Югозападна Трета лига | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-08-05 18:00 | 1 кръг | Д | ЦСКА II (София) | 4:1 |
2023-08-12 18:00 | 2 кръг | Г | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:2 |
2023-08-16 18:00 | 3 кръг | Д | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 5:1 |
2023-08-19 18:00 | 4 кръг | Г | Левски II (София) | 2:0 |
2023-08-26 18:00 | 5 кръг | Д | Балкан 1929 (Ботевград) | 2:0 |
2023-09-02 17:00 | 6 кръг | Г | ФК ЦСКА 1948 III (София) | 2:1 |
2023-09-06 17:00 | 7 кръг | Д | Сливнишки герой (Сливница) | 1:1 |
2023-12-02 14:00 | 8 кръг | Г | Септември II (София) | 1:0 |
2023-09-16 17:00 | 9 кръг | Д | Миньор (Перник) | 0:1 |
2023-09-22 17:00 | 10 кръг | Г | Септември (Симитли) | 2:4 |
2023-09-30 17:00 | 11 кръг | Д | Кюстендил (Кюстендил) | 2:1 |
2023-10-07 16:00 | 12 кръг | Г | Банско тийм (Банско) | 2:2 |
2023-11-08 14:00 | 13 кръг | Д | Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:0 |
2023-10-21 16:00 | 14 кръг | Г | Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:2 |
2023-10-27 16:00 | 15 кръг | Д | Вихрен (Сандански) | 1:0 |
2023-11-03 14:00 | 16 кръг | Д | Хебър 1918 II (Пазарджик) | 1:0 |
2023-11-11 14:00 | 17 кръг | Г | Пирин 1941 (Разлог) | 3:1 |
2023-11-18 14:00 | 18 кръг | Д | Оборище (Панагюрище) | 8:0 |
2023-11-25 14:00 | 19 кръг | Г | Славия 1913 II (София) | 7:0 |
2024-02-17 14:00 | 20 кръг | Г | ЦСКА II (София) | 0:3* |
2024-02-24 14:00 | 21 кръг | Д | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 0:3* |
2024-03-02 15:00 | 22 кръг | Г | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 0:3* |
2024-03-06 15:00 | 23 кръг | Д | Левски II (София) | 0:3* |
2024-03-09 15:00 | 24 кръг | Г | Балкан 1929 (Ботевград) | 0:3* |
2024-03-16 15:00 | 25 кръг | Д | ФК ЦСКА 1948 III (София) | 0:3* |
2024-03-23 15:00 | 26 кръг | Г | Сливнишки герой (Сливница) | 0:3* |
2024-03-30 15:00 | 27 кръг | Д | Септември II (София) | -:- |
2024-04-06 16:00 | 28 кръг | Г | Миньор (Перник) | -:- |
2024-04-13 16:00 | 29 кръг | Д | Септември (Симитли) | -:- |
2024-04-20 16:00 | 30 кръг | Г | Кюстендил (Кюстендил) | -:- |
2024-04-27 16:00 | 31 кръг | Д | Банско тийм (Банско) | -:- |
2024-05-01 18:00 | 32 кръг | Г | Ботев 1937 (Ихтиман) | -:- |
2024-05-08 18:00 | 33 кръг | Д | Рилски спортист 2011 (Самоков) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 34 кръг | Г | Вихрен (Сандански) | -:- |
2024-05-18 18:00 | 35 кръг | Г | Хебър 1918 II (Пазарджик) | -:- |
2024-05-25 18:00 | 36 кръг | Д | Пирин 1941 (Разлог) | -:- |
2024-06-01 18:00 | 37 кръг | Г | Оборище (Панагюрище) | -:- |
2024-06-08 18:00 | 38 кръг | Д | Славия 1913 II (София) | -:- |
Купа на България (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област София, 1/2 финали | ||||
2023-08-23 18:00 | 1-ви мач | Г | Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:2 |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област София, Първи кръг | ||||
2023-09-27 17:00 | 1-ви мач | Г | Искър 2022 (Самоков) | 2:0 |
Област София, 1/4 финали | ||||
2023-10-04 16:00 | 1-ви мач | Г | Ботев 1937 (Ихтиман) | 2:1 |
Област София, 1/2 финали | ||||
2023-10-18 16:00 | 1-ви мач | Д | Сливнишки герой (Сливница) | 1:1 (2:4) |
Приятелски срещи: Лято-есен | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-07-08 11:00 | - | Д | Академик (Свищов) | 1:0 |
2023-07-15 11:00 | - | Г | Септември II (София) | 4:3 |
2023-07-19 18:00 | - | Г | Рилски спортист 2011 (Самоков) | 2:2 |
2023-07-21 18:00 | - | Д | Гигант (Съединение) | 1:0 |
2023-07-29 18:00 | - | Д | Левски II (София) | 3:0 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2024-01-19 15:00 | - | Г | Локомотив (Горна Оряховица) | 2:4 |
2024-01-27 14:30 | - | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 1:3 |
2024-02-03 14:30 | - | Г | Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:4 |