XIV кръг |
30 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) | -:- |
Миньор (Чипровци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | -:- |
Кариана 2013 (Ерден) - Пъстренец (Долно Белотинци) | -:- |
Ком (Берковица) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | -:- |
Партизан (Доктор Йосифово) - Вихър 23 (Николово) | -:- |
XIII кръг |
ненасрочен: |
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Николово) | -:- |
XV кръг |
ненасрочен: |
Партизан (Доктор Йосифово) - Пъстрина 2012 (Николово) | -:- |
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица) | -:- |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Кариана 2013 (Ерден) | -:- |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Миньор (Чипровци) | -:- |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Огоста (Бойчиновци) | -:- |
XVI кръг |
ненасрочен: |
Вършец 2012 (Вършец) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | -:- |
Огоста (Бойчиновци) - Пъстренец (Долно Белотинци) | -:- |
Миньор (Чипровци) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | -:- |
Кариана 2013 (Ерден) - Вихър 23 (Николово) | -:- |
Ком (Берковица) - Партизан (Доктор Йосифово) | -:- |
XVII кръг |
ненасрочен: |
Ком (Берковица) - Пъстрина 2012 (Николово) | -:- |
Партизан (Доктор Йосифово) - Кариана 2013 (Ерден) | -:- |
Вихър 23 (Николово) - Миньор (Чипровци) | -:- |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Огоста (Бойчиновци) | -:- |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец) | -:- |
XVIII кръг |
ненасрочен: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | -:- |
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | -:- |
Огоста (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово) | -:- |
Миньор (Чипровци) - Партизан (Доктор Йосифово) | -:- |
Кариана 2013 (Ерден) - Ком (Берковица) | -:- |
XIX кръг |
ненасрочен: |
Кариана 2013 (Ерден) - Пъстрина 2012 (Николово) | -:- |
Ком (Берковица) - Миньор (Чипровци) | -:- |
Партизан (Доктор Йосифово) - Огоста (Бойчиновци) | -:- |
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) | -:- |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | -:- |
XX кръг |
ненасрочен: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци) | -:- |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | -:- |
Вършец 2012 (Вършец) - Партизан (Доктор Йосифово) | -:- |
Огоста (Бойчиновци) - Ком (Берковица) | -:- |
Миньор (Чипровци) - Кариана 2013 (Ерден) | -:- |
XXI кръг |
ненасрочен: |
Миньор (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Николово) | -:- |
Кариана 2013 (Ерден) - Огоста (Бойчиновци) | -:- |
Ком (Берковица) - Вършец 2012 (Вършец) | -:- |
Вихър 23 (Николово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | -:- |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Пъстренец (Долно Белотинци) | -:- |
XXII кръг |
ненасрочен: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | -:- |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър 23 (Николово) | -:- |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Партизан (Доктор Йосифово) | -:- |
Вършец 2012 (Вършец) - Кариана 2013 (Ерден) | -:- |
Огоста (Бойчиновци) - Миньор (Чипровци) | -:- |