Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:3
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:4
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:3
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
03.10.2019 16:00 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:2
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
06.11.2019 14:00 13 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:1
09.11.2019 14:00 14 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 3:1
- 15 кръг
почива
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
30.11.2019 14:00 17 кръг Г Банско (Банско) 1:3
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
18.03.2020 15:00 22 кръг Г Миньор (Перник) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
04.04.2020 16:00 25 кръг Д Септември (Симитли) -:-
11.04.2020 16:00 26 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
15.04.2020 16:00 27 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
- 32 кръг
почива
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Банско (Банско) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
- 1-ви мач Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:99
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
29.01.2020 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
01.02.2020 - Г Спартак (Плевен) -:-
12.02.2020 - Д Партизан (Червен бряг) -:-
15.02.2020 - Д Вихър (Славяново) -:-