XVI кръг |
14 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Миньор (Чипровци) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | -:- |
Ком (Берковица) - Партизан (Доктор Йосифово) | -:- |
13 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Вършец 2012 (Вършец) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | 3:0* |
Огоста (Бойчиновци) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 2:0 |
Кариана 2013 (Ерден) - Вихър 23 (Николово) | 0:3 |
XV кръг |
7 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Партизан (Доктор Йосифово) - Пъстрина 2012 (Николово) | 1:12 |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Кариана 2013 (Ерден) | 2:2 |
6 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Вихър 23 (Николово) - Ком (Берковица) | 2:0 |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Миньор (Чипровци) | 1:1 |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Огоста (Бойчиновци) | 0:7* |
XIV кръг |
31 март 2024, неделя, 16:30 ч: |
Ком (Берковица) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | 7:0* |
31 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Партизан (Доктор Йосифово) - Вихър 23 (Николово) | 2:10 |
30 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Миньор (Чипровци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | 3:0* |
Кариана 2013 (Ерден) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 1:2 |
30 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец) | 2:0 |
XIII кръг |
24 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Партизан (Доктор Йосифово) | 9:0* |
Вършец 2012 (Вършец) - Огоста (Бойчиновци) | 1:3 |
23 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ком (Берковица) | 1:3 |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Кариана 2013 (Ерден) | 1:4 |
XII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Миньор (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец) | 0:0 |
Партизан (Доктор Йосифово) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 1:4 |
Вихър 23 (Николово) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | 5:2 |
16 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Огоста (Бойчиновци) | 2:0 |
Ком (Берковица) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | 4:0 |
VI кръг |
10 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Ком (Берковица) | 1:1 |
XI кръг |
9 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Партизан (Доктор Йосифово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | 1:5 |
VII кръг |
9 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Вихър 23 (Николово) - Огоста (Бойчиновци) | 4:0 |
I кръг |
2 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Огоста (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Николово) | 0:1 |
XI кръг |
24 февруари 2024, събота, 14:30 ч: |
Миньор (Чипровци) - Огоста (Бойчиновци) | 4:4 |
V кръг |
16 декември 2023, събота, 13:30 ч: |
Вихър 23 (Николово) - Кариана 2013 (Ерден) | 7:3 |
XI кръг |
10 декември 2023, неделя, 13:30 ч: |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Николово) | 1:7 |
9 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Кариана 2013 (Ерден) - Вършец 2012 (Вършец) | 2:1 |
9 декември 2023, събота, 13:30 ч: |
Вихър 23 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 4:0 |
X кръг |
3 декември 2023, неделя, 13:30 ч: |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | 4:0 |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Миньор (Чипровци) | 2:2 |
2 декември 2023, събота, 13:30 ч: |
Огоста (Бойчиновци) - Кариана 2013 (Ерден) | 1:1 |
Вършец 2012 (Вършец) - Ком (Берковица) | 0:2 |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Вихър 23 (Николово) | 0:3* |
IX кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | 5:0 |
Партизан (Доктор Йосифово) - Вършец 2012 (Вършец) | 0:5 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Николово) | 1:6 |
Ком (Берковица) - Огоста (Бойчиновци) | 3:2 |
Кариана 2013 (Ерден) - Миньор (Чипровци) | 3:0 |
VIII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Огоста (Бойчиновци) - Партизан (Доктор Йосифово) | 9:1 |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 1:1 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Кариана 2013 (Ерден) | 3:0 |
Миньор (Чипровци) - Ком (Берковица) | 1:4 |
11 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово) | 3:5 |
I кръг |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Вършец 2012 (Вършец) - Миньор (Чипровци) | 2:1 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец) | 1:4 |
Партизан (Доктор Йосифово) - Миньор (Чипровци) | 1:9 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Пъстрина 2012 (Николово) | 0:3 |
Ком (Берковица) - Кариана 2013 (Ерден) | 1:0 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Кариана 2013 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово) | 10:1 |
Огоста (Бойчиновци) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | 2:2 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Миньор (Чипровци) - Вихър 23 (Николово) | 1:3 |
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 4:2 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Миньор (Чипровци) | 1:3 |
Партизан (Доктор Йосифово) - Ком (Берковица) | 0:6 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Огоста (Бойчиновци) | 4:1 |
7 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Вършец 2012 (Вършец) | 1:4 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Партизан (Доктор Йосифово) | 13:0 |
Кариана 2013 (Ерден) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | 5:0 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Ком (Берковица) - Вихър 23 (Николово) | 2:1 |
Миньор (Чипровци) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 1:0 |
Огоста (Бойчиновци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | 6:0* |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Миньор (Чипровци) | 0:7* |
Вихър 23 (Николово) - Партизан (Доктор Йосифово) | 7:0 |
24 септември 2023, неделя, 16:00 ч: |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Ком (Берковица) | 0:8 |
23 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Кариана 2013 (Ерден) | 0:1 |
23 септември 2023, събота, 15:30 ч: |
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Николово) | 5:2 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Партизан (Доктор Йосифово) - Шурданица 2023 (Георги Дамяново) | 1:3 |
17 септември 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ком (Берковица) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 4:1 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Пъстрина 2012 (Николово) - Вихър 23 (Николово) | 2:0 |
Огоста (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец) | 1:2 |
16 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Кариана 2013 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър) | 6:2 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Шурданица 2023 (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово) | 0:6 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Ком (Берковица) | 1:7 |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Партизан (Доктор Йосифово) | 6:0 |