Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
22.08.2018 18:00 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 7:0
25.08.2018 18:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
01.09.2018 17:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 0:1
08.09.2018 17:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Банско (Банско) 1:4
22.09.2018 17:00 8 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
29.09.2018 17:00 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
14.10.2018 16:00 10 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:3
24.10.2018 16:00 12 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:3
27.10.2018 16:00 13 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
03.11.2018 14:00 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:1
10.11.2018 14:00 15 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
17.11.2018 14:00 16 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:3
24.11.2018 14:00 17 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
06.03.2019 15:00 18 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:0
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Германея (Сапарева баня) 3:2
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
20.03.2019 15:00 22 кръг Г Септември (Симитли) 2:4
23.03.2019 15:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
30.03.2019 15:00 24 кръг Г Банско (Банско) -:-
06.04.2019 16:00 25 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
10.04.2019 16:00 26 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
13.04.2019 16:00 27 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
20.04.2019 16:00 28 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
24.04.2019 16:00 29 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
04.05.2019 18:00 30 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
- 1-ви мач
почива
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 1-ви мач Г Бенковски (гр.Костенец) 4:1
Област София / 1/2 финали
03.10.2018 16:00 1-ви мач Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
Област София / Финал
06.10.2018 16:00 1-ви мач Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 11:00 - Д ЦСКА /юн.ст./ (София) 2:3
18.07.2018 17:00 - Д Оборище (Панагюрище) 2:1
28.07.2018 11:00 - Д Спартак (Плевен) 1:1
01.08.2018 18:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
04.08.2018 18:00 - Д Партизан (Червен бряг) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2019 13:30 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:3
01.02.2019 14:00 - Г Царско село 2015 (София) 1:5
06.02.2019 14:00 - Д Спартак (Плевен) 3:2
16.02.2019 14:00 - Д Партизан (Червен бряг) 4:1