Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 19:30 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:0
26.07.2019 21:00 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:4
04.08.2019 19:30 3 кръг Д Поморие (Поморие) 2:1
10.08.2019 19:30 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
18.08.2019 19:30 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
24.08.2019 18:00 6 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
02.09.2019 20:00 7 кръг Д Септември (София) 0:2
14.09.2019 19:30 8 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:1
20.09.2019 18:30 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
29.09.2019 17:00 10 кръг Г Кариана (Ерден) 1:4
07.10.2019 19:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
19.10.2019 17:30 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
24.10.2019 19:00 13 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
30.10.2019 17:30 14 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
09.11.2019 16:30 15 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
23.11.2019 16:30 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
30.11.2019 17 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
07.12.2019 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
15.02.2020 19 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
22.02.2020 20 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
29.02.2020 21 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
04.03.2020 22 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 23 кръг
почива
14.03.2020 24 кръг Г Септември (София) -:-
21.03.2020 25 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
04.04.2020 26 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
11.04.2020 27 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
18.04.2020 28 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
25.04.2020 29 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
02.05.2020 30 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
09.05.2020 31 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
13.05.2020 32 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
06.09.2019 16:00 1-ви мач Г Севлиево (Севлиево) 3:1
(прод.)
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2019 19:00 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2019 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
25.06.2019 17:00 - Г Кариана (Ерден) 0:1
29.06.2019 11:00 - Г Оборище (Панагюрище) 6:1
03.07.2019 18:30 - Г Поморие (Поморие) 1:0
05.07.2019 18:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:1
06.07.2019 19:30 - Г Созопол (Созопол) 0:1
10.07.2019 18:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:0
13.07.2019 18:30 - Г Несебър (Несебър) 7:1
12.10.2019 11:00 - Г Поморие (Поморие) 3:0