XV кръг |
31 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч) | -:- |
Чавдар (Троян) - Янтра 2019 (Габрово) | -:- |
Прециз (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) | -:- |
Монтана 1921 (Монтана) - Академик (Свищов) | -:- |
Ботев (Дебелец) - Лато (Алеково) | -:- |
1 април 2024, понеделник, 14:00 ч: |
Ботев (Враца) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
XVI кръг |
7 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Ботев (Дебелец) | -:- |
Лато (Алеково) - Ботев (Враца) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Монтана 1921 (Монтана) | -:- |
Академик (Свищов) - Прециз (Монтана) | -:- |
Етър ВТ (Велико Търново) - Чавдар (Троян) | -:- |
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
XVII кръг |
14 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) | -:- |
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново) | -:- |
Чавдар (Троян) - Академик (Свищов) | -:- |
Прециз (Монтана) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Монтана 1921 (Монтана) - Лато (Алеково) | -:- |
Ботев (Враца) - Ботев (Дебелец) | -:- |
XVIII кръг |
21 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца) | -:- |
Ботев (Дебелец) - Монтана 1921 (Монтана) | -:- |
Лато (Алеково) - Прециз (Монтана) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Чавдар (Троян) | -:- |
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово) | -:- |
XIX кръг |
28 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч) | -:- |
Янтра 2019 (Габрово) - Академик (Свищов) | -:- |
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Чавдар (Троян) - Лато (Алеково) | -:- |
Прециз (Монтана) - Ботев (Дебелец) | -:- |
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) | -:- |
XX кръг |
12 май 2024, неделя, 14:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) | -:- |
Ботев (Враца) - Прециз (Монтана) | -:- |
Ботев (Дебелец) - Чавдар (Троян) | -:- |
Лато (Алеково) - Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 2019 (Габрово) | -:- |
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново) | -:- |
XXI кръг |
19 май 2024, неделя, 14:00 ч: |
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч) | -:- |
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
Янтра 2019 (Габрово) - Лато (Алеково) | -:- |
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Дебелец) | -:- |
Чавдар (Троян) - Ботев (Враца) | -:- |
Прециз (Монтана) - Монтана 1921 (Монтана) | -:- |
XXII кръг |
26 май 2024, неделя, 14:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Прециз (Монтана) | -:- |
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар (Троян) | -:- |
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
Ботев (Дебелец) - Янтра 2019 (Габрово) | -:- |
Лато (Алеково) - Етър ВТ (Велико Търново) | -:- |
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов) | -:- |
I кръг |
ненасрочен: |
Прециз (Монтана) - Чавдар (Троян) | -:- |
V кръг |
ненасрочен: |
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |
IX кръг |
ненасрочен: |
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) | -:- |
XI кръг |
ненасрочен: |
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца) | -:- |
XIII кръг |
ненасрочен: |
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) | -:- |
Лато (Алеково) - Локомотив 1927 (Дряново) | -:- |