (Варна) - Национал (София)-:-
28 август 2019, сряда, 13:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
28 август 2019, сряда, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
28 август 2019, сряда, 17:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
III кръг
11 септември 2019, сряда:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Сокол (Марково) - Черно море (Варна)-:-
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Ботев (Пловдив) - Левски (София)-:-
Национал (София) - Берое (Стара Загора)-:-
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Левски Раковски (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1918 (Варна)-:-
IV кръг
14 септември 2019, събота:
ЦСКА (София) - Септември (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково)-:-
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Черно море (Варна) - Левски Раковски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Национал (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)-:-
V кръг
18 септември 2019, сряда:
Славия 1913 (София) - Левски (София)-:-
Левски Раковски (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Сокол (Марково) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
VI кръг
21 септември 2019, събота:
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Левски Раковски (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)-:-
ЦСКА (София) - Национал (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Сокол (Марково)-:-
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
VII кръг
28 септември 2019, събота:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Национал (София) - Септември (София)-:-
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)-:-
Левски Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)-:-
Сокол (Марково) - ЦСКА (София)-:-
VIII кръг
5 октомври 2019, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)-:-
Черно море (Варна) - Левски (София)-:-
Септември (София) - Сокол (Марково)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)-:-
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)-:-
IX кръг
12 октомври 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Сокол (Марково) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Левски (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Левски Раковски (София) - Септември (София)-:-
X кръг
26 октомври 2019, събота:
Национал (София) - Сокол (Марково)-:-
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски Раковски (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)-:-
Септември (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Левски (София)-:-
XI кръг
2 ноември 2019, събота:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)-:-
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)-:-
Левски Раковски (София) - Национал (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)-:-
Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
XII кръг
9 ноември 2019, събота:
Сокол (Марково) - Левски Раковски (София)-:-
Септември (София) - Славия 1913 (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)-:-
Национал (София) - Ботев (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Левски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)-:-
XIII кръг
16 ноември 2019, събота:
Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Левски (София) - Септември (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)-:-
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София)-:-
XIV кръг
23 ноември 2019, събота:
Левски Раковски (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)-:-
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Национал (София) - Славия 1913 (София)-:-
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)-:-
XV кръг
30 ноември 2019, събота:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски Раковски (София)-:-
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)-:-
Левски (София) - Национал (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Черно море (Варна) - Септември (София)-:-
Славия 1913 (София) - Сокол (Марково)-:-
XVI кръг
22 февруари 2020, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Национал (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - ЦСКА (София)-:-
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)-:-
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Левски (София) - Сокол (Марково)-:-
Берое (Стара Загора) - Септември (София)-:-
XVII кръг
29 февруари 2020, събота:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Национал (София) - Черно море (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Сокол (Марково) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)-:-
Левски Раковски (София) - Левски (София)-:-
XVIII кръг
4 март 2020, сряда:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Черно море (Варна) - Сокол (Марково)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Берое (Стара Загора) - Национал (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Левски Раковски (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
XIX кръг
7 март 2020, събота:
Септември (София) - ЦСКА (София)-:-
Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Левски Раковски (София) - Черно море (Варна)-:-
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Национал (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)-:-
XX кръг
14 март 2020, събота:
Левски (София) - Славия 1913 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Левски Раковски (София)-:-
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Сокол (Марково)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)-:-
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София)-:-
XXI кръг
18 март 2020, сряда:
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)-:-
Левски Раковски (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Национал (София) - ЦСКА (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)-:-
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Сокол (Марково) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
XXII кръг
21 март 2020, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив)-:-
Септември (София) - Национал (София)-:-
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски Раковски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Сокол (Марково)-:-
XXIII кръг
4 април 2020, събота:
Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Левски (София) - Черно море (Варна)-:-
Сокол (Марково) - Септември (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)-:-
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
XXIV кръг
16 април 2020, четвъртък:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Сокол (Марково)-:-
Берое (Стара Загора) - Левски (София)-:-
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София)-:-
Септември (София) - Левски Раковски (София)-:-
XXV кръг
25 април 2020, събота:
Сокол (Марково) - Национал (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)-:-
Левски Раковски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Ботев (Пловдив) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
XXVI кръг
2 май 2020, събота:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)-:-
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)-:-
Национал (София) - Левски Раковски (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сокол (Марково)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)-:-
XXVII кръг
9 май 2020, събота:
Левски Раковски (София) - Сокол (Марково)-:-
Славия 1913 (София) - Септември (София)-:-
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - Национал (София)-:-
Левски (София) - ЦСКА (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
XXVIII кръг
16 май 2020, събота:
Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора)-:-
Септември (София) - Левски (София)-:-
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски Раковски (София)-:-
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
XXIX кръг
23 май 2020, събота:
Ботев (Пловдив) - Левски Раковски (София)-:-
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)-:-
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Славия 1913 (София) - Национал (София)-:-
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)-:-
XXX кръг
30 май 2020, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)-:-
Левски Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Национал (София) - Левски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)-:-
Септември (София) - Черно море (Варна)-:-
Сокол (Марково) - Славия 1913 (София)-:-