XIII кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Левски 2018 (Младово) - Тунджа 2009 (Мечкарево) | 1:9 |
Буря (Градско) - Ботев (Кермен) | 1:2 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Балкан 2012 (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен) | 3:2 |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Самуил 2006 (Самуилово) | 0:1 |
XII кръг |
17 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Кортен 2012 (Кортен) - Ботев (Кермен) | 3:1 |
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Буря (Градско) | 4:0 |
Самуил 2006 (Самуилово) - Левски 2018 (Младово) | 9:2 |
16 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 0:5 |
XI кръг |
10 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Левски 2018 (Младово) - Аполон (кв.Речица, Сливен) | 2:5 |
Ботев (Кермен) - Тунджа 2009 (Мечкарево) | 1:3 |
9 март 2024, събота, 14:00 ч: |
Балкан 2012 (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен) | 0:3 |
Буря (Градско) - Самуил 2006 (Самуилово) | 1:6 |
X кръг |
3 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Самуил 2006 (Самуилово) - Ботев (Кермен) | 2:1 |
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Буря (Градско) | 0:3 |
2 март 2024, събота, 14:00 ч: |
Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево) | 2:0 |
Балкан 2012 (Твърдица) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 1:4 |
IX кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Ботев (Кермен) | 2:4 |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Самуил 2006 (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево) | 6:0 |
III кръг |
2 декември 2023, събота, 14:30 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен) | 3:0 |
IX кръг |
26 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Балкан 2012 (Твърдица) - Левски 2018 (Младово) | 3:0* |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен) | 1:3 |
VIII кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Буря (Градско) - Балкан 2012 (Твърдица) | 2:2 |
Левски 2018 (Младово) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 0:9 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Кортен 2012 (Кортен) - Самуил 2006 (Самуилово) | 1:1 |
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен) | 2:0 |
VII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Левски 2018 (Младово) - Кортен 2012 (Кортен) | 1:6 |
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил 2006 (Самуилово) | 3:6 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Буря (Градско) | 5:2 |
Балкан 2012 (Твърдица) - Ботев (Кермен) | 1:0 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 15:00 ч: |
Ботев (Кермен) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 1:1 |
Буря (Градско) - Левски 2018 (Младово) | 3:0* |
21 октомври 2023, събота, 15:00 ч: |
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен) | 1:1 |
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан 2012 (Твърдица) | 3:0* |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Левски 2018 (Младово) - Ботев (Кермен) | 1:2 |
Балкан 2012 (Твърдица) - Самуил 2006 (Самуилово) | 1:6 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Буря (Градско) - Кортен 2012 (Кортен) | 1:5 |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево) | 2:3 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан 2012 (Твърдица) | 3:0 |
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Левски 2018 (Младово) | 7:2 |
7 октомври 2023, събота, 16:30 ч: |
Самуил 2006 (Самуилово) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 2:2 |
Ботев (Кермен) - Буря (Градско) | 2:1 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ботев (Кермен) - Кортен 2012 (Кортен) | 0:5 |
Буря (Градско) - Тунджа 2009 (Мечкарево) | 0:2 |
Левски 2018 (Младово) - Самуил 2006 (Самуилово) | 1:5 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Левски 2018 (Младово) | 6:3 |
Самуил 2006 (Самуилово) - Буря (Градско) | 6:2 |
24 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан 2012 (Твърдица) | 4:2 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Ботев (Кермен) | 4:3 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Ботев (Кермен) - Самуил 2006 (Самуилово) | 2:0 |
Буря (Градско) - Аполон (кв.Речица, Сливен) | 6:4 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен) | 0:2 |
16 септември 2023, събота, 15:30 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Балкан 2012 (Твърдица) | 6:0 |