XV кръг |
30 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Вихър (Айтос) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | -:- |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Българово 1948 (Българово) | -:- |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Бургас спорт (Бургас) | -:- |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Ропотамо (Приморско) - Балкан 1980 (Планиница) | -:- |
Странджанец (Царево) - Камено (Камено) | -:- |
ОФК Поморие (Поморие) - Аполония Понтика (Созопол) | -:- |
XVI кръг |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | -:- |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | -:- |
Българово 1948 (Българово) - ОФК Поморие (Поморие) | -:- |
Аполония Понтика (Созопол) - Вихър (Айтос) | -:- |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Странджанец (Царево) | -:- |
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско) | -:- |
XVII кръг |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Вихър (Айтос) - Българово 1948 (Българово) | -:- |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | -:- |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Камено (Камено) - Балкан 1980 (Планиница) | -:- |
Ропотамо (Приморско) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | -:- |
Странджанец (Царево) - Аполония Понтика (Созопол) | -:- |
ОФК Поморие (Поморие) - Бургас спорт (Бургас) | -:- |
XVIII кръг |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - ОФК Поморие (Поморие) | -:- |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | -:- |
Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос) | -:- |
Българово 1948 (Българово) - Странджанец (Царево) | -:- |
Аполония Понтика (Созопол) - Ропотамо (Приморско) | -:- |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Камено (Камено) | -:- |
XIX кръг |
27 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | -:- |
28 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Балкан 1980 (Планиница) | -:- |
Камено (Камено) - Аполония Понтика (Созопол) | -:- |
Ропотамо (Приморско) - Българово 1948 (Българово) | -:- |
Странджанец (Царево) - Бургас спорт (Бургас) | -:- |
ОФК Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | -:- |
XX кръг |
11 май 2024, събота, 18:00 ч: |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос) | -:- |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Странджанец (Царево) | -:- |
12 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - ОФК Поморие (Поморие) | -:- |
Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско) | -:- |
Българово 1948 (Българово) - Камено (Камено) | -:- |
Аполония Понтика (Созопол) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | -:- |
XXI кръг |
18 май 2024, събота, 18:00 ч: |
Вихър (Айтос) - ОФК Поморие (Поморие) | -:- |
19 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Аполония Понтика (Созопол) - Балкан 1980 (Планиница) | -:- |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Българово 1948 (Българово) | -:- |
Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас) | -:- |
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | -:- |
Странджанец (Царево) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | -:- |
XXII кръг |
25 май 2024, събота, 18:00 ч: |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ропотамо (Приморско) | -:- |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Камено (Камено) | -:- |
26 май 2024, неделя, 18:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Вихър (Айтос) | -:- |
ОФК Поморие (Поморие) - Странджанец (Царево) | -:- |
Бургас спорт (Бургас) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | -:- |
Българово 1948 (Българово) - Аполония Понтика (Созопол) | -:- |
XII кръг |
ненасрочен: |
Камено (Камено) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
Аполония Понтика (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | -:- |