XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Лато (Алеково) | 1:1 |
Локомотив 1927 (Дряново) - Ботев (Дебелец) | 2:0 |
Академик (Свищов) - Ботев (Враца) | -:- |
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) | 2:2 |
Янтра 2019 (Габрово) - Прециз (Монтана) | 3:0 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Чавдар (Троян) | 8:3 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Чавдар (Троян) - Литекс (Ловеч) | 10:1 |
Прециз (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:2 |
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:3 |
Ботев (Дебелец) - Академик (Свищов) | 2:7 |
IX кръг |
13 март 2024, сряда, 14:00 ч: |
Прециз (Монтана) - Ботев (Враца) | 1:1 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Лато (Алеково) | 3:0 |
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново) | 2:1 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов) | 6:2 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1927 (Дряново) | 2:0 |
Академик (Свищов) - Лато (Алеково) | 3:1 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Дебелец) | 12:0 |
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев (Враца) | 1:1 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана) | 2:2 |
Чавдар (Троян) - Прециз (Монтана) | 0:2 |
IV кръг |
3 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Локомотив 1927 (Дряново) - Ботев (Враца) | 1:2 |
I кръг |
3 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Лато (Алеково) - Академик (Свищов) | 0:6 |
IX кръг |
10 декември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Чавдар (Троян) - Ботев (Дебелец) | 3:0 |
I кръг |
23 ноември 2023, четвъртък, 13:00 ч: |
Локомотив 1927 (Дряново) - Литекс (Ловеч) | 2:2 |
XI кръг |
19 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Прециз (Монтана) - Литекс (Ловеч) | 7:0 |
Чавдар (Троян) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:1 |
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев (Дебелец) | 1:1 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Лато (Алеково) | 9:1 |
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново) | 3:1 |
X кръг |
12 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов) | 0:2 |
Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:7 |
Лато (Алеково) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:4 |
Ботев (Дебелец) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:3 |
Ботев (Враца) - Чавдар (Троян) | 3:3 |
Монтана 1921 (Монтана) - Прециз (Монтана) | 3:2 |
III кръг |
30 октомври 2023, понеделник, 13:00 ч: |
Прециз (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) | 2:0 |
VIII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:6 |
Академик (Свищов) - Янтра 2019 (Габрово) | 2:0 |
Локомотив 1927 (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица) | 2:2 |
Лато (Алеково) - Чавдар (Троян) | 0:1 |
Ботев (Дебелец) - Прециз (Монтана) | 0:1 |
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:2 |
VII кръг |
15 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч) | 4:0 |
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Дебелец) | 3:0* |
Прециз (Монтана) - Лато (Алеково) | 3:0* |
Чавдар (Троян) - Локомотив 1927 (Дряново) | 0:1 |
Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:1 |
14 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов) | 5:3 |
VI кръг |
8 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) | 0:3 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица) | 3:0 |
Академик (Свищов) - Чавдар (Троян) | 2:1 |
Локомотив 1927 (Дряново) - Прециз (Монтана) | 1:4 |
Лато (Алеково) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:6 |
Ботев (Дебелец) - Ботев (Враца) | 0:7 |
V кръг |
1 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Ботев (Дебелец) - Литекс (Ловеч) | 0:2 |
Ботев (Враца) - Лато (Алеково) | 3:0 |
Прециз (Монтана) - Академик (Свищов) | 2:1 |
Чавдар (Троян) - Етър ВТ (Велико Търново) | 3:1 |
30 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:0 |
IV кръг |
24 септември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:3* |
Янтра 2019 (Габрово) - Чавдар (Троян) | 2:2 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Прециз (Монтана) | 3:0 |
Академик (Свищов) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:0 |
Лато (Алеково) - Ботев (Дебелец) | 1:1 |
III кръг |
21 септември 2023, четвъртък, 13:00 ч: |
Лато (Алеково) - Литекс (Ловеч) | 3:0 |
Ботев (Дебелец) - Локомотив 1927 (Дряново) | 4:1 |
Ботев (Враца) - Академик (Свищов) | 4:1 |
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) | 4:0 |
Чавдар (Троян) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:3 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Троян) | 1:1 |
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) | 2:1 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца) | 4:1 |
Академик (Свищов) - Ботев (Дебелец) | 4:0 |
Локомотив 1927 (Дряново) - Лато (Алеково) | 5:2 |
16 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Локомотив (Горна Оряховица) - Прециз (Монтана) | 4:1 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Ботев (Дебелец) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:4 |
Ботев (Враца) - Янтра 2019 (Габрово) | 4:2 |
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) | 7:0 |