ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
2022-10-26 11:00 1-ви мач Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
2022-11-09 10:30 реванш Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
1/4 финали
2022-11-16 12:00 1-ви мач Г Септември (София) 0:1
2022-11-24 11:00 реванш Д Септември (София) 1:6
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив, Първи кръг
2022-08-31 10:00 1-ви мач Г Юнайтед (Пловдив) 10:0
Област Пловдив, Финал
2022-09-07 18:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 2:2
(3:4)
Област Пловдив, Допълнителен бараж
2022-09-14 10:00 1-ви мач Г Лидер Пловдив (Ягодово) 10:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали, Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали, Финал
2022-10-05 16:00 1-ви мач Г Арда 1924 (Кърджали) 7:0
ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
2022-08-27 11:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
2022-09-03 17:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:3
2022-09-11 12:00 3 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 5:1
2022-09-17 09:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
2022-09-23 12:00 5 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 4:2
2022-10-01 11:00 6 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:1
2022-10-07 15:00 7 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 5:1
- 8 кръг
почива
2022-10-19 15:00 9 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:4
2022-10-23 12:00 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
2022-10-29 10:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
2022-11-05 12:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
2022-11-30 15:00 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:0
2022-11-14 13:00 14 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1
2022-11-19 12:00 15 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:0
2022-11-26 12:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
2022-12-03 10:30 17 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:1
- 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 21 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 23 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 24 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 32 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 34 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-