XV кръг
30 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски Раковски (София)3:2
1 декември 2019, неделя, 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Септември (София)0:2
1 декември 2019, неделя, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)0:4
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)1:5
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)6:0
Славия 1913 (София) - Сокол (Марково)1:1
Левски (София) - Национал (София)1:0
Дунав (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)0:1
XIV кръг
23 ноември 2019, събота, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спартак 1918 (Варна)0:4
23 ноември 2019, събота, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)0:1
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)2:1
Национал (София) - Славия 1913 (София)2:1
23 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)1:1
23 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:0
Левски Раковски (София) - Ботев (Пловдив)2:5
24 ноември 2019, неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Дунав (Русе)1:3
XIII кръг
17 ноември 2019, неделя, 11:00 ч:
Дунав (Русе) - ЦСКА (София)1:2
17 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София)5:1
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)4:2
Левски (София) - Септември (София)1:0
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)1:1
Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна)5:1
17 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)4:1
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)3:0
XII кръг
10 ноември 2019, неделя, 10:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)0:2
10 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)2:1
Септември (София) - Славия 1913 (София)1:3
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:1
Национал (София) - Ботев (Пловдив)4:6
10 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)2:4
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе)1:1
Сокол (Марково) - Левски Раковски (София)2:0
XI кръг
31 октомври 2019, четвъртък, 12:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)1:3
31 октомври 2019, четвъртък, 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)1:2
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)3:1
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)1:0
31 октомври 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)3:1
31 октомври 2019, четвъртък, 14:30 ч:
Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна)3:1
Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)4:1
Левски Раковски (София) - Национал (София)3:4
X кръг
24 октомври 2019, четвъртък, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)0:5
Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)1:1
24 октомври 2019, четвъртък, 12:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)3:2
24 октомври 2019, четвъртък, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски Раковски (София)4:0
24 октомври 2019, четвъртък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:0
24 октомври 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Национал (София) - Сокол (Марково)5:1
5 декември 2019, четвъртък, 11:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Левски (София)1:1
5 декември 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Септември (София) - Ботев (Пловдив)1:0
IX кръг
9 октомври 2019, сряда, 11:00 ч:
Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)6:1
9 октомври 2019, сряда, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна)4:0
9 октомври 2019, сряда, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)1:1
9 октомври 2019, сряда, 13:30 ч:
Левски (София) - Берое (Стара Загора)1:2
9 октомври 2019, сряда, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Етър ВТ (Велико Търново)3:2
Левски Раковски (София) - Септември (София)0:4
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)4:2
Дунав (Русе) - Черно море (Варна)2:3
VIII кръг
5 октомври 2019, събота, 10:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:2
5 октомври 2019, събота, 12:30 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)0:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)2:3
5 октомври 2019, събота, 13:30 ч:
Септември (София) - Сокол (Марково)4:0
5 октомври 2019, събота, 14:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав (Русе)1:3
5 октомври 2019, събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)5:0
6 октомври 2019, неделя, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)0:1
Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София)1:1
VII кръг
27 септември 2019, петък, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)3:0
28 септември 2019, събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - ЦСКА (София)1:2
29 септември 2019, неделя, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)0:3
29 септември 2019, неделя, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)2:0
29 септември 2019, неделя, 13:00 ч:
Национал (София) - Септември (София)1:5
29 септември 2019, неделя, 13:30 ч:
Левски (София) - Дунав (Русе)3:1
29 септември 2019, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)2:1
29 септември 2019, неделя, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)4:1
VI кръг
21 септември 2019, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Сокол (Марково)3:1
22 септември 2019, неделя, 10:30 ч:
Дунав (Русе) - Славия 1913 (София)2:1
22 септември 2019, неделя, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)2:0
22 септември 2019, неделя, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Левски Раковски (София)1:1
22 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)1:2
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)1:4
ЦСКА (София) - Национал (София)8:2
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)10:0
V кръг
18 септември 2019, сряда, 10:00 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)12:0
18 септември 2019, сряда, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Спартак 1918 (Варна)2:1
18 септември 2019, сряда, 12:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)0:1
Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград)0:2
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)3:0
18 септември 2019, сряда, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Русе)1:3
18 септември 2019, сряда, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - Берое (Стара Загора)0:2
Славия 1913 (София) - Левски (София)1:4
IV кръг
14 септември 2019, събота, 10:30 ч:
Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив)1:1
Спартак 1918 (Варна) - Национал (София)2:1
14 септември 2019, събота, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Левски Раковски (София)4:1
ЦСКА (София) - Септември (София)1:8
14 септември 2019, събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:0
14 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)0:5
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)3:1
15 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково)0:2
III кръг
11 септември 2019, сряда, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Черно море (Варна)0:0
11 септември 2019, сряда, 12:00 ч:
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)2:1
11 септември 2019, сряда, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)3:4
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)2:5
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)7:1
11 септември 2019, сряда, 16:00 ч:
Левски Раковски (София) - Дунав (Русе)0:2
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1918 (Варна)4:0
11 септември 2019, сряда, 17:00 ч:
Национал (София) - Берое (Стара Загора)9:0
II кръг
28 август 2019, сряда, 10:30 ч:
Левски (София) - Левски Раковски (София)10:0
Дунав (Русе) - Сокол (Марково)4:2
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София)0:4
28 август 2019, сряда, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)3:2
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)2:0
28 август 2019, сряда, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Национал (София)0:0
28 август 2019, сряда, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)1:4
28 август 2019, сряда, 17:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Локомотив 1926 (Пловдив)0:2
I кръг
24 август 2019, събота, 11:15 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)1:0
24 август 2019, събота, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна)0:0
24 август 2019, събота, 12:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)5:1
24 август 2019, събота, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)3:1
Национал (София) - Дунав (Русе)2:0
24 август 2019, събота, 17:30 ч:
Сокол (Марково) - Левски (София)2:1
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)0:2
25 август 2019, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Берое (Стара Загора)4:1