Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
15.08.2020 10:30 2 кръг Д Национал (София) 4:3
19.08.2020 10:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
27.08.2020 18:00 5 кръг Г Левски (София) 0:10
30.08.2020 17:30 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
12.09.2020 17:00 7 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 1:4
20.09.2020 16:30 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:5
29.09.2020 16:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
03.10.2020 17:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
14.10.2020 15:30 11 кръг Д Септември (София) 0:4
18.10.2020 13:30 12 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:5
25.10.2020 15:00 13 кръг Г Национал (София) 1:2
01.11.2020 13:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
08.11.2020 14:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
28.11.2020 16 кръг Д Левски (София) -:-
05.12.2020 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:00 1 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
06.09.2020 10:00 2 кръг Г Септември (Симитли) 3:3
12.09.2020 13:00 3 кръг Д Банско (Банско) 4:0
22.09.2020 12:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
04.10.2020 11:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:9
- 7 кръг
почива
17.10.2020 13:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0*
24.10.2020 13:00 9 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Елит София (София) -:-
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Гранит (Владая) -:-
21.11.2020 13:00 13 кръг Г Национал (София) -:-
- 14 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 15 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 16 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 18 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 24 кръг Д Елит София (София) -:-
- 25 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 26 кръг Д Национал (София) -:-