XVI кръг
22 февруари 2020, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)-:-
23 февруари 2020, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА (София)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Национал (София)-:-
Левски (София) - Витоша 13 (София)-:-
23 февруари 2020, неделя, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Септември (София)-:-
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
23 февруари 2020, неделя, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен)-:-
XVII кръг
1 март 2020, неделя, 10:00 ч:
Национал (София) - Черно море (Варна)-:-
Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
1 март 2020, неделя, 11:00 ч:
Витоша 13 (София) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
1 март 2020, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)-:-
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)-:-
1 март 2020, неделя, 13:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Левски (София)-:-
XVIII кръг
5 март 2020, четвъртък, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)-:-
Черно море (Варна) - Витоша 13 (София)-:-
5 март 2020, четвъртък, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1919 (Плевен)-:-
5 март 2020, четвъртък, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Национал (София)-:-
Левски (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
5 март 2020, четвъртък, 13:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - ЦСКА (София)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
XIX кръг
8 март 2020, неделя, 10:00 ч:
Национал (София) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Септември (София) - ЦСКА (София)-:-
8 март 2020, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
8 март 2020, неделя, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Спартак 1919 (Плевен) - Черно море (Варна)-:-
Витоша 13 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
8 март 2020, неделя, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Асти АБ (Хасково)-:-
XX кръг
14 март 2020, събота:
Асти АБ (Хасково) - Септември (София)-:-
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Витоша 13 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Спартак 1919 (Плевен)-:-
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Левски (София) - Славия 1913 (София)-:-
XXI кръг
18 март 2020, сряда:
Левски (София) - Асти АБ (Хасково)-:-
Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)-:-
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)-:-
Спартак 1919 (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Витоша 13 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Национал (София) - ЦСКА (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)-:-
XXII кръг
21 март 2020, събота:
Асти АБ (Хасково) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Септември (София) - Национал (София)-:-
ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1919 (Плевен)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Пловдив)-:-
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (София)-:-
XXIII кръг
4 април 2020, събота:
Черноморец 1919 (Бургас) - Асти АБ (Хасково)-:-
Левски (София) - Черно море (Варна)-:-
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София)-:-
Витоша 13 (София) - Септември (София)-:-
Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
XXIV кръг
16 април 2020, четвъртък:
Асти АБ (Хасково) - Национал (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша 13 (София)-:-
Септември (София) - Спартак 1919 (Плевен)-:-
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Славия 1913 (София)-:-
Берое (Стара Загора) - Левски (София)-:-
Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
XXV кръг
25 април 2020, събота:
Черно море (Варна) - Асти АБ (Хасково)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)-:-
Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Септември (София)-:-
Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Витоша 13 (София) - Национал (София)-:-
XXVI кръг
2 май 2020, събота:
Асти АБ (Хасково) - Витоша 13 (София)-:-
Национал (София) - Спартак 1919 (Плевен)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)-:-
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)-:-
XXVII кръг
9 май 2020, събота:
Берое (Стара Загора) - Асти АБ (Хасково)-:-
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Левски (София) - ЦСКА (София)-:-
Славия 1913 (София) - Септември (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Ботев (Пловдив) - Национал (София)-:-
Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София)-:-
XXVIII кръг
16 май 2020, събота:
Асти АБ (Хасково) - Спартак 1919 (Плевен)-:-
Витоша 13 (София) - Ботев (Пловдив)-:-
Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)-:-
Септември (София) - Левски (София)-:-
ЦСКА (София) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора)-:-
XXIX кръг
23 май 2020, събота:
Добруджа 1919 (Добрич) - Асти АБ (Хасково)-:-
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)-:-
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)-:-
Черноморец 1919 (Бургас) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)-:-
Славия 1913 (София) - Национал (София)-:-
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша 13 (София)-:-
Ботев (Пловдив) - Спартак 1919 (Плевен)-:-
XXX кръг
30 май 2020, събота:
Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив)-:-
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив)-:-
Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София)-:-
Национал (София) - Левски (София)-:-
Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец 1919 (Бургас)-:-
Септември (София) - Черно море (Варна)-:-
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)-:-
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-